Valaki fizetne-e százalékos statisztikáért vagy garanciás tippekért?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: AC_28 Dátum július 03, 2013, 09:21:53
silver84: menjunk szepen sorba, nem tamadlak, de ugy is megirom :)

Ha valakinek van elkepzelese es strategiaja - nem kell neki minden stattsz, es nem kell napokat dolgozni. En a csucsszezonba 30 ligat vezetek, es kedden dolgozok rajta 3 orat - ezek a statisztikai adatok, technikai analyzis, ami alapjan kidob nekem egy szelesebb kivalasztast. es ezutan jon a mindennapi ,,fundamentalis" analyzis , ami igenybe vesz kb 1-2 orat naponta. Itt mar a csapatokra jatekosokra felbontott dolgok mennek, ki santitt, ki verzik, ki elvalt, kit rugtak ki, hol van uj edzo. Szoval aki overezik vagy golvadaszik, es ezt csinalja 15 bajnoksaggal, az a te statisztikaid 90% ra nem lesz szuksege. ez csak mitosz, hogy ,,kurvasokaig tartana". Hidd el, aki tudja mit akar, es hogy lehet belole hasznot csinalni, annak nem gond kitalalni azt is, hogy sporoljon ezen idot.

Miert nem lehet az egesz egy bazinagy nyero buli mindenkinek? :D ajaaaaaj, erre nem valaszolok, probalj tenyleg jozan esszel gondolkodni, ennek a naiv optimizmusnak ebben a vilagban nincs helye...

Gondolod hogy rajtad kívűl ezt sokan vezetik? :) Ejjejj...jobban megéri pár száz forintot rááldozni mint órákat a gép előtt tölteni :)
De köszönöm, minden vélemény számít! Végre kifejtitek

Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 09:22:43
Biztos kiégtetek már, sok volt a rossz tapasztalat :) Megértem!

Remélem a tippjeid ennél azért biztosabbak! ;)

IdézetItt nem meggazdagodásról van szó  NEm mindenki fog százezrekkel, milliókkal játszani
Lesz egy biztos bevétele és ennyi...

ez nem kicsi ellentmondas, nem gondolod? Egyik oldalon azt mondod, miert ne nyerhetne mindenki? Masik oldalon meg azt irod, nem mindenki nyer szazezreket milliokat... es kerdem, miert nem? ha latom mukodik a dolog miert elegednek meg ezressel, ha szazezret is tudok vele csinalni? :D AZ emberek nem hulyek, ha megy a szeker, no a bank, oda kell tenni. ez nalam sokkal nagyobb numero mondta :D

Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 09:11:53
Alkimista...Tehát ha valaki el szeretné adni a tippjeit, akkor előbb bizonyítania kell itt a fórumon?

Igen. Azt hiszem ez evidens. :) De a célközönségbe én így se tartozom bele, mindazonáltal (félre ne érts) nem vagyok semmi jónak az elrontója.. Kíváncsian várom a fejleményeket mindig, minden újdonsággal kapcsolatban, hiszen a nyitottság (befogadó készség), és az ismeretek bővítése elengedhetetlen feltételek a sportfogadásban való előbbre jutásban, és magában az életben is.

A sportfogadás - ahogy előttem is leírták más szavakkal - egy melós tevékenység, aminek lehet csökkenteni a rászánt idejét, de korántsem biztos, hogy ez kifizetődő. A saját tapasztalatnál semmi nem ér többet.

Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 09:05:10
Alkimista...Van olyan tevékenységi kör amivel árusítható stat és tipp :)

Ez a válasz egyébként valahogy azt sugallja, hogy némileg több közöd az általad felhozott témához, mint a puszta kíváncsiság. Ami nem baj, csak akkor tessék felvállalni. :) Így korrekt szerintem. ;)

Idézetet írta: AC_28 Dátum július 03, 2013, 09:27:17
ez nem kicsi ellentmondas, nem gondolod? Egyik oldalon azt mondod, miert ne nyerhetne mindenki? Masik oldalon meg azt irod, nem mindenki nyer szazezreket milliokat... es kerdem, miert nem? ha latom mukodik a dolog miert elegednek meg ezressel, ha szazezret is tudok vele csinalni? :D AZ emberek nem hulyek, ha megy a szeker, no a bank, oda kell tenni. ez nalam sokkal nagyobb numero mondta :D

De kevesen vennék mert, látod! Hitetlen mindenki! :) Akkor hogy lenne mindenki gazdag?

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum július 03, 2013, 09:23:55
Ha nem Te árulod és nem is veszed, akkor milyen állandó tuti tippekről beszélsz?

Vannak tippjeim de nem árulom őket! Rosszul kérdeztél :)

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum július 03, 2013, 09:29:52
Igen. Azt hiszem ez evidens. :) De a célközönségbe én így se tartozom bele, mindazonáltal (félre ne érts) nem vagyok semmi jónak az elrontója.. Kíváncsian várom a fejleményeket mindig, minden újdonsággal kapcsolatban, hiszen a nyitottság (befogadó készség), és az ismeretek bővítése elengedhetetlen feltételek a sportfogadásban való előbbre jutásban, és magában az életben is.

