Sportfogadas.org - Interjúk

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mikrofonnál Csepelyi Adrienn

Fontosabb női focimérkőzések alkalmából weboldalunkon is olvashattok előzeteseket, igaz nem foglalkozunk ezen sportággal olyan intenzíven, mint teszi azt Csepelyi Adrienn, futballblogger.

Csepelyi Adrienn (Audrey) a női focival foglalkozó Kötényblog szerzője, az MLSZ Női Bizottságának tagja. 2013-ban, magyar sajtó kategóriában Junior Prima díjat nyert.

Egy tehetséges sportújságíróról van szó, akivel Szigo professzor készített egy interjút, s nem hétköznapi dolgokról faggatta. Az interjút itt olvashatjátok.

Jó az írás. Kiemelek egy jelentős dolgot: ,,a világ legjobb csapata egyértelműen a Liverpool":)

Idézetet írta: Cipolla Dátum január 27, 2014, 10:31:49
Kagawa mennyi a 100m-en a legjobbad és azt hány évesen érted el?

Bocs, csak most vettem észre a kérdésed.

18 évesen futottam 10,92-t, az az egyéni csúcsom

Idézetet írta: Milan Dátum február 27, 2014, 13:46:14
Mikrofonnál Csepelyi Adrienn

Fontosabb női focimérkőzések alkalmából weboldalunkon is olvashattok előzeteseket, igaz nem foglalkozunk ezen sportággal olyan intenzíven, mint teszi azt Csepelyi Adrienn, futballblogger.

Csepelyi Adrienn (Audrey) a női focival foglalkozó Kötényblog szerzője, az MLSZ Női Bizottságának tagja. 2013-ban, magyar sajtó kategóriában Junior Prima díjat nyert.

Egy tehetséges sportújságíróról van szó, akivel Szigo professzor készített egy interjút, s nem hétköznapi dolgokról faggatta. Az interjút itt olvashatjátok.

Idézetet írta: TiB Dátum május 27, 2014, 13:41:21
Nem szoktam promózni az interjúkat nagyon, de az egyik legérdekesebb van úton a nyilvánosság elé, két igazi nagykutyával! Egy köszönetet kap tőlem az, aki kitalálja kikről van szó! :)
Milan és vm  :)


Vuelta: Pozzato a spanyoloknál járt

Ezúttal nem egy interjúval, hanem egy kis élménybeszámolóval jelentkezünk, hisz Pozzato kollégánk spanyol földön járt nemrég, s nem kis élményekkel tért haza.

Köszönet neki is, illetve TiB-nek is a cikk megírásáért.  :cya:

Szieszta, saját körverseny, jó foci és homokvárból élő emberek. Kell ennél több? Nem hiszem. Olvasásra fel!

Az elmúlt esztendő (2014) abszolút kedvencével olvashattok most egy rövid interjút, akit kétszer a hónap, majd az év legjobb fogadójának is megválasztott a fórum közössége és mindemellett naplója ugyancsak az első helyre futott be a vonatkozó szavazáson.

Interjú az év fogadójával


Interjú: Fórumtársunk Norvégiába költözött

Gondoltuk ideje felmelegíteni a régi interjús sorozatunkat, melyet ide kattintva visszaolvashatsz. A fórumos közösség sokszínűségét mutatja, hogy gavrilo14 jelenleg Norvégiában él. Meg is kérdeztük, milyen arrafelé az élet. Interjú ITT!



Ez volt a kedvenc részem: "Még két éve kezdtem bele egy saját projektbe, mikor elkezdtem autodidakta módon tanulni a norvégot nyelvkönyvekből a szabad időmben. Utána belemerültem a norvég krimikbe (Jo Nesbø, majd Thomas Enger) és elhatároztam hogy legalább egy rövid időt szeretnék ebben az országban élni".

A krimik győztek meg, mennyire menő már :) Van valami egészen hűvös ridegség az északi krimi filmekben amúgy, egyik kedvencem Az eltűnés sorrendjében, a norvég Fargo nagyjából.

Most dobta fel nekem Zuckerberg, szóval ha valaki kimenne lepacsizni gavrilóval egész olcsó a jegy :D

Öröm volt olvasni a legújabb interjút.  :beerchug:

Interjú: Darts-szakértő régész van közöttünk

Több mint kétezer hozzászólás, remek naplók, és darts tippek. Ez alapján már kitalálhattad, hogy robmillerről van szó, amit viszont talán nem tudtál, hogy a fogadás mellett egyszer kiásott egy 2000 éves lábat! Tovább ITT!


Egy újabb remek interjú. Meglepődtem, hogy régész vagy.

Köszönjük robmiller:beerchug: