hubika88 beindul

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


LIVE

Cilic - Humbert
Cilic
1.95

Humbert szepen lassan ledobja a lancot, nagyon kezd faradni, sok lett a hiba mar a masodik szett vge fele

Cilic szépen elbaszta, most nyilatkozza h fizikálisan nagyon nehéz volt már

holnap rao-humbert. 10/10 RAO

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 04, 2020, 20:05:11
nagy a baj ha wawrinkában kell megbízni, de ha nyer akk pluszra hozza a mai napot, márpedig a tegnap látottak alapján kurva jól tolja úgyhogy

waw-paul
waw
1,40
Szia.
Rublev ellen lehet esèlye?

remélem nem, egy elég bitang kombi alapja nekem rublev mára   ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 05, 2020, 17:20:19


holnap rao-humbert. 10/10 RAO

Nem pont igy gondolok egy 10/10-es tippet, de bejott nagy nehezen

Most akkor allin nadal,1.12 nem tul nagy odds, de ha minden jol megy 12% plusz rovid ido alatt

Elso elodonto

Medvedev-Raonic
Nalam ez Medve win, tegnap eleg csalodast kelto volt rao, es eleg pozitiv meglepetes az orosz.

Medvedev 12.5 game fole 1.53 erre is ment egy keveske, de a fo tipp a sima win

Na ez pont jo volt, h leesett mind a ketto, nagyjabol erre is szamitottam, kozben oak noi focis tippjevel jott egy dupla, eddig gyanusan jol sikerul ez a nap

Masodik elodonto

Szerintem Zverev megfoghatja Nadalt, fedeten most nagyon megy neki, a szettje nalam alap (1.50), meg van meg egy jo figadas, h Zverev ut tobb kettost. A kis sacha nagy df gyaros tud lenni,1.66-eet szinten value nekem

Kozben felidoben fradi 11 dobott golnal jar, 26.5 a line ra, hat amilyen szarok ez nem lesz meg, 16ot nemigen dobnak ugyhogy ala 1.85ert

Barca - Betis
7.5 lap felett

4 van felidore meg pont ennyi kene masodikra ie, vagy pirosak

faa/hurkacz - pavic/soares
pavic/soares
1,40
bet365

A szingli döntő előtt lesz egy páros döntő is, a meglepetés hurkacz/faa duó játszik a pavic/soares párossal. a  bab is hús gondolhatják az előbbiek, de azért egy döntőt megnyerni kevesek lesznek, a us open után sztem párizst is soareséknek kell nyerni


Győr - Dortmund vol 2, most kezd 14:00

megint benne van h nagyon meggyapják a németeket

győr első fi 17,5 fölé @2,00
győr 34,5 fölé @1,85
győr -9,5 @1,75

ez a páros vicc volt, itt is ki lehetett vna szállmi, 5 MP volt, de nyílván itt is kivártam..

Zverev-Medve
nálam ez Zverev győzelem @1,90
Zverev ászok 10,5 felett @1,80
Zverev több ász @1,57

https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/433711

LIVE
Fucso-Sinner
Sinner
1.50

Albot-Mannarino
Mannarino
1.52

Mannarinonak ha jo napja van akk egesz veszelyes kis jatekos, a kifele vagitt balkezes szervara sokan erdemben nem tudnak valaszolni, albotot utnie kene

DeMinaur-Sinner
DeMinaur szett
1.44

Nem nagyon gyozott meg sinner fucso ellen , sot mitobb nekem egyenesen gyenge volt, csak fucso meg rosszabb volt, szivem szerint de minaur gyozelnet tennek, de a biztosabbra megyek a isma szettjevel