A sportfogadás - ahogy előttem is leírták más szavakkal - egy melós tevékenység, aminek lehet csökkenteni a rászánt idejét, de korántsem biztos, hogy ez kifizetődő. A saját tapasztalatnál semmi nem ér többet.

Ez a válasz egyébként valahogy azt sugallja, hogy némileg több közöd az általad felhozott témához, mint a puszta kíváncsiság. Ami nem baj, csak akkor tessék felvállalni. :) Így korrekt szerintem. ;)

Így korrekt, de Milannak megígértem, hogy semmi konkrétum, csak érdeklődés...


Valaki fizetne-e százalékos statisztikáért vagy garanciás tippekért?

Igen, biztosan.
De nem én.  :)

Egyébként ha most 80% azt mondaná, hogy ő bizony fizetne, arra sem lehetne alapozni, mert válaszolni ingyen lehet, a fizetésnél meg már zsebbe is kell nyúlni.

A naplókban vannak olyanok, akik a vásárolt tippjeiket osztották meg velünk, tehát vannak "valakik", akik hajlandóak fizetni egy ilyesmi szolgáltatásért.

A tétlimitek miatt egyébként az is indokolt, ha a jó tippeket vagy stratégiákat áruba bocsátják, csak ugye mindig utólag derül ki, hogy a tipp és a stratégia jó volt-e valójában.  :)

Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 09:11:53
Tehát ha valaki el szeretné adni a tippjeit, akkor előbb bizonyítania kell itt a fórumon?

Nem kell, csak lehet. Jó példa erre Titti7, aki innen indult, gyártotta a zöldnél-zöldebb tippeket, amivel alátámasztotta azt, hogy amit később árulni fog, az nem zsákbamacska, és olyanok is előfizettek nála, akiknek kétségeik voltak a vásárolt tippekkel kapcsolatban. Vakon csak nagyon ritkán vásárol az ember bármit is, aki pedig így tesz, arra inkább mondjuk, hogy felelőtlen, mintsem azt, hogy körültekintő. 

Idézetet írta: Knapp Dátum július 03, 2013, 09:42:50
Valaki fizetne-e százalékos statisztikáért vagy garanciás tippekért?

Igen, biztosan.
De nem én.  :)

Egyébként ha most 80% azt mondaná, hogy ő bizony fizetne, arra sem lehetne alapozni, mert válaszolni ingyen lehet, a fizetésnél meg már zsebbe is kell nyúlni.

A naplókban vannak olyanok, akik a vásárolt tippjeiket osztották meg velünk, tehát vannak "valakik", akik hajlandóak fizetni egy ilyesmi szolgáltatásért.

A tétlimitek miatt egyébként az is indokolt, ha a jó tippeket vagy stratégiákat áruba bocsátják, csak ugye mindig utólag derül ki, hogy a tipp és a stratégia jó volt-e valójában.  :)

Köszönöm.
Minimális összegről volt szó, amennyiért sokan kipróbálnák, mert kevés a veszíteni való.
Tegyük fel 1 euró / tipp
Ez csak egy példa!

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 03, 2013, 09:45:14
Nem kell, csak lehet. Jó példa erre Titti7, aki innen indult, gyártotta a zöldnél-zöldebb tippeket, amivel alátámasztotta azt, hogy amit később árulni fog, az nem zsákbamacska, és olyanok is előfizettek nála, akiknek kétségeik voltak a vásárolt tippekkel kapcsolatban. Vakon csak nagyon ritkán vásárol az ember bármit is, aki pedig így tesz, arra inkább mondjuk, hogy felelőtlen, mintsem azt, hogy körültekintő.

Én nem mondtam, hogy nem lehetne ingyen kipróbálni :)
Tittivel leveleztem már én is.
És ha Tittinek ennyire megy, akkor ezek szerint ti is a vevői vagytok és a meggazdagodás útjára léptetek?

Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 09:49:02
És ha Tittinek ennyire megy, akkor ezek szerint ti is a vevői vagytok és a meggazdagodás útjára léptetek?

Nem. Én pl. soha nem vettem tőle tippet. Csak azt akartam érzékeltetni, hogy könnyebben veszel úgy autót, ha előtte alaposan kivizsgáltatod, kipróbálod, mint egy olyat, amibe csak beleülsz, aztán két nap múlva szétesik alattad..

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 03, 2013, 09:59:39
Nem. Én pl. soha nem vettem tőle tippet. Csak azt akartam érzékeltetni, hogy könnyebben veszel úgy autót, ha előtte alaposan kivizsgáltatod, kipróbálod, mint egy olyat, amibe csak beleülsz, aztán két nap múlva szétesik alattad..

Ez teljesen jó gondolat. Egyet értek.
De ez valószínűleg nem is neked szólt volna, hanem itt többen írták, ha lenne olyan aki nyereségesen tippel, akkor mindenki meggazdagodna...:)
Ezt most te is cáfoltad, mivel nem veszel olyantól tippeket aki nyerő :)