hubika88 beindul

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem neztem sajna, de jol mehetett

Mai teniszekre pont van idom vegignezni, hatha nem lesz penzegeto ez a nap, zsa kronologiai sorrendben, aztan ha jonnek akkor oda lehet tenni a teteket, ami nalam noni eselyes overre az

Rao-Evans 23.5 fole @1.90

Sandgren - FAA 2 @1.40
EZ FAA kell h legyen, elso meccsen kicsit docogott az elejen, aztan siman bedaralta Basilashvilit, Sandgren se kene h akadaly legyen

Shapovalov- Struff

Shapovalov

Majdnem a nap legerosebb tipoje nekem

#602 augusztus 29, 2020, 21:52:04, hubika88
Djoko - Raonic

LLIVE RAONIC WIN

egy ideig jo volt  ;D

Na új hónap, megpróbálom már tényleg folyamatosan naplózgatni az eseményeket, egyébként amiket ide beírok, az kb mind szar, amiket meg nem cask rakom az meg mind jó, szóval előre is sorry  :beerchug:

mai teniszcsokor a korai meccsekre

Krajinovic
Zverev
Mannarino

laza dupla

Az egész előző nyeremény megy Sevastovára 1,80-on

Liveba

Thiem-FAA
Thiem win
1,36


lesznek ma szépen fogadható ksi dolgok, de amin megakadt a szemem az a győr 39,5-es total team hendije.. 40 gólt ritkán lőnek kéziben, jó monjudk a győr pont a csabának lőtt 45-öt is tavaly, de a helyzet az, hogy a győriek szombat délután már moszkvában játszanak bl-t. Szinte kizártnak tartom h a mag végigjátssza a meccset, max egy félidőt adok az alapembereknek. Nálam ez simán alá lesz, egyrészt a bl miatt, másrészt azért lűáttam pár győr meccset mostanában, még van egy-két porszem a gépezetben

Győr-Csaba
győr 39,5 alá
1,80
uni

Idézetet írta: hubika88 Dátum szeptember 08, 2020, 12:09:56
lesznek ma szépen fogadható ksi dolgok, de amin megakadt a szemem az a győr 39,5-es total team hendije.. 40 gólt ritkán lőnek kéziben, jó monjudk a győr pont a csabának lőtt 45-öt is tavaly, de a helyzet az, hogy a győriek szombat délután már moszkvában játszanak bl-t. Szinte kizártnak tartom h a mag végigjátssza a meccset, max egy félidőt adok az alapembereknek. Nálam ez simán alá lesz, egyrészt a bl miatt, másrészt azért lűáttam pár győr meccset mostanában, még van egy-két porszem a gépezetben

Győr-Csaba
győr 39,5 alá
1,80
uni


huha lehet koronás az egyik csabai játékos, akkor 10:0 a győrnek, akkor jó lesz a tipp  ;D ;D

Coric - Zverev

Coric win  3,20
Coric szett 1,38

közben sportingbull megdobott egy ingyen fogadással, sztem vmi bónusz volt csak nem vettem észre 2000  kaptam

francia-svéd 8,5 szöglet over
belga-+izland 9,5 szöglet over

2000re valami 4000 jöhet mert freebet

okosba ki lehetett szállni coric meccsből is plusszosan, a szögik meg pont beakadtak

éjszakai meccsen nálam carrenobusta nyer, de jó eséllyel sztem abból is kiszállok ha úgy alakul


#612 szeptember 10, 2020, 20:59:12, hubika88
gavrilo tippje alapján, amúgy ha nem látom h megírja akk sose raktam vna meg de így elég jól néz ki

Misaki Doi - Patricia Maria Tig
Patricia Maria Tig
1,50
bet365


62 60

thx gavrilo nagy tipp volt

holnap fradi-paks, most írták nso-n h a paksiak fullon koronásak a fradi meg nem enged, szóval ifikkel fognak játszani

fradi gólok over minden mennyiségben

2,5 felett: 2es odds
3,5 felett 3,75
4,5 felett 8

#614 szeptember 10, 2020, 20:58:43, hubika88
megy a tvben a garcia meccs, hát ez a francia elég vakon van, most pont szar mer visszabrékelték, de én még 1,75-ért tettem, már csak 1,40 de sztem jó lesz csak oda kell pakolni h fialjon

easy win 61 64