Cirsa.es

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát akkor úgy néz ki, hogy én szívtam meg. Mondjatok még ilyen bónuszokat :) Jönnek rá a spanyolok is, hogy a magyarok meg többi kelet-európaiak nem azért regisztrálnak náluk, mert olyan különlegesek valamiben, vagy mert annyira szeretünk csak spanyol felületen fogadni.

#46 szeptember 20, 2013, 22:22:44, hatja1
én múltkor biztosan emlékszem, hogy lenulláztam magam és töröltem a kedvencekből stb... de nagyon küldték az e-maileket hogy érvényesítsem magam a kifizetéshez stb... belépek, és ott van a számlámon 5,4 EUR  :redchug:

20.30 folytattam a bónusz kiforgatását és az 50%-ost meg is kaptam, aztán 7 körül kidobott az oldal és azóta nem tudok bejelentkezni (ismeretlen hiba). egyelőre várom az üsz válaszát, de elég rosszkor jött mert pont lendületben voltam (vagy pont ezért?)

22.20 na most beengedett, az üsz-tól se kép se hang, a fél 7-es meccsek még nincsenek jóváírva.

#47 szeptember 21, 2013, 16:44:03, hatja1
na este végül beengedett, egy idő után kiértékelték a fogadásokat is, játszottam még kicsit.

ma reggel jött egy e-mail hogy technikai hiba volt stb, na mondom ez mindent megmagyaráz. erre most lépnék be, és "A felhasználó le van tiltva, forduljon ügyfélszolgálati". wtf? :bash:

végül ez is megoldódott, nagy sokára küldtek egy ideiglenes jelszót amivel be tudtam lépni.

A múltkori negatív eset után, most egy pozitivról tudok beszámolni. Küldtek valamelyik nap egy e-mailt, hogy fizessek be 200 eurót és kapok egy 100 eurós free betet. Szuper gondoltam, de azért elolvastam a feltételeket, amibe bele volt foglalva, hogy csak spanyoloknak érvényes. Kezdtem is káromkodni, hogy küldik nekem az e-mailt a bónuszról, mikor nem is érvényes számomra. Beszéltem a chates angolt nagyon törő kollégával, hogy akkor ez most érvényes számomra vagy sem? Közölte velem, hogy kivételes esetként, aktiválja a bónuszt. Mint kiderült, nem azt aktiválta amit e-mailben kaptam, tehát a free betet, hanem a már érvénytelenített kezdőbónuszt. :ok:

Érdekesen csinálják,annyi szent. Nekem is küldtek emailt 100€-s freebet-ről ezen a héten is, pontosabban a befizetett összeg 25%-ra (max. 100-ig). Befizetés után aktiválódott is, és gond nélkül ki tudtam használni. A feltételeket lementettem, és most látom, hogy valóban csak spanyoloknak jár. Szerintem nem bajlódom a reklamációval.  ;D

Befizettem 200 eurót és aktiválódott az ingyen fogadás is. Most evvel 2 bibi is van, egyrészről, hogy elvileg csak spanyoloknak érvényes, másrészről pedig azt írja a feltételekben, hogy a bónuszokat nem lehet halmozni. Ez a freebet, hogy működik, most ha rakok egy fogadást azt nem vonja le a számlámról? Vagy be kell pipálni a "preferente" mezőt?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 02, 2013, 15:57:16
Befizettem 200 eurót és aktiválódott az ingyen fogadás is. Most evvel 2 bibi is van, egyrészről, hogy elvileg csak spanyoloknak érvényes, másrészről pedig azt írja a feltételekben, hogy a bónuszokat nem lehet halmozni. Ez a freebet, hogy működik, most ha rakok egy fogadást azt nem vonja le a számlámról? Vagy be kell pipálni a "preferente" mezőt?

Így van, nem vonja le a tétet, nálam legalábbis így volt. Esetedben nem tudom, hogy kezeli a rendszer a két aktív bónuszt, de szerintem ha aktiválódott a freebet, akkor a következő fogadásod lesz az. Több részletben is meg lehet tenni, én mindkét alkalommal 1 összegben csaptam oda. Ha szólsz az ügyfélszolgálatnak, akkor lehet, hogy fennáll a veszélye, hogy valamelyik bónuszt törlik. De persze minden lehetséges.

Idézetet írta: benson Dátum október 02, 2013, 16:04:38
Így van, nem vonja le a tétet, nálam legalábbis így volt. Esetedben nem tudom, hogy kezeli a rendszer a két aktív bónuszt, de szerintem ha aktiválódott a freebet, akkor a következő fogadásod lesz az. Több részletben is meg lehet tenni, én mindkét alkalommal 1 összegben csaptam oda. Ha szólsz az ügyfélszolgálatnak, akkor lehet, hogy fennáll a veszélye, hogy valamelyik bónuszt törlik. De persze minden lehetséges.

Akkor szerintem azt fogom csinálni, hogy simán rakok egy fogadást, ha bejön jó ha nem jön be, ez van. Nem szeretném, hogy ellenfogadjak, majd holnap az a meglepetés érjen, hogy törölték az ingyen fogadás utáni nyereményt. Ezeknél nem lepődnék meg semmin, azon sem, ha mindkét bónuszt törlik és azon sem ha hagyják mind a kettőt. Ügyfélszolgálattal én sem szívesen beszélek, ha nem muszáj. Köszi. 

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 02, 2013, 15:57:16
Befizettem 200 eurót és aktiválódott az ingyen fogadás is. Most evvel 2 bibi is van, egyrészről, hogy elvileg csak spanyoloknak érvényes, másrészről pedig azt írja a feltételekben, hogy a bónuszokat nem lehet halmozni. Ez a freebet, hogy működik, most ha rakok egy fogadást azt nem vonja le a számlámról? Vagy be kell pipálni a "preferente" mezőt?

A preferente elvileg előnyben részesítést jelent és szerintem pont az ilyen esetekre van ott. Tehát ha bepipálod, akkor az lesz az aktív bónuszod.

#54 október 03, 2013, 09:11:29, ab_aevo
Mára láttok valami meccset ahol lehet ellenfogadni kis veszteséggel a cirsa és a marathon (vagy más) között? Én nem igazán.


ui.: betisre egész jó odds van (3%-os veszteség marathonnal), sevillára pedig kurva jó odds van 1.47, mindenhol kisebb, csak sajnos minimum odds alá esik.

#55 október 03, 2013, 09:28:19, benson
Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 03, 2013, 09:00:20
Mára láttok valami meccset ahol lehet ellenfogadni kis veszteséggel a cirsa és a marathon (vagy más) között? Én nem igazán.
Reggel még 5.25-ös szorzót sikerült elcsípnem a Tenerifére (vasárnapi meccs), ez most már csak 4.4.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 03, 2013, 09:00:20
ui.: betisre egész jó odds van (3%-os veszteség marathonnal), sevillára pedig kurva jó odds van 1.47, mindenhol kisebb, csak sajnos minimum odds alá esik.
Hasonló a helyzet a Real hétvégi meccsével (1.37), a hendis győzelmük viszont már nem olyan egetverő (1.80).

Idézetet írta: benson Dátum október 03, 2013, 09:25:16
Reggel még 5.25-ös szorzót sikerült elcsípnem a Tenerifére (vasárnapi meccs), ez most már csak 4.4.
Hasonló a helyzet a Real hétvégi meccsével (1.37), a hendis győzelmük viszont már nem olyan egetverő (1.80).

Igen, azt néztem, hogy hendis kimenetelekre gyenge oddsokat adnak. Spanyol csapatokra szép oddsokat kínlnak.

Ez a legjobb oddsos dolog csak a hétvégi eseményekre szokott vonatkozni?

Lehet kérni kifizetést, mielőtt ki lenne pörgetve az egész bónusz?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 07, 2013, 11:54:44
Ez a legjobb oddsos dolog csak a hétvégi eseményekre szokott vonatkozni?

Lehet kérni kifizetést, mielőtt ki lenne pörgetve az egész bónusz?

Én is kértem, amíg folyamatban volt a bónusz, chates kolléga szerint bármikor lehet kifizetést kérni, és így is volt, minden ugyanúgy folytatódott! Pár hetes tapasztalat, nem tudom azóta változott-e ez (is).

Ha valaki lát olyan eseményt a hétre, amin ki lehet forgatni a bónuszt ellenfogadással (marathon, bet365, betfair ellenében) és kis veszteséggel, akkor kérem szóljon