Tippjáték - Augusztus 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tippjáték - Augusztus 2013
A játék szponzora: Betclic

Kezdetben megkérünk olvasd el a következőt (már csak azért is, hogy a későbbiekben ne érjen meglepetés):

Tippjáték Szabályzat


Nyeremények:

1.hely: 40 euró Betclic számlafeltöltés

2.hely: 25 euró Betclic számlafeltöltés

3.hely: 15 euró Betclic számlafeltöltés

4.hely: 10 euró Betclic számlafeltöltés

5-6.hely: 5 euró Betclic számlafeltöltés

A nyeremények átvételéhez Betclices számlára van szükségetek. Regisztrálj ITT egy számlát (ha még nincs...)!

FIGYELEM!

Március 1-től történt egy pár változás a tippjátékban, amelyekről több infót itt tudhatsz meg:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3570.msg359167.html#msg359167

Ha bármilyen kérdésed van a játékkal kapcsolatban akkor azt felteheted az Tippjáték Infó témában

Sok sikert.  :beerchug:

FIGYELEM - Változás a szabályzatban júniustól:

1. A nyereménylezárás előtti 30 napban legalább egyszer fel kell töltened a Betclices számlád, illetve egy vagy több fogadást kell kötnöd minimum 2000 Ft összértékben legalább 1,50-szeres szorzón. Abban az esetben ha több olyan nyereményjátékban szerepelsz ahol a Betclic a szponzor akkor annyi befizetést+fogadást kell végrehajtanod ahányszor nyersz (tehát ahány bónusz, annyi befizetés+fogadás).

Milan megnéznéd, hogy jó- e a kép amit feltőtőttem ?:D Köszi! :beerchug:


Szia az Augusztusi tippjáték eredménye hol lesz kihirdetve és mire várható a nyeremény kifizetése válaszodat előre is köszönöm :)

Idézetet írta: more75 Dátum szeptember 01, 2013, 13:45:22
Szia az Augusztusi tippjáték eredménye hol lesz kihirdetve és mire várható a nyeremény kifizetése válaszodat előre is köszönöm :)

Ööö...itt, s a nyereményt e hónap folyamán kapjátok meg.

Tippjáték, Augusztus 2013 - Nyertesek:

1.hely: Őrült Király - 40 euró Betclic számlafeltöltés

2.hely: more75 - 25 euró Betclic számlafeltöltés

3.hely: meki20 - 15 euró Betclic számlafeltöltés

4.hely: Cpt. Szikla - 10 euró Betclic számlafeltöltés

5.hely: oakland23 - 5 euró Betclic számlafeltöltés

6.hely: Sound - 5 euró Betclic számlafeltöltés

Ha valaki a fenti listáról a Vajdaságból játszik, azt megkérjük jelezze minél előbb!

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!

Hoppá!
Nem számítottam rá a helyezésből fakadóan, és nem fizettem be a Betclickre, s még a 2000Ft fogadás sincs meg! Ha megteszem most a héten(befizetést-fogadást) szerinted jóváírják, vagy almáspite?

Idézetet írta: Sound Dátum szeptember 03, 2013, 19:03:23
Hoppá!
Nem számítottam rá a helyezésből fakadóan, és nem fizettem be a Betclickre, s még a 2000Ft fogadás sincs meg! Ha megteszem most a héten(befizetést-fogadást) szerinted jóváírják, vagy almáspite?

Holnap délután küldöm át a listát. Ha addig megteszed, szerintem ok lesz.

Szia érdeklődnék kb hány nap az átfutási ideje hogy megkapjuk a nyereményt még a héten vagy a héten már ne is várjam?A választ előre is köszi

Idézetet írta: more75 Dátum szeptember 05, 2013, 18:38:15
Szia érdeklődnék kb hány nap az átfutási ideje hogy megkapjuk a nyereményt még a héten vagy a héten már ne is várjam?A választ előre is köszi

Szerintem jövő hét...