hubika88 beindul

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ahole ezek az eredmények, teljes káosz, lassan elmegyek péknek

1   Felett 5.0   Győrsövényház SE v Nyíregyháza Spartacus FC
(Gólok száma (goal line))   10/09/2014   Egyik sem   1.800   Függőben

illene ilyen amatőröknek 6-ot verni, kb mint a tegnapi ute meccs olyanra számítok

#257 szeptember 10, 2014, 20:46:43, hubika88
1   Felett: 5.5   Vecsesi FC v Ferencvárosi TC
(Mérkőzés gólok)   10/09/2014   Egyik sem   1.83   Függőben

na remélem olyan sima lesz ez mint a többi nagy csapat, félidőre leeshetne éppen

*na ez nekem cashout, szánalmas szar ez amit csinálnak
* zsép votl krat makamnak

Idézetet írta: hubika88 Dátum szeptember 10, 2014, 18:59:21
1   Felett: 5.5   Vecsesi FC v Ferencvárosi TC
(Mérkőzés gólok)   10/09/2014   Egyik sem   1.83   Függőben

na remélem olyan sima lesz ez mint a többi nagy csapat, félidőre leeshetne éppen

*na ez nekem cashout, szánalmas szar ez amit csinálnak
* zsép votl krat makamnak

Nálam ugyanez volt, félidőben cashout. Aztán nem tudom mi történt, mert már nem voltam tv előtt. Gondolom mint a Haladás meccsen, elfáradt az ellenfél.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 10, 2014, 23:46:54
Nálam ugyanez volt, félidőben cashout. Aztán nem tudom mi történt, mert már nem voltam tv előtt. Gondolom mint a Haladás meccsen, elfáradt az ellenfél.

Félidőben szép szorzó volt az overekre és a btts is jól fizetett. Megtetszett a Nyíregyes tippje is Hubikának, majd annak a profitját toltam az overre. Félidőben azért raktam egy biztosítást over 3,5-re, mert bíztam a félidős "megbeszélésben". Flóritól ez nem állt messze sosem.
Sajnálom, hogy nem tartottál ki a tipped melled Hubika (és LanMaffia), s bár nem tudom a teljes egyenleged mekkora részét raktad a tippre, én hagytam volna bent a helyedben. Ne vedd tolakodásnak az üzenetemet, és ne is hidd azt, hogy kioktatni akartalak. Jók a tippjeid, és bár szarrá szopatott manapság Cilic (engem is), úgy érzem, könnyen kijössz majd a gödörből. A legfontosabb azonban az, hogy bízz magadban. Ha ez megvan, idővel visszajönnek az elvesztett pénzek. Az életben a legfontosabb az önbizalom. Ha az rendben van, csak sikeres lehetsz. Bocsánat a hosszú hozzászólás miatt, most ért le a rum ;)

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 10, 2014, 23:46:54
Nálam ugyanez volt, félidőben cashout. Aztán nem tudom mi történt, mert már nem voltam tv előtt. Gondolom mint a Haladás meccsen, elfáradt az ellenfél.

nem tudom, már én se néztem az a pár perc is sok volt az első félidőből

Idézetet írta: iLogic Dátum szeptember 11, 2014, 00:15:24
Félidőben szép szorzó volt az overekre és a btts is jól fizetett. Megtetszett a Nyíregyes tippje is Hubikának, majd annak a profitját toltam az overre. Félidőben azért raktam egy biztosítást over 3,5-re, mert bíztam a félidős "megbeszélésben". Flóritól ez nem állt messze sosem.
Sajnálom, hogy nem tartottál ki a tipped melled Hubika (és LanMaffia), s bár nem tudom a teljes egyenleged mekkora részét raktad a tippre, én hagytam volna bent a helyedben. Ne vedd tolakodásnak az üzenetemet, és ne is hidd azt, hogy kioktatni akartalak. Jók a tippjeid, és bár szarrá szopatott manapság Cilic (engem is), úgy érzem, könnyen kijössz majd a gödörből. A legfontosabb azonban az, hogy bízz magadban. Ha ez megvan, idővel visszajönnek az elvesztett pénzek. Az életben a legfontosabb az önbizalom. Ha az rendben van, csak sikeres lehetsz. Bocsánat a hosszú hozzászólás miatt, most ért le a rum ;)

kösz-kösz, szívesen veszem az építőkritikákat, Cilic télleg majdnem rottyra tett, de voltak mellette más tippek is (pl Nishikori Djoko ellen) amik nem kerültek be a naplóba, így nem teljesen nulláztam magam,  + ha USA win jön akkor már majdnem rendeződnek a dolgok

1   Felett 2.5   TSG Hoffenheim v Wolfsburg
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   13/09/2014   Egyik sem   1.500   Függőben

ennek simán le kellene h essen, guruban is írtam, nagyon bízom bennük, ezért a téttel sem finomkodtam annyira

1   Real Madrid felett 1.5   Real Madrid v Basel
(Csapat összesített gólok)   16/09/2014   Egyik sem   1.18   Függőben

ha ez nem jön akkor nekem kampó a hónapra, allin szagú

Real Madrid - Basel
Gólok száma hazai csapatnál
Felett 2,5

ez meg unibet, de vad kezdő, jönni kell!


1   Chelsea -1.0   Chelsea v Schalke
(Ázsiai hendikep - további piacok)   17/09/2014   Egyik sem   1.400   Függőben

beten ez is allin a tegnapi után, ez a schalke nagyon ótvar, chelsea pedig elég vad, kettőt remélem közé tesznek, vagy push

unibeten meg egy kis bohóckodás 3/4-ben, ha már itthon vagyok ne nézzem tétlenül a livescoret

Ajax - Psg V
Bayern München - Manchester City 2,5 over
Roma - CSKA Moszkva Roma over 1,5
Barcelona - Apoel Barcelona over 2,5


hoffenheimi átokban szenvedek, 6 Bundesliga meccsükből 5-re ráhúztam az overt, egyszer nem tettem (akkor egyből hatot vertek) kurva anyjukat  ;D

kratulálok makamnak, szépen kiválasztottam , szép volt hupi  :beerchug:

1   Grigor Dimitrov   Fernando Verdasco v Grigor Dimitrov
(Mérkőzés nyertese)   29/09/2014   Egyik sem   1.33   Függőben

1   Real Madrid   Ludogorets Razgrad v Real Madrid
(Játékidő eredménye)   01/10/2014   Egyik sem   1.66   Függőben

legalább jó odds lett belőle, éreztem h várni kell kicsit ezzel

1   Milos Raonic   Milos Raonic v Gilles Simon
(Mérkőzés nyertese)   04/10/2014   Egyik sem   1.30   Függőben

1   Milos Raonic   Kei Nishikori v Milos Raonic
(Mérkőzés nyertese)   05/10/2014   Egyik sem   1.72   Függőben

1   Real Madrid felett 2.5   Real Madrid v Athletic Bilbao
(Csapat összesített gólok)   05/10/2014   Egyik sem   1.66   Függőben

Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo - Kroos, Modric, James - Bale, Benzema, C. Ronaldo.

ilyen kezdővel, ilyen szar formában lévőknek, ennek simának kell lennie