hubika88 beindul

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#495 szeptember 16, 2016, 11:02:44, hubika88
megpróbálok szarból várat építeni, mind iroda mind tétügyileg  ;D

2,000-->3,600
Barca - Celtic Barca over 2,5
PSV - Atletico X2
Bayern - Rostov Bayern

City - Gladbach 1X

tegnap nem volt időm beírni, a city kell még h ne kapjon ki, végig allin kategória a tippmixpron, úgy 50-60K ha összejönne hó végére akkor így tudnék örülni

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1   Real Madrid felett 3.5   Real Madrid v Sporting
(Csapat összesített gólok)   14/09/2016   Egyik sem   2.62   Függőben


3,000-->7,860

beten is nyomulok, elvileg először tolja egybe a BBC, tegnap a barca 7-et vert, 4 benne van a Madridnál is

#496 szeptember 18, 2016, 09:20:58, hubika88
Debrecen - Csaba Debrecen @1,15 31:19
Leganes - Barcelona Barcelona @1,18 1:5
Espanyol - Real Madrid Real Madrid @1,31
Inter - Jucentus Juve vagy X @1,21
Bayern - Ingolstadt over 1,5 @1,09 3:1

@2,34

3651 --> 8,560

-A loki az mai, női kézi, kurva jól erősítettek nyáron, egyből parázs rangadó a meggyengülő csaba ellen, otthon eddig is mindig   meggyapták őket, sztem ma sem kérdés, fasza hangulat, koreo, 18:00 M4, sztem a hendi (6) is meglesz

-szépet égett a bárka otthon múlt héten, egymás után kétszer ritkán szopnak, a celtic elleni hetes után félgőzzel sima win ez

-a real meg majdnem a bl-ben égett, majdnem pofon jót tesz nekik, espanyol amúgy sem szokott gondot okozni, meg vmi rekord is lehet ha nyernek szal ennek is easynek kell h legyen

-inter egy rakás szar, tegnap bebizonyosodott h korhuték is simán megszedték, de h a juve nem kap ki az 100

-bayern otthon.. ennyi elég is, bárkinek csapnak két gólt


igazából egyiket se tudom elképzelni h kapa legyen

#497 szeptember 21, 2016, 13:41:43, hubika88
hajaj szépen megszopattam magam/vagy a pro engem, de ma mikor beléptem furcsa mód 3,651 FT volt az egyenlegem, azaz visszadobta az előző szelvényt, én meg egy laza x-et nyomtam abban a hiszemben h fel van adva

úgyhogy juve vagy x újra megdobva, a realt meg kihagyom, CR és Bale nélkül idegenben nem életbiztosítás

3,651 --> 4,344


ja és a kurvaanyjukat

#498 szeptember 25, 2016, 11:26:24, hubika88
Békéscsaba - MTK V @2,00

Beten már csak 1,83 az odds, folyamat zuhan, köszönhetően h kurva gyenge a csaba + két alapember hosszabb időre kidőlt, maradtak 11-en ami elég meleg, sajnos/nemsajnos a csaba nagyon menekülni fog

buzi pronál 2es kötés van, szóval rávertem még a győrt 1,10-ért, így h nincs rájátszás hazai pályán mindenképp ütni kell a Zácsik nélküli fradit

#499 szeptember 25, 2016, 20:43:31, hubika88
Thiem - Pouille
Thiem @1,50


Thiem komplettebb játékos nekem, utóbbi időkben 4/3 döntőt behúzott, csak kolbásztól kapott ki salakon, szenvedve de behúzza

Kispest - Várda
Várda @1,40[/b
]

azért ez nem azaz odds, amit nem lehet ott hagyni, de el nem tudom képzelni, hogy a kispest otthon is akár pontot tudna szerezni, szóval szolidabb téttel de VÉ

meg ment egy kombi is, hogy ne unatkozva nézzem ezeket

Kiel - PSG V
Wisla - Barca V
Hoffenheim - Schalke over2,5

Wawrinka - Zverev Waw




#500 szeptember 28, 2016, 18:16:57, hubika88
Wozniacki - Radwanska
Radwanska @1,75


Mivel Muguruza most elbaszott egy rakás pontot a tavalyi döntője miatt, így Aga top3-as játékos lett, de ő meg tavaly első körben búcsúzott szóval egy jó eredménnyel feljöhet Serena nyakára.

Woz kb naponta játszik meccset, megnyerte a tokiói tornát, ott megverte ragyát, itt meg most eljött a revans ideje, meg amúgyis jövőhéten premier torna Pekingben, 3 hét kemény teniszt azért meg lehet érezni

Löwen - Celje
Löwen -3,5 @1,44

Atletico - Bayern
Bayern vagy x @1,40

ezeket igazából csak az unibetes bónuszom forgatása miatt pakolom, de elvileg easy mindkettő

holnap rendeznek egy kis előkét a honi női kézi bajnokságban, az európai kupákban hétvégén szereplő csapatok játszanak

Kisvárda - Fehérvár V @1,45
nem akarok nagyot mondani, de eléggé ajándék szaga van ennek, a fehérváriak top 5-6os csapat, a várda meg egy kiesés ellen menekülő csapat lesz a végére. Fehérvár eddig idegenben 2/2 bukó, a siófoktól éppen ki lehet kapni vendégként, dunaúj ellen meg pláne, ott az eto is szenvedni fog sztem, de várdát ütni kell ha a végén oda akarnak majd érni vmi európai helyre megint. A hazaiak meggyapták a kispestet, de őket mindenki faszra húzza, majd a csaba-mtk-budaörs-móvár(mondjuk tőlük kikaptak) ellen lesz élethalál harc h ki esik vissza a kispesttel. Szval ez nálam egy 5-6 gólos vendég win.

Loki - Érd V @1,75
fóóh, a forduló rangadója, a végelszámolásnál fájni fognak majd az itt elbukott pontok, mert epic harc lesz a végén a dobogóért, szűken de vendég ez nálam, a fradi megszedése otthon jókora löketet adott Szabó Edináéknak.

Csaba-Eto eto -13,5 @1.90

Az a helyzet h 14 gol kulonbseg eleg sok egy kezi meccsen, de megis van ennyi a ket csapat kozott. Mikor a hazaiak meg ugymond tenyezok voltak akkoris rendre raszamoltak, hat meg most. Konnyed edzes a szombati bl elott, ahogy a fradira is ramertek egy felido alatt itt is benne van egy csunya vegeredmeny hazai oldalon, sztem olyan 40 korul lonek Morkek.

1   Andy Murray   Roberto Bautista-Agut v Andy Murray
(Mérkőzés nyertese)   16/10/2016   Egyik sem   1.12   Függőben

nálam ez egy ilyen 10/10 közeli

#505 december 06, 2016, 12:35:57, hubika88
Oroszország-Horvátország H 32-26
Norvégia - Románia H 23-21


kell egy kis izgulnivaló estére, 1,45 körül van az összodds

Lengyelország-Hollandia V
Szlovénia-Svédország V

1,29 a kettő, de elvileg nagy easy, a továbbjutáshoz elengedhetetlenek itt a sikerek, viszonylag nagyobb téttel is ment

Boldog új évet minden kedves fórumozónak!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

még ghastlynak is  :beerchug:

megkezdtem én is az 1,01-es strategyt, reményeim szerint tízesével tolom fel a képeket, amíg bírom

igazából eddig ez 1,03-as átlag, szóval nem is kéne ezret eltalálni


Kisvarda-Debrecen V 1.3
Noi kezi

Nem tul izmos odds az ev elso tippje, de hozni kell a lokinak ha akarnak vmit gyovore europaban.