Bwinner365 5euro ingyen.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Nekem azt ígérték, hogy ma vagy holnap utalnak. Ma még nem utaltak :D 27-én kértem ki újra, mert szívóztak. Bazs és én már augusztus eleje óta várunk, szóval nem kapkodják el, de hátha...

Bankszámlára kértem, azt írta a support hogy túlléptem az 1 hét forgatást, pedig 2 nap alatt teljesítettem..

Idézetet írta: Anti1229 Dátum szeptember 09, 2013, 21:07:51
Bankszámlára kértem, azt írta a support hogy túlléptem az 1 hét forgatást, pedig 2 nap alatt teljesítettem..
Kb 3 hete regisztráltál? Mert akkor lehetnek még furcsaságok... Pl. csak a 2es odds feletti fogadások számítanak, és a megtett tétek 5ödét lehet kikérni.

Idézetet írta: pipucs Dátum szeptember 09, 2013, 22:08:01
Kb 3 hete regisztráltál? Mert akkor lehetnek még furcsaságok... Pl. csak a 2es odds feletti fogadások számítanak, és a megtett tétek 5ödét lehet kikérni.
Kb 1 hónapja. A 2es odds az megvolt, de a tétek ötöde az nem :-\, tehát 5 x 75 euroval kellett volna fogadnom, hogy 75 eurót ki tudjak venni?

"Hi,guys..here is my experience with bwinner365
I registered bet and won around 860 euros...I am alerady waiting them 15 days..I requested withdrwal with Skrill...last Sunday...I was constantly joining live chat and asking when money`s coming..Wait ..Wait...dont worry..but one week ago I entered my account..money was back at my account..Why?..Noone knows..I asked live support..they couldn give me a clear reason...7 days ago..they promised..it will be Wednesday..but now..it`s 5 days after wendenday..no money..Also I sent e-mails to all their e-mails...no response..I hope they will pay..but here is my case..I will tell you if there is movement

GUYS..TODAY SI 22ND DAY since I requested a withdrawal..no money..no answers...dont go there"

Lassan teljesen vége a reménykedésnek is.

Sziasztok. Mi a helyzet a kifizetésekkel? valakinek fizettek?

Idézetet írta: Anti1229 Dátum október 26, 2013, 17:26:59
Sziasztok. Mi a helyzet a kifizetésekkel? valakinek fizettek?

Szia
Szerintem senkinek semmi.  :'(

szomorú...
de harcolok velük amíg birok.....

Gyerekek! Kaptam emailt, hogy teljesítették a kifizetést!!!!   :great: :great: :great: Pedig már teljesen lemondtam az egészről.


Legelőször talán augusztus elején, azóta már jópárszor visszadobták, mint most is. Szóval Dec 15én kértem ki újra, és most elvileg ki is fizettek. Már csak a pénzt várom.

Idézetet írta: pipucs Dátum december 19, 2013, 13:55:07
Legelőször talán augusztus elején, azóta már jópárszor visszadobták, mint most is. Szóval Dec 15én kértem ki újra, és most elvileg ki is fizettek. Már csak a pénzt várom.
az igen jól elhúzták neked a kifizetést, én még akkor mikor megjelent az oldal csináltam 5 euróból 75öt kikértem s 10 napon belül meg is jött a pénz.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 19, 2013, 14:12:57
az igen jól elhúzták neked a kifizetést, én még akkor mikor megjelent az oldal csináltam 5 euróból 75öt kikértem s 10 napon belül meg is jött a pénz.

Szerencséd volt, én is pár nap alatt összehoztam a 100 eurót, de visszadobták a kifizetésem... Aztán elegem lett, és allin. Így lett 220 euróm.

Milyen módon kérted a kifizetést?