TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: Csenii Dátum június 11, 2021, 22:04:52
Gyerekek, kaptam egy 5000-es bónuszt a tippmixprótól.  :o Ilyet? Nem hiszem el. Az első bónuszom itt. Más lett a vezetőség, vagy ennyire nem megy nekik hogy elkezdték ők is osztogatni a bónuszokat? :D

Most látom, hogy én is kaptam. Mi fene?

Lehet az EB miatt van. Ilyenkor azért nagyobb tétekkel fogadnak az emberek, lehet így akarják bevonzani a fogadókat. Vagy haladnak a korral. Változott a felfogásuk. Halleluja! Megértük ezt is.  :D

Jó lenne tudni, hogy meddig érvényes a bónuszösszeg. Valamint azt is elárulhatnák, hogy a nyereményjátékra érvényes -e.
Úgy látszik rá kell kérdezni náluk.

Én is kaptam :o Mondjuk ha ilyen sokan kaptak biztos durva lehet a forgatási követelmény... De remélem nem  :beerchug:

Idézetet írta: Bucak77 Dátum június 12, 2021, 01:54:47
Én is kaptam :o Mondjuk ha ilyen sokan kaptak biztos durva lehet a forgatási követelmény... De remélem nem  :beerchug:

Nem rakták magasra a lécet. Egyszer kellett kiforgatni. ;)
Jó lenne ha ezt rendszeressé tennék, de biztos nem fogják.

Én 10000 HUF bónuszt kaptam, és részt vehetek két meghívásos versenyen (mindkettőre 500 főt hívtak meg) 10 milla és 2 milla összdíjazással.

Idézetet írta: Csenii Dátum június 11, 2021, 22:04:52
Gyerekek, kaptam egy 5000-es bónuszt a tippmixprótól.  :o Ilyet? Nem hiszem el. Az első bónuszom itt. Más lett a vezetőség, vagy ennyire nem megy nekik hogy elkezdték ők is osztogatni a bónuszokat? :D

Detto.

Szintén zenész. Email.
"A Szerencsejáték Zrt. szeretné tovább fokozni az ünnepi hangulatot, ezért minden, az elmúlt 30 napban fogadást kötő Tippmixpro-játékosunknak bónuszt adunk, amelyet a mai napon jóváírtunk számodra is."
Mi a fene... :)

10.000 Ft  :D
(Amúgy meg őszintén szólva meg is érdemlem, legalább a 10-szeresét buktam el náluk az elmúlt 5-6 héten  :) )

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 12, 2021, 08:42:16
10.000 Ft  :D
(Amúgy meg őszintén szólva meg is érdemlem, legalább a 10-szeresét buktam el náluk az elmúlt 5-6 héten  :) )


;D ;D ;D

A bónusz egyenlegen lévő összeget csak és kizárólag a rendszeren keresztül elérhető játékok részvételi díjának, illetve fogadások tétjének megfizetésére fordíthatja. Lejárati ideje és kötelezően fogadható eseményekre vonatkozó szabály nincs a bónusz jóváírással kapcsolatban.


elmaradt ma a spanyol - olasz kosármeccs, covid 19 miatt
timmixpro ilyenkor visszaadja majd a tétet, vagy meg kell várni amig lejátsszák a meccset?
nyitottként bent figyel az összeg

Idézetet írta: Arzeen Dátum június 12, 2021, 21:49:41
elmaradt ma a spanyol - olasz kosármeccs, covid 19 miatt
timmixpro ilyenkor visszaadja majd a tétet, vagy meg kell várni amig lejátsszák a meccset?
nyitottként bent figyel az összeg

Ha 48 órán belül lejátszák, akkor az eredmény számít. Ha nem, akkor 1.00-val kiértékelik.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 12, 2021, 22:14:12
Ha 48 órán belül lejátszák, akkor az eredmény számít. Ha nem, akkor 1.00-val kiértékelik.

köszi szépen!

Éjjel ez jött tőlük. Most beindultak valóban. Más is kapott?


Teljesítetted a 2021.06.11 - 2021.06.11 között tartó bónuszajánlatunkban meghatározott feltételeket, ennek értelmében egyenlegeden 10000 Ft került jóváírásra.



A jóváírt összeg a bónuszegyenlegedre kerül, melyet a Szerencsejáték Zrt. játékaira és fogadásaira költhetsz a szerencsejatek.hu vagy a tippmixpro.hu oldalon. Az egyenleged összesen a befizetésed, a nyereményed és a játék során gyűjtött bónuszaid összege.


Köszönjük, hogy velünk játszol, és sok sikert kívánunk a további fogadásokhoz!

Üdvözlettel:
Szerencsejáték Zrt.