Unibet - Kockázatmentes fogadás a konföderációs kupára!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Unibet - Kockázatmentes fogadás a konföderációs kupára!


Hogyan működik?
Fogadj legalább 3000Ft értékben a Konföderációs kupára és ha fogadásod elveszíted, akkor az Unibet 1500Ft kockázatmentes fogadást ad, amelyet tenisz fogadásra használhatsz fel!

Ha fogadásodat mobilon keresztül helyezed el, akkor 3000Ft kockázatmentes fogadást kapsz ajándékba!

Feliratkozás:
Ahhoz, hogy jogosult legyél a nyereményjátékban való részvételre, fel kell iratkoznod a promócióra, melyet IDE kattintva felhasználóneved megadásával tehetsz meg. Ha nincs még Unibet számlád, nyiss egyet ITT, és használd ki a 10.000 HUF kezdőbónuszukat is!

Konföderációs kupa tippjáték rengeteg nyereménnyel, részletekért kattints IDE!

Részvételi feltételek:
  • Az ajánlat csak a június 15-30-ig tartó időszakra vonatkozik, csak a Konföderációs kupán elhelyezett fogadásokra érvényes.

  • Mérkőzés előtti és élő fogadások is beleszámítanak a promócióba.

  • Csak a minimum 1.2-es szorzójú fogadásokat vesszük számításba.

  • Az ajánlat csak az első fogadásodra érvényes, amely minimum 3000Ft értékű vesztes fogadás.

  • Ha fogadásodat számítógépen helyezed el, akkor a kockázatmentes fogadás értéke 3000Ft, melyet a következő munkanapon írunk jóvá.

  • A mobilon elhelyezett vesztes fogadások után 3000Ft kockázatmentes fogadás jár.

  • Ahhoz, hogy aktiváld bónusz ajánlatod, menj a Számlám > Bónuszajánlataim menübe.

  • 30 nap áll rendelkezésedre a bónusz elfogadására, majd újabb 30 nap annak megforgatására.

  • Egyszerre csak egy aktív bónusszal rendelkezhetsz a számládon.

  • A bónuszt 5-ször kell megforgatni tenisz fogadásokon.

  • A bónusz mobilon is felhasználható.

  • Egy ajánlat játékosonként.

  • Az Unibet fentartja a jogot a promóció bármikori törlésére vagy megváltoztatására.

  • Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek

Fogadj az Unibeten és használd ki a kockázatmentes fogadást, nyiss számlát ITT!

Már megint egy bónusz, ahol attól függenek a feltételek, hogy a reklámot olvasod vagy az apró betűt...

1500 vagy 3000 a bónusz?
Mobil vagy nem mobil?  :)

Valakinél elérhetővé (aktiválhatóvá) vált-e már ez a bónusz?



Nálam most elérhető az 1.500 Ft.
Annyi a szépséghibája, hogy mobilos fogadást tettem.
Istvánnak ma sűrű napja lesz, ha mindenkinél elkövették ezt a hibát.
Reméljük nem nyaral... :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 19, 2013, 08:55:41
Nálam most elérhető az 1.500 Ft.
Annyi a szépséghibája, hogy mobilos fogadást tettem.
Istvánnak ma sűrű napja lesz, ha mindenkinél elkövették ezt a hibát.
Reméljük nem nyaral... :)

Ha nem is nyaral, lehet, hogy szabin van, mivel
IdézetSzerda::    Live chat/Email: Nem elérhető
:o:

https://hu.unibet.com/help/contact

Nálam továbbra is semmi.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 14, 2013, 13:25:11
Már megint egy bónusz, ahol attól függenek a feltételek, hogy a reklámot olvasod vagy az apró betűt...

A reklámszöveg ott kamu, hogy csak tenisz fogadásokra lehet felhasználni a bónuszt, az apró betűs rész pedig ott, hogy "Ha fogadásodat számítógépen helyezed el, akkor a kockázatmentes fogadás értéke 3000Ft"
A két szövegből össze lehet gyúrni a valóságot.  ;D
Én elb@sztam, mivel befizetés után elfelejtettem átmenni a mobil oldalra, hogy ott tegyem meg a fogadást, így 1500 lett a bónusz 3000 helyett.

