hubika88 beindul

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hubika88 Dátum október 01, 2017, 19:23:13
Koszovo-Hollandia
Hollandia -21,5
1.90

Koszovo kibazsott gyenge, kapus nem nagyon ved, vedelmuk atjarohaz, gyanus h 40et felulrol fogjak karcolni a hollandok, a koszovoi tamadojatekban sok kreativitast nem kell keresni, mi 25ot tettunk koze, hollandok meg jobbak, kerdes kijon e ma, sztem ja

Ha nem írod észre se veszem ezt a meccset, fájt ez most a betnek...  ;D Köszi!


#557 október 04, 2017, 09:16:47, hubika88
Sharapova-Halep

Halep, ha megnyeri a tornát, akk összejöhet végre a világelsőség
Halepnek idén millió alkalma volt, egy meccseken is múlt a világelsőség --> BUKTA
Halep vs Sharapova h2h 0:7

amikor teher van Halepen, akk tuti ledobja a láncot, és soha nem nyert még Sára ellen, egysze csak összejön, de sztem nem ez az év lesz az úgyhogy

Sharapova @1,72

Svitolina - Barty
Svitolina 1,61

Svitolinának elődöntőt kell védenie tavalyról, plusz még év végén világelső is lehet, nagy potenciál van benne, enkem egyik személyes kedvencem is, mindkét oldalról jóól tüzel, agresszor. Barty nekem kicsit ilyen gyomorgyuris, a múlt heti wuhani tornát végigtolta, döntőben bukott Garcia ellen, Svitolina másfél hét top tenisz után sztem már sok lesz

#559 október 06, 2017, 09:04:22, hubika88
Svitolina-Garcia
Svitolina 1,50

Na Svitolina még mindig elődöntőt véd, és most megkapta a másik wuhani döntőst, Garciat is. Garcia nagyjából szept 25 óta tolja Kínában, Pekingben még szerencséje volt a sorsolással, előbb Mertens, majd Cornet jött, sztem ma szembejön a csúf igazság, Svitolina eltakarítja simán

Kyrgios-Zverev
Zverev 2,00

Zverev már összeszedettebb játékos lett mint gyros, nála már nem annyira tényező az agyfasz, h a semmiből dobja a meccseit

hú de sok jó meccs lesz ma

Dimitrov-Sock
Dimi most nagyon megy, el kéne vernie zoknit, akinek nem sok fonákja, Zverevnek is meg keleltt vna vernie, de ő ilyen helyzetekben meg GS-en betli, szoval Dimitrov-Federer döntő lesz holnap

Kézi

Vardar-Löwen
Löwen már kb 8. meccse idegenbe, és most európa legjobb csapatához mennek, Sterbik ihletett formában, sztem otthon sima vardar
-2,5 @1,95

Veszprém-PSG
mindkét csapat lő 25öt @1,50

Szeged - Barcelona V 1,67

Szeged mélyponton van, mondjuk ilyenkor szokott jönni egy nagy win, de kapus nélkül nem nagyon megy, másik oldalon perez de vargas meg el szokta kapni a fonalat, látva a löwen-vardar-barca triot sajna más kávéház, szeged előtt járnak jóval jelenleg, kérdés kijön-e, sztem ki

Dimitrov - Goffin H 1,37

Dimitrov egyszer már leiskolázta a kis gofrit, azért most nehezebb lesz egy fokkal, de illene behúznia


NAPITUTKO

Nantes-Zagreb H 1,13

cinkbe van a zágráb, a csapat legjobbja Mandalinic go to Füchese Berlin, az amúgyis szar csapat még szarabb lesz

#563 november 25, 2017, 19:50:58, hubika88
Nantes - Plock

a plock a zágrábbal a két leggyengébb csapat, aki jó helyen akar továbbjutni, annak odavissza verni kell ezeket a csapatokat, a múlt heti köhögés után ez most sztem simább lesz

-3,5 @1,70
30at dobnak @1,65


Kiel - Brest

Kiel meglepi csapat, mikor várjuk h vki meggyapja őket akk tisztes helytállás van, amikor meg darát várunk tőlük akkor szopnak, a brest azért nem egy lúzer csapat, agyon nem fogják őket verni

Brest +3,5 @1,75

ha december, akkor női kézi világesemény, be szoktam szállni rendesen azért ide, még ha néha hatalmas pénztemető is, de nem tudom tétlenül nézni ezeket a meccseket

Németország-Kamerun

Németek, a házigazdák kezdik a vb-t, ugye a németeket izomból tolja az EHF, szóval annyira nem kell meglepődni, ha egy-két kétes ítélet nekik kedvez majd. Kamerunról pont annyi tudok, mint az eredmenyek.com
általában az jellemző az ilyen afrikai csapatokra, hogy az európaiak szarrá verik őket

végül annyit tudtam kideríteni, hogy a 2016-os afrika kupán harmadikok lettek, de úgy h a bronzmeccset odaadták nekik, vagy kongó nem állt ki, vagy vmi ilyesmi, lényeg h közük nem lesz itt semmihez

Németország dob 35 gólt, @1,80

sztem a 40 sem kizárt, a rohanós kézi nem hiszem, h bejön kamerunnak, második félidőre embertelen lefővést várok tőlük, szal ilyen 40-15 a tippem




boldog új évet mindenkinek  :beerchug: :beerchug:

gyövőre ilyeneket tervezek hogy

1,01 strategy
sok zöld

beindítottam az 1,01 strategyt, ami oddsok alapján messze jár tőle, de ezeket tutinak véltem, a cél h fedezze majd a nyári fesztiválozást, szóval ilyen 3-400€ környékéig kéne kihúzni júliusig


nevében 1,01 egyébként meg köze sincs hozzá, eddig sima

real továbbjut 1,04 lefővesztette a challangemet hogy BASZZZZAMMMMMEG

#569 március 28, 2018, 08:13:02, hubika88
Verdasco - Busta
Busta
1,72

epic formában van Busta,Verda meg tolt egy 2 meg egy 3 órás meccset, sztem már le van főve cseppet, szal ezt Bustának be kell húznia

0:6 3:6