Befizetés nélküli bingó bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: fili76 Dátum november 15, 2015, 10:44:36
Bingózik egyáltalán még valaki?Régebben unibeten,coralon,galabingon játszottam,de sokáig nem voltam gépközelben és gépem sem volt.Léteznek még ezek az ingyen bingók-unibeten hétfőnként,másik kettőnél minden nap,ha jól emlékszem....Előre is köszönöm szépen,ha valakinek van valami új infója. :beerchug:

coral és gala már megszűnt. William hillen mikor játszottam náluk volt egy fasza promó, minden nap adtak flutter kódot, beírtad azt annyi. Minden kódhoz járt különbözű mennyiségű jegy, amit péntek este lehetett elhasználni. Átlag 4-5 font bónusz leesett. Sajnos megszűnt, de azt olvastam múltkor hogy hamarosan visszatérhet. Szóval érdemes rá figyelni mert napi egy mp és egy pénteki óra alatt leeshet valami. Annyi változott még náluk hogy a hétfői 4 ingyen órában már nem 5 font bónuszok vannak, hanem 1,2,3 (vagy5??) cash. Egyszer próbáltam, de ott nem lehet nyerni :D

Köszönöm szépen az infókat mindkettőtöknek.A téli időszakra jól jön egy kis játék,sok szerencsét Nektek is. :ok:

#77 március 10, 2016, 17:36:42, tevagyaz19
Melyek a mai WH bingó kódok?

WilliamHill :
Free Flutter Thursday!

Thursday
   BRIGHT   BREEZY   JOYFUL   WARM

Azt is be tudja valaki másolni,hogy ma melyik kód mit ért?

Nekem valamiért nem jön be az oldal...  :bash:

SPRING 0
BLOSSOM £1 All Scratch Bonus
FRESH £1 All Slots Bonus
BLOOM £1 Bingo Bonus

Vége a bingo kódos promonak. William Hill
ezek voltak az eredmények, ha esetleg valakinek nem tölti be :



#83 március 31, 2016, 09:55:05, lulu65bj
Hali!
Regisztrációnál automatikusan beírja a kódot, és adnak 10 GBP befizetés nélkül.
Aki esetleg még nem ismeri : https://www.yesbingo.co.uk/main-promotions/free-10-no-deposit-bonus/
Ha valaki már használta ezt, akkor kérem az ő véleményét is. Köszönöm.
Megforgatni mennyiszer kell, azt sajnos nem tudom.

Sok sikert!

Ha jól értem, akkor 15x kell megforgatni.

Wagering Required in the following circumstances


    Accounts that have not been funded or not funded in last 30 days of a win, cannot request a withdrawal on any winnings won prior to the account being funded. If funding takes place after a win, the initial win amount won prior to funding must be wagered 15xbefore any withdrawal can take place.
     
    In order to avoid abuse of our free games and frequent free bonus offers, once a withdrawal has been processed, no further withdrawals can be requested until a further deposit has been made and part of that deposit has been used to purchase cards or used on side games. Amounts won prior to a further deposit and after a withdrawal has been processed will need to fulfil our 15xwagering requirement.
     
    Wagering requirements can only be fulfilled on bingo games.

Hali!

yesbingo-hoz kód :
In order to redeem your Free £5 Bonus please go to your account Balance Page and enter the bonus code: YS95B5F (Valid until 13/05/2016

Hali!
Regisztráció után adnak 50$ http://www.amigobingo.com/
Nem csak bingó része van. Viszont a megforgatási követelményeket külön számolja.
Wager requirements
               Bingo(100%)    Pull Tabs(50%)    Slots, VP and KE(12%)    Total
Contribution:    $0.00                $0.00                    $0.00                   $0.00
Wagering:                           0x                         Bingo 1x, Slots and others 3x)

Sok sikert a megforgatáshoz!

ez volt eddig a legnagyobb forgatásom

sikerült 1 ilyent is, ez duplája az előzőnek

Idézetet írta: lulu65bj Dátum május 09, 2016, 17:54:47
sikerült 1 ilyent is, ez duplája az előzőnek

na és ezt majd ki is tudod fizetni? olyan gyerekes a weblapjuk,mintha valami flash játék volna 6éveseknek,komolytalannak tűnik.  :)

Hali!
Kaptam email-ben ezt az ajánlatot. Adnak 10€ befizetés nélkül. A kódot automatikusan beírja a regisztráció alján. Ha esetleg még nem ismeritek.
https://www.bingobar.com/10-free-bingo-bonus/

Sok sikert.

Hali!
Ezt email-ben kaptam, névre küldték. Nem tudom, hogy más is fel tudja-e használni. Meg lehet próbálni, hogy elfogadják-e.

Unique Bonus Code: 723WMB

Sok sikert, ha elfogadják a kódot.