Cirsa.es

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!Egy szerintem jó kis oldalra hívnám fel a figyelmeteket!Van 100% bónusz!És fogadások után járnak pontok is és ingyenes fogadásra lehet felhasználni!Egy negatívum hogy csak spanyol nyelven elérhető! Nézzétek meg és ha tetszik és regisztrálni akartok akkor ha megkérhetném az jelezné nekem és küldenék barát ajánlós e-mailt!https://www.cirsa.es/    :cya: :beerchug:

#1 június 01, 2013, 19:32:05, Alkimista87
Így a bónusszal együtt nem tűnik olyan rossznak a dolog. Mondjuk a 30 nap az nem túl sok idő a forgatásra, persze azért az sem tragédia (ha jól értelmeztem a feltételeket). 1,60 minimum az rendben. Oddsok: Hagynak némi kívánnivalót maguk után, spanyol bajnokság 1X2 fogadásokra 92 % körüli a kifizetés, kisebb bajnokságoknál pedig 10 % fölött van az iroda a nyeresége. Ha másért nem, a bónuszért érdemes lehet benézni. :) Hogyha belevágok, előtte jelzek neked. ;) Te már kiforgattad, illetve volt kifizetésed tőlük? KYC folyamat hogy néz ki náluk? Skrill-lel is jó a bónusz? Köszi a választ, és a bejegyzést is!

Igen jó a Skrill!A többit sajnos még nem tudom mert folyamatban van a forgatás!Amúgy meg köszi ha szólsz! :beerchug:

Amúgy meg a Real Betis mez szponzora! :ok:

köszi a tippet, érdekes, hogy még angol felület sincs de a bónusz még sincs országra korlátozva.  :ok:

Idézetet írta: hatja1 Dátum június 02, 2013, 13:49:02
köszi a tippet, érdekes, hogy még angol felület sincs de a bónusz még sincs országra korlátozva.  :ok:

Hát mint a yoganónál.

Bátrak vagytok, hogy így belevágtok. Én még inkább megvárom, hogy valaki sikeresen befejezze  :)

Valaki nem tudja véletlenül regisztrációnál mit-hova kell írni mert hiába írom be a fordítóba nem értem pl hogy hova kell írnom a kereszt-és vezetéknevemet....

Idézetet írta: Carlos66 Dátum június 01, 2013, 19:34:10
Igen jó a Skrill!A többit sajnos még nem tudom mert folyamatban van a forgatás!Amúgy meg köszi ha szólsz! :beerchug:

Szia, sikerült a végére érned? Megkérlek, megosztanád a tapasztalataid, plusz néhány kérdésemre tudnál válaszolni?

- Befizetést követően a bónusz egésze azonnal a számlára kerül, tehát lehet vele fogadni?
- Összesen mennyi a szükséges a rollover? (100 € bónuszra vetítve)
- KYC, kifizetés?
- Arról van infód esetleg, hogy az odds meghatározást önállóan végzik-e, vagy más irodával társulva (tehát lehet-e az oddsait valamely arbfigyelőn követni)?
- Single fogadások úgy vettem ki, hogy beleszámítanak. Hogyha két kimenetelt teszek adott meccsre (pl. H, D), akkor azokat is számolja?

Köszi előre is a segítséget, még tanulmányozom én is, aztán ha átment a szűrőimen, szerintem befizetek, és be is ajánlhatsz akár (erről is írj légyszi, hogy pontosan miről van szó, és hogy történik).

Köszi szépen!

Üdv,

Alk.

#8 augusztus 22, 2013, 19:13:42, hatja1
ma befizettem egy kisebb összeget amiért még nem kár, hát elég fura egy oldal... első benyomások:
- a bónusszal NEM fogadhatsz, hanem a saját pénzedet ha megforgattad az előírt mértékben akkor odaadják a bónuszt és ki is veheted. (ha jól értelmezem).
- az 1.6 még NEM számít bele a forgatásba, csak 1,65-től felfelé.  :bash:
- olyan meccsre nem fogadhatsz élőben sem, ami a befizetés pillanatában már elkezdődött (???)
+ skrill befizetés oké nekik
+ a függő szelvényeket mutatja egy boxban realtime, sárga ha függő, zöld ha nyertes, piros ha bukó
+ a rollovert pontosan és áttekinthetően mutatja a bónusz menüben.

Aki a bónusz megforgatása után eljutott a kifizetésig, leírhatná a tapasztalatait.  :help:

Ha jól értelmezem: befizetek 100-at, háromszor megforgatom, megkapom a bónusz felét (50), újabb háromszori forgatás után pedig a másik felét. Vagyis 600-at kell forgatnom 100-ért. Teszem azt, a háromszori forgatás végére elbukom (khm... átbukom máshová) az egyenlegem. Az újratöltés gondolom nem akadály. Másik verzió: a bónusz első felének jóváírása előtt (vagy akár utána is) kérhető-e kifizetés? A feltételekben erre utalást nem találtam.

