Sportfogadas.org - Interjúk

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum november 22, 2019, 19:34:48
Szigo mester vajon emlékszik-e még, ki van a banánhegy alatt?  :D



Igen, emlékszik: 8.00
Nem, nem emlékszik: 1.05

Fogadásokat a monkeyBet-nél a Szigo specials fül alatt lehet keresni  :redchug:

Egyébként jó, hogy Titti is újra feltűnt, Szigo is előkerült, Latzka, neked is egy csöndesebb időszakod, még ha nem is Szigo-féle, még csacsit kéne előkeríteni, aztán Milan indíthatna egy 'retro Tippjátékot'  :D

Baszki én már régóta itt tengetem a szabadidőm, de nem tudom mi van banánkupac alján. Léci @Szigo tippelj, hogy megtudjuk mi ez ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 22, 2019, 19:34:48
Szigo mester vajon emlékszik-e még, ki van a banánhegy alatt?  :D



Igen, emlékszik: 8.00
Nem, nem emlékszik: 1.05

Fogadásokat a monkeyBet-nél a Szigo specials fül alatt lehet keresni  :redchug:

Egyébként jó, hogy Titti is újra feltűnt, Szigo is előkerült, Latzka, neked is egy csöndesebb időszakod, még ha nem is Szigo-féle, még csacsit kéne előkeríteni, aztán Milan indíthatna egy 'retro Tippjátékot'  :D

Aztakurva. Vmi rémlik ezzel kapcsolatban, de sajnos 1.05 lesz a papírforma. Mondanám, hogy Mourinho vagy zgergo, de nem tudom, ez az igazság.

Idézetet írta: Szigo Dátum november 23, 2019, 00:50:40
Aztakurva. Vmi rémlik ezzel kapcsolatban, de sajnos 1.05 lesz a papírforma. Mondanám, hogy Mourinho vagy zgergo, de nem tudom, ez az igazság.

Baszki ez a múltidézés jó buli. Talán senki nem emlékszik rá, de zgergo meg én aztán tudtuk ám egymást utálni. Újpest szurkoló szegényem, és folyton szívtam a lila vérét. Meghozta a világ legrosszabb döntését, és Újpest-szurkoló lett. Ettől függetlünk remélem jól van és minden okés vele :)

Idézetet írta: TiB Dátum november 23, 2019, 10:12:06
Baszki ez a múltidézés jó buli. Talán senki nem emlékszik rá, de zgergo meg én aztán tudtuk ám egymást utálni. Újpest szurkoló szegényem, és folyton szívtam a lila vérét. Meghozta a világ legrosszabb döntését, és Újpest-szurkoló lett. Ettől függetlünk remélem jól van és minden okés vele :)

Neki az volt a szuperképessége, hogy minden heti guruban képes volt az Újpest győzelmét megindokolni. De szép időszak volt ;D ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 22, 2019, 19:34:48
Szigo mester vajon emlékszik-e még, ki van a banánhegy alatt?  :D



Igen, emlékszik: 8.00
Nem, nem emlékszik: 1.05

Fogadásokat a monkeyBet-nél a Szigo specials fül alatt lehet keresni  :redchug:

Egyébként jó, hogy Titti is újra feltűnt, Szigo is előkerült, Latzka, neked is egy csöndesebb időszakod, még ha nem is Szigo-féle, még csacsit kéne előkeríteni, aztán Milan indíthatna egy 'retro Tippjátékot'  :D

Ne felejtsük el csimavot se.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 24, 2019, 22:51:46
Ne felejtsük el csimavot se.
Nálam ő a legnagyobb "sztár"
Egy kis üzenet amit tőle kaptam anno ;D
Szia!
Van egy kis problémám...:
MB-en nem tudnál kölcsönadni 4000 Ft-ot?

Az a helyzet, hogy bátyám itthon van nálunk és ő külföldön dolgozik. Aztán gondoltam, hogy meglepem egy kis pénzzel, hogy tudjon indulni 1-2 versenyen. Aztán volt egy kombim SB-et, amivel 7000 Ft-ot nyertem, csak mivel benne volt a DVSC meccse, ezért csak később kapom meg a pénzt.

Dolgozok további interjúkon, annyit el szeretnék mondani, hogy Orbán Viktor nemet mondott. Szó szerint, udvariasan köszönte a megkeresést, nyilván nem ő, hanem, aki kezeli a facebook-oldalát, és mondta, hogy nem vállalja. Pedig mindig is érdekelt, hogy pocakkal futni a 62. percben milyen érzés passzolni, de ezt már sosem tudjuk meg.

