Befizetés nélküli bingó bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: luckyzoz Dátum január 08, 2015, 15:14:15
Sajnos nem tudom én csak szórakozásból szoktam itt játszani, még sose fizettem be hozzájuk, de néha- néha cseppen egy-két bónusz ;)

Szerintem keresd meg légyszi a Terms And Conditions-t... Ha nem haragszol.

http://www.newbingobilly.ag/promos/free-trial.asp

25 USD No deposit Welcome bonus:

VIC'S BINGO

+ egy 10-ei, 25 USD ajándék bónusz kód (nem tudom érvényes-e még), amit a Live Help-nél kel igényelni:

MSTART25VCB

NEW BINGO BILLY

Mai Log In-ért 14.30 USD no deposit bónuszt ad!

Idézetet írta: luckyzoz Dátum január 13, 2015, 19:03:44
NEW BINGO BILLY

Mai Log In-ért 14.30 USD no deposit bónuszt ad!
forgatási követelmény?

Egyet kérek lucky. Olyat NE írj be, ahol tudod, hogy magyarokat nem fizetnek ki. Rajtad kívül szerintem senki sem forgat és csesz el órákat feleslegesen. Ha valaki unatkozik, akkor hasznosabban is eltöltheti a szabadidejét, mint olyan oldalon bohóckodni ami ki sem fizeti ha nyer.

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 13, 2015, 20:03:54
Egyet kérek lucky. Olyat NE írj be, ahol tudod, hogy magyarokat nem fizetnek ki. Rajtad kívül szerintem senki sem forgat és csesz el órákat feleslegesen. Ha valaki unatkozik, akkor hasznosabban is eltöltheti a szabadidejét, mint olyan oldalon bohóckodni ami ki sem fizeti ha nyer.

Jó, jó, okés, bocs.

VIC'S BINGO

Ajándék 25USD Bingóra és Slotra.

Kód: I25VCB

gl  :)

VIC'S BINGO

25 USD no deposit bónusz kód:

L25VCB

gl

VIC'S Bingo

30 USD no deposit bónusz: DOUBLE30IVCB

gl




Nem értem mi bajotok... akit nem érdekel az ne nézze ezt a topikot azt kész :D

Szóljatok ha valakit ki is fizetnek. :)

Legtöbb ember szórakozásból kezd el vele játszani.. és ha sikerül megforgatni és teljesíteni a feltételeket miért ne fizetnék ki? Ha nagy ritkán ráérek akkor én is szoktam bingózni, de nem azért, hogy szét nyerjem magam, hanem, hogy el üssem az időt. Tudom most én vagyok a h*lye, hogy néhailyenre pazarlom a szabadidőmet, ami sajnos már egy ideje nincsen..  :cya: