TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Mi nem kapjuk, csak azok kapják--  :D

Én se kapok soha, pedig rendszeresen játszok ott.

Spanyol bajnokikra 10 ezer járna, 25K forintonként 5K. Úgy néz ki fájt nekik a múltkori 60K-s ajánlatuk  :laugh:

Nekem se jött még  ezen az oldalon bónusz. A fogadások gyakoriságától és/vagy tétjétől függ, hogy kap-e valaki bónuszt?   

Soha ilyesmit nem kaptam, nálam is csak azok a bónuszok vannak, amik a promó oldalon látszanak, de gyanítom, az mindenkire érvényes. A legutóbbi az e-sportos, az pár napja ért véget.

Direkt megnéztem a múlt hónapot. Ha feltesztek 427 ezret egy hónapban fogadásokra, akkor biztos nektek is fognak jönni a promók  8)

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 13, 2021, 18:56:53
Direkt megnéztem a múlt hónapot. Ha feltesztek 427 ezret egy hónapban fogadásokra, akkor biztos nektek is fognak jönni a promók  8)

Hát ennyit biztos nem fogadtam  ;D ;D

Régebben születésnapra is adtak tízezres bónuszt , és a feltétel az volt, hogy fogadj tízezerért.
Na azóta elég smutzigok lettek. A 10000/5000 még a legjobb ajánlatuk, de szülinapozás már nincs.

Ugyanúgy, mint a lottó különsorsolásoknál . Akkor volt olyan, hogy minden órában nyeremény, és 2 -3 milliót is sorsoltak.
Most már naponta húznak egymillát, ha van valami akciójuk.

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 13, 2021, 18:56:53
Direkt megnéztem a múlt hónapot. Ha feltesztek 427 ezret egy hónapban fogadásokra, akkor biztos nektek is fognak jönni a promók  8)

Feltettem februárban 3 hét alatt több, mint 800 ezret, mégsem kaptam semmiféle bónuszt. :D

Idézetet írta: Tigris Dátum május 15, 2021, 13:15:05
Feltettem februárban 3 hét alatt több, mint 800 ezret, mégsem kaptam semmiféle bónuszt. :D

Hát, nem tudom, hogy működik. Nekem 511 volt a kifizetés, sok iroda olyankor csalogat bónusszal, hogy bukjál is vissza. Az előtte lévő hónap nekem kevesebb volt biztosan, de a februári az biztos, hogy millió feletti feltét, kb. 10 "játéknappal".

Már megint kosárlabda :bash:

Elvileg vasárnap 19:30-tól hétfő 15:30-ig teljes leállás lesz Tippmix/Pro-n is. Jött e-mail.

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 21, 2021, 16:58:50
Elvileg vasárnap 19:30-tól hétfő 15:30-ig teljes leállás lesz Tippmix/Pro-n is. Jött e-mail.

Mindenki kapott értesítést a regisztált emaijére.
Nem csodálom, hogy ennyi ideig javítják amennyi hiba van náluk. Ők is érzik, hogy ez pár óra alatt nem fog menni.
Kiválasztottak egyidőszakot, amikor kevés a meccs.
Az más téma, hogy az ismertebb sportfogadó oldalak, ahol kaszinó, póker, meg miegymás van pár óra alatt megoldják.

Kevés a meccs? Záróforduló az olaszoknál, franciáknál. Jobb irodák ezt hajnalban oldják meg. Ha 20 órát rászánnak remélem lesz is valami érdemleges változás, hiba-kiküszöbölés.

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 22, 2021, 14:55:21
Kevés a meccs? Záróforduló az olaszoknál, franciáknál. Jobb irodák ezt hajnalban oldják meg. Ha 20 órát rászánnak remélem lesz is valami érdemleges változás, hiba-kiküszöbölés.

Úgy vannak vele, hogy mindenki tegye meg jóval meccs kezdete előtt , ha fogadni akar.
Az élő fogadás egy használhatatlan  undormány náluk.
A szorzókat össze lehet hasonlítani élőben a többi irodáéval. Már, ha működik.
Elismerésem annak aki élő kombit összeállított már náluk, és betudta küldeni maradéktalanul.
Kíváncsi vagyok, hogy a javítás után az élő hogyan működik náluk, bár a legkisebb szorzók, és az indololatlan felfüggesztések percekig azok maradnak