TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: six Dátum április 07, 2021, 07:55:51
Ne haragudjatok,nem szeretnék sennkit leszólni,de aki tippmixfoson fogad az meg is érdemli.Alapban úgy van kialakitva az tippfos Marginja minden fogadásnak,hogy bármit csinálsz,soha nem leszel ott nyereséges hosszútávon,és mind tudjuk a sportfogadásba a hosszútávú befektetésben gondolkodunk.A tippfoson úgy vannak az oddsok kialakitva,hogy soha nem leszel nyereséges,nincs bennük érték.

Olvasgattam a Tippmixpro fórumot és ebbe a gyöngyszembe botlottam. Jót nevettem rajta. :)
'Csaxólok' kedves six, hogy azért mert valaki a Tippmix-en játszik, nem szabad elkönyvelni vesztes fogadónak se rövid, se hosszútávon. Nem attól lesz valaki nyereséges sportfogadásból, hogy milyen irodánál játszik. Ezt hogy találtad ki? :)
Mondjuk szerinted az olyan tippmixesből hogyan lesz "megérdemli" státuszú vesztes, akinek a befizetett összegnél több van a számláján, és folyamatosan tud kiszedni belőle, és az alapot folyamatosan benn is tudja tartani, nem kell utánafizetnie.

Na mindegy is, csak kiírtam magamból, mert tudom, a nem teszem, délután az angol-horvát meccsen is ezen örlődnék még.   :beerchug:

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 13, 2021, 11:42:33
Éjjel ez jött tőlük. Most beindultak valóban. Más is kapott?


Teljesítetted a 2021.06.11 - 2021.06.11 között tartó bónuszajánlatunkban meghatározott feltételeket, ennek értelmében egyenlegeden 10000 Ft került jóváírásra.



A jóváírt összeg a bónuszegyenlegedre kerül, melyet a Szerencsejáték Zrt. játékaira és fogadásaira költhetsz a szerencsejatek.hu vagy a tippmixpro.hu oldalon. Az egyenleged összesen a befizetésed, a nyereményed és a játék során gyűjtött bónuszaid összege.


Köszönjük, hogy velünk játszol, és sok sikert kívánunk a további fogadásokhoz!

Üdvözlettel:
Szerencsejáték Zrt.

Mindenki kapott, aki az elmúlt egy hónapban fogadott a pron. Mondjuk eddig még senkinél nem láttam 10000-ret, csak 5-öt, te kiemelt ügyfél vagy  ;D

Nekem is 10 volt, a hangsúly a volt szón van. :P

Idézetet írta: Carpeks Dátum június 13, 2021, 16:55:36
Mindenki kapott, aki az elmúlt egy hónapban fogadott a pron. Mondjuk eddig még senkinél nem láttam 10000-ret, csak 5-öt, te kiemelt ügyfél vagy  ;D

Nálam 10-es volt, de kipörgettem én már ott 100 ezres bónuszt is, de ehhez 300-400 ezreket kellett feltenni...(általában a feltételek nem érik meg, de most tényleg mindenki kaphatott, mivel eb van és úgyis visszacsorog nekik hamar :D )

Ez az ötszáz fős kihívás elég jó, egy napot játszottam csak, azt azzal is simán benne voltam a top300-ba. Ráadásul jár nekik a piros pont, hogy 5 munkanapot írtak a kör teljesítéséért járó 10 ezres bónusz kiutalására, de már aznap megjött.

Fogadj a Tippmixpro weboldalon 2021.06.17. 14:00 órától éjfélig labdarúgás eseményre, és fogadásaid összértéke után 20 000 forintonként 5 000 forintot írunk jóvá a számládon maximum 10 000 forint értékben!

Ezt a csodás ajánlatot. A hülyének is megéri, vagy csak pont neki.
8 óra alatt kell elkölteni negyvenezret, hogy kapj egy tízes bónuszt.


Idézetet írta: chabialonso Dátum június 17, 2021, 21:09:30
Fogadj a Tippmixpro weboldalon 2021.06.17. 14:00 órától éjfélig labdarúgás eseményre, és fogadásaid összértéke után 20 000 forintonként 5 000 forintot írunk jóvá a számládon maximum 10 000 forint értékben!

Ezt a csodás ajánlatot. A hülyének is megéri, vagy csak pont neki.
8 óra alatt kell elkölteni negyvenezret, hogy kapj egy tízes bónuszt.

Nem rossz, ha tudsz a negyvenből egy százast csinálni. ;)

Tükörsima továbbjutás a második szakaszból is. Mondjuk azért az durva, hogy ebben a körben 4 nap alatt több,mint 14 millió pontja lett az elsőnek. :o

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 20, 2021, 14:18:52
Tükörsima továbbjutás a második szakaszból is. Mondjuk azért az durva, hogy ebben a körben 4 nap alatt több,mint 14 millió pontja lett az elsőnek. :o

14 millió? Én csak 5,2 milliót látok. Amúgy én is simán bejutottam a harmadik körbe. A másik 500 fős játékban is benne vagy, vagy csak ebben?

Márpedig itt 14 millió van!

#1420 június 20, 2021, 17:18:34, lacuss
Ez fura...

Ezek szerint több 500 fős csapatot szedtek össze. Akkor viszont elég szépen a zsebükbe nyúlnak, hisz akkor többször is szét kell osztogatni a 10 milliót.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 20, 2021, 17:42:28
Ezek szerint több 500 fős csapatot szedtek össze. Akkor viszont elég szépen a zsebükbe nyúlnak, hisz akkor többször is szét kell osztogatni a 10 milliót.

Igazad lehet, erre nem is gondoltam  :)

Pron múltkor elég komoly kérdőívet töltöttem ki. Arról érdeklődtek hogy más oldalakon található speciális(prohoz képest az) dolgokról mi a véleményünk és szeretnénk-e ha bevezetnék..

Pl  cashout, fogadásépítő, speciális fogadások pl átigazolásokra, korai kifizetés stb..


Ha valaki kitöltötte szerintem kb mindenki javasolta hogy legyenek ezek..


Szal csak 1-2 év és lesz cashout elbaszott összegekért és fogadásépítő.. :D

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 27, 2021, 11:36:50
Pron múltkor elég komoly kérdőívet töltöttem ki. Arról érdeklődtek hogy más oldalakon található speciális(prohoz képest az) dolgokról mi a véleményünk és szeretnénk-e ha bevezetnék..

Pl  cashout, fogadásépítő, speciális fogadások pl átigazolásokra, korai kifizetés stb..


Ha valaki kitöltötte szerintem kb mindenki javasolta hogy legyenek ezek..

Ezek az oldalukon található fogadásokat nem tudják rendesen üzemeltetni hiba nélkül,a cash out túl magas szint lesz nekik 5 év múlva is...


Szal csak 1-2 év és lesz cashout elbaszott összegekért és fogadásépítő.. :D