Idézetet írta: TiB Dátum november 26, 2019, 16:30:19
Dolgozok további interjúkon, annyit el szeretnék mondani, hogy Orbán Viktor nemet mondott. Szó szerint, udvariasan köszönte a megkeresést, nyilván nem ő, hanem, aki kezeli a facebook-oldalát, és mondta, hogy nem vállalja. Pedig mindig is érdekelt, hogy pocakkal futni a 62. percben milyen érzés passzolni, de ezt már sosem tudjuk meg.
fityma kérdés is húsbavágó lett volna:-)

Érdekes meglátások, nem is teljesen értem őket, de megfogadom, Isten engem úgy seGGéljen mélyen tisztelt troll uraságok.

Interjú a Sport55 szerkesztőjével, Tóth Balázs Blase-zel

A magyar blogszféra egyik érdekes szereplőjét, Tóth Balázst alias Blase-t kérdeztük a Sport55 - csak szubjektíven indulásáról, működéséről, illetve jövőbeni terveiről, még az is kiderült, hogy az Unibetnél társfőszerkesztő. Olvasd tovább


#85 december 15, 2019, 00:38:24, SPF Előzetes
Interjú Wingerrel, a rutinos tippjátékossal

2009 óta közösségünk tagja, profi tippjátékosnak számít, de emellett 2309 hozzászólás is fűződik a nevéhez. Beszélgettünk vele tippjátékokról, sportfogadásról és kedvenc sportcsapatáról. Olvasd tovább


 :ok:
A profilkép még megért volna egy kérdést :)

#87 december 15, 2019, 20:54:14, TiB
Tegyük fel a kérdést itt a topikban. @Winger a profilképed mi alapján választottad? Ha jól látom Bruce Springsteen.

Természetesen,nagyon szívesen válaszolok a kérdésre.
Amikor tagja lettem a Sportfogadás.org közösségének, láttam,hogy sok felhasználó profilképe utal az adott személy valamilyen "kötődésére", mint pl. kedvenc csapat, vagy játékos, szinész, vagy más ismert "celeb" stb. Ilyen megggondolásból választottam Bruce Springteen-t, aki azóta a kedvenc rock énekes számomra,mióta első számait meghallottam, pedig az több évtizeddel ezelőtt, konkrétan az 1970-es évek elején volt. Főleg a "rekedtes" különleges hangszíne, és stílusa fogott meg.  Azt gondolom, hogy Ő a rocktörténelem élő legendája lett, időről időre képes megújulni. Pályafutásáról regényeket lehetne írni. Mindig szivesen hallgatom a számait, legfőképp azért, mert mivel a kortársam, (egy évvel idősebb nálam)nagyon sok kellemes emléket idéz fel bennem.

Idézetet írta: Winger Dátum december 15, 2019, 20:25:19
Természetesen,nagyon szívesen válaszolok a kérdésre.
Amikor tagja lettem a Sportfogadás.org közösségének, láttam,hogy sok felhasználó profilképe utal az adott személy valamilyen "kötődésére", mint pl. kedvenc csapat, vagy játékos, szinész, vagy más ismert "celeb" stb. Ilyen megggondolásból választottam Bruce Springteen-t, aki azóta a kedvenc rock énekes számomra,mióta első számait meghallottam, pedig az több évtizeddel ezelőtt, konkrétan az 1970-es évek elején volt. Főleg a "rekedtes" különleges hangszíne, és stílusa fogott meg.  Azt gondolom, hogy Ő a rocktörténelem élő legendája lett, időről időre képes megújulni. Pályafutásáról regényeket lehetne írni. Mindig szivesen hallgatom a számait, legfőképp azért, mert mivel a kortársam, (egy évvel idősebb nálam)nagyon sok kellemes emléket idéz fel bennem.

Én nem vagyok annyira otthon a számaiban, de az egyik kedvenc filmem zenéje hozzá fűzödik. Alapvetően nem tartom sokra a wrestlinget, de ebben a filmben megmutatják, hogy azért kemény világról van szó. De kicsit elkanyarodtam Bruce Springteentől. Kedvenc számom tőle a film egyik zenéje. Minden téren tökéletesen kapcsolódik a filmhez.

https://www.youtube.com/watch?v=uRUEKJIcvbo