Idézetet írta: benson Dátum június 19, 2013, 15:26:31
A reklámszöveg ott kamu, hogy csak tenisz fogadásokra lehet felhasználni a bónuszt, az apró betűs rész pedig ott, hogy "Ha fogadásodat számítógépen helyezed el, akkor a kockázatmentes fogadás értéke 3000Ft"
A két szövegből össze lehet gyúrni a valóságot.  ;D
Én elb@sztam, mivel befizetés után elfelejtettem átmenni a mobil oldalra, hogy ott tegyem meg a fogadást, így 1500 lett a bónusz 3000 helyett.

Na igen, de nyugodtan hivatkozhatsz te is a fentebb idézet "Részvételi feltételekre", amely szerint neked is 3000 ft jár.  :)

A "kockázatmentes fogadás" meg onnan jöhet, hogy a freebet kifejezést használják a világban a sima bónuszokra, a fogadásbiztosításokra és a csak nyereményt kifizető ingyen tétekre is.
Az Unibetnél én még sosem láttam a sima bónuszon kívül másmilyen típust, a rendszerük szerintem nem is ismer ilyet.
Azt meg, hogy csak teniszre lehet felhasználni, szintén kamu.  :)

Egyébként én is csak 1500-at kaptam, hiába használtam a mobil oldalt.
Ráadásul 5-szörös forgatási követelményt ír, míg egy ismerősöm, aki hétfőn játszott ugyanígy - én hétvégén - már tegnap megkapta a 3000 ft-ot, mindössze egyszeres forgatási követelménnyel.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 19, 2013, 15:59:09
Na igen, de nyugodtan hivatkozhatsz te is a fentebb idézet "Részvételi feltételekre", amely szerint neked is 3000 ft jár.  :)

Most, hogy mondod, lehet hogy kiverem a balhét náluk e-miatt.  ;D Meglátjuk.

Unibet support féle megfogalmazás:
"Kedves Lórán,
Köszönjük, hogy felevette velünk a kapcsolatot illetően!"   ;D ;D

Elfogadtam az 1500 ft bónuszt, hátha "alatta van" még egy 1500 ft-os ajánlat, de nem: egyből jóváírt 3000 ft-ot.   :D

Tudok is egy új szlogent az Unibetnek:
Unibet, ahol semmi sem az, aminek látszik

Nah ne bántsuk őket, jó iroda!! Én előszőr utaltattam ki pénzt tölük a jó multkorában banki átutalással (!) és már másnap rajta volt a számlámon (másnap!!!!!!!!!!!) :O :O :O WTF? Nem tudom hogy csinálták de isten tartsa meg a jószokásukat!;)

Idézetet írta: bookie Dátum június 20, 2013, 00:17:07
Nah ne bántsuk őket, jó iroda!! Én előszőr utaltattam ki pénzt tölük a jó multkorában banki átutalással (!) és már másnap rajta volt a számlámon (másnap!!!!!!!!!!!) :O :O :O WTF? Nem tudom hogy csinálták de isten tartsa meg a jószokásukat!;)

Magyarországon belüli utalásnál munkanapokon, munkaidőben 4 óra alatt a számlán van a pénz.
8:30-tól két óránként 16:30-ig teljesítik az utalásokat a bankok.
Tehát ha mi azt tapasztaljuk, hogy nem jön meg ennyi idő alatt a pénz egy banki utalásnál, az azért van, mert nem utalták el. (esetleg nem magyarországi számláról utalnak, de gondolom az Unibet igen, hisz magyar Raiffeisen számlán gyűjti nekik a forintot a pénzforgalmat bonyolító Eathport Plc nevű cég)

Az Unibet valóban a jobb szolgáltatók közé tartozik pénzügyi téren - az, hogy középárfolyamon számolnak el eltérő devizáknál, több, mint kedvező - de a lassan töltődő fogadási felületet, az értelmetlen technikai hibákat ("nem vagy bejelentkezve"), a rosszul megfogalmazott bónuszfeltételeket, a hosszas könyörgés után jóváírt bónuszokat azért fel lehet nekik róni...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 19, 2013, 08:55:41
Nálam most elérhető az 1.500 Ft.
Annyi a szépséghibája, hogy mobilos fogadást tettem.
Istvánnak ma sűrű napja lesz, ha mindenkinél elkövették ezt a hibát.
Reméljük nem nyaral... :)

Ma reggelre, magától 3.000.- Ft-ra változott. :)

Hétvégén nyertem 10 eurót a voetbalwedden (vagy valami ilyesmi) facebook oldalán, mert eltaláltam a Holland - Olasz ifi meccs félidő-végeredményét (0-0, 0-1). Kiváncsi leszek azt mikor sikerül jóvá írniuk...