A freebet verziónál pedig 100 befizetésre és kétszeri megforgatására adnak 50 freebetet, ha jól értelmezem. Ez persze kevésbé csábító, mint az A verzió.

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 26, 2013, 15:38:54
Aki a bónusz megforgatása után eljutott a kifizetésig, leírhatná a tapasztalatait.  :help:

Senki?

#11 szeptember 05, 2013, 14:43:18, benson
Belevágtam én is, eddig semmi gond. 2 fogadásból letudtam a forgatás első felét (300€). Az 50€ (a bónusz fele) rögtön a második tét elfogadása után megjelent a számlámon, vagyis nem várják meg a kiértékelést sem. Újratöltés nem gond (ez mondjuk sejthető volt), de most már szerintem a kifizetés sem lenne az, mivel ezt a most jóváírt 50-et kifizethetőnek tünteti fel. Lehet, hogy már előtte is az volt a befizetett összeg, ezt sajnos elmulasztottam megnézni. Szóval ellenfogadásos kiforgatáshoz ez egy ideális bónusz.

A számlaellenőrzés néhány órán belül megvolt, a jogsit küldtem el nekik. A cset is korrekt, igaz spanyolul kezdte a társalgást az ügyfélszolga, de kérésemre angolul folytattuk.

Közben sikerült a végére érned? Úgy döntöttem jövőhéten én is belevágok, de van még néhány kérdőjel, tudnál ezekben segíteni?

1. Két kimenelre is lehet tenni ugyanazon a meccsen?
2. Arbokat találni rá, vagy legalább nullás közeli párokat (esetleg más irodával közösen végzik az oddsok meghatározását)?
3. KYC bármikor elvégezhető?
4. Buktatók vagy bármi, amire kiváltképp oda kell figyelni?
5. Kifizetés

Ha van még náluk ez a barátajánlós akció, küldj egy linket, vagy ami kell hozzá, és akkor úgy regelek!

Köszi előre is!

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 08, 2013, 18:06:21
Közben sikerült a végére érned? Úgy döntöttem jövőhéten én is belevágok, de van még néhány kérdőjel, tudnál ezekben segíteni?

1. Két kimenelre is lehet tenni ugyanazon a meccsen?
2. Arbokat találni rá, vagy legalább nullás közeli párokat (esetleg más irodával közösen végzik az oddsok meghatározását)?
3. KYC bármikor elvégezhető?
4. Buktatók vagy bármi, amire kiváltképp oda kell figyelni?
5. Kifizetés

Ha van még náluk ez a barátajánlós akció, küldj egy linket, vagy ami kell hozzá, és akkor úgy regelek!

Köszi előre is!

Még 90€ hátra van a forgatásból.

1. Ezt nem próbáltam, szerintem ezzel nem érdemes kockára tenni a bónuszt. A feltételekben egyébként nem láttam, hogy lenne ilyen kizáró ok, de én inkább biztosra megyek.
2. Klón irodát nem találtam, az arb-keresők sem ismerik, szóval manuálisan kell keresni. Én úgy kalkuláltam, hogy ha minden itt megforgatott 100€ után 5€-t bukok, az már elfogadható, így a 100€ bónuszból megmarad 70. Ez a gyakorlatban pl. egy 1,95-1,95 oddspárt jelent, vagy kb. 1,91-2,00. Mivel spanyol iroda, én a hétvégén a spanyol másodosztálynál szimatoltam, és itt találtam is olyan oddspárokat, amivel kb. ez az 5% körüli veszteség lett. Nyilván nem érdemes magas oddsot rakni itt, mivel akkor a másik oldalra nagyobb tőke kell, plusz még a veszteség is nagyobb lenne így. Az 1X2, és az under/over piacokra tettem, vagyis a legnépszerűbbekre, nehogy ez is szemet szúrjon nekik.
3. Szerintem igen, ahogy korábban írtam, hamar lerendezik.
4. Különösebb buktatót én nem látok, a szokásos dolgokat viszont nem árt betartani (kevésbé populáris bajnokságok vagy piacok kerülése, házon belüli ellenfogadások mellőzése).
5. Erről még nem tudok nyilatkozni, mivel eddig minden feltöltött pénzt átbuktam máshová. Szóval a szemükben egy különösen jó ügyfél lehetek most.  ;D

Az ajánlást privátban megbeszéljük.

én sem nem jutottam el kifizetésig, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni  :D