Netbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 október 17, 2016, 12:34:00, lulu65bj
Hali!
A Vegas részen van egy ilyen promó:
Bet a minimum of $10, between the 17th and 23rd October to support your favourite slot between Age of the Gods™ – King of Olympus or Age of the Gods™ – Prince of Olympus.
Ezek a díjak vannak :
Cash            Number of prizes
$1,000                1
$500                1
$250                2
$100                5
$50                      10
$10                      50
$1                      unlimited

Ha esetleg valakit érdekel, itt kell kezdeni : https://vegas.netbet.com/en/ageoftehgods-slotsbattle-en  OPT IN

Ide VPN-t használsz?Mert nálam még Zenmatettel se jön be rendesen.

Nem. Sima UPC net. Nincs blokkolás. Pedig már itt is írtam róla, hogy nincs blokkolás.


Re:Netbet
« Válasz #58 Dátum: Július 16, 2016, 17:33:13 pm CEST »

Idézetet írta: lulu65bj Dátum október 17, 2016, 15:25:50
Nem. Sima UPC net. Nincs blokkolás. Pedig már itt is írtam róla, hogy nincs blokkolás.


Re:Netbet
« Válasz #58 Dátum: Július 16, 2016, 17:33:13 pm CEST »

Nekem ugyan az oldal bejön,de nem enged belépni,csak Zenmate-val.De a pókernél nem megyek vele semmire.Ott van a pénzem,de belépni sem tudok.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 17, 2016, 18:12:23
Nekem ugyan az oldal bejön,de nem enged belépni,csak Zenmate-val.De a pókernél nem megyek vele semmire

Ugyanez van nálam. A póker kliensnél nem jön be a login felület, pedig múltkori kaptam e-mailben Twister tokent, meg Golden Chip-et. TOR kliens működne esetleg?

Itt a vége! Ma kaptam email-ben:

We regret to inform you that we have been forbidden from offering our services to players with the residence in Hungary.

From now on you will not be able to log in to your NetBet account or cashier.
If you require cashout please contact customer support who will be happy to assist: [email protected].

Kár érte. Nagyon jó bonuszok voltak tavaly az adventi kalendáriumban, több 200 €-t kaptam. Már vártam az ideit.

Nem volt rossz iroda, legalábbis ahhoz képest hogy SBR-en D+ -os. Ajánlat igen jó volt és nekem mindig fizettek is.
Most viszont bent ragadt a pénzem mert persze a kivonulást a szokásos módon hajtották végre azaz mikor kapod az e-mailt róla már le van zárva a számlád  ;D ::)  :-\ Az azért érdekes lesz, hogy megkapom-e és ha igen hogyan. Már levelezésben vagyok velük, legalább válaszolnak, persze pénz sehol egyelőre.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum november 16, 2016, 20:15:07
Nem volt rossz iroda, legalábbis ahhoz képest hogy SBR-en D+ -os. Ajánlat igen jó volt és nekem mindig fizettek is.
Most viszont bent ragadt a pénzem mert persze a kivonulást a szokásos módon hajtották végre azaz mikor kapod az e-mailt róla már le van zárva a számlád  ;D ::)  :-\ Az azért érdekes lesz, hogy megkapom-e és ha igen hogyan. Már levelezésben vagyok velük, legalább válaszolnak, persze pénz sehol egyelőre.

Nem igazán ismerjük az irodát, de azért az nagy gáz lenne ha a bent maradt pénzösszegeket valamilyen formában nem utalnák ki.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 16, 2016, 20:23:33
Nem igazán ismerjük az irodát, de azért az nagy gáz lenne ha a bent maradt pénzösszegeket valamilyen formában nem utalnák ki.

Megoldódott, ma megkaptam. Igazából korrektek voltak teljesen, bár az kissé furcsa volt, hogy miután lezárták a magyar számlákat és adtak egy e-mail címet ahol kifizetést lehet igényelni, megkérdezték hogy mennyit akarok felvenni :D
Elég nyilvánvaló pedig, hogy az ember ilyenkor mindent felvesz ami még van a számláján mivel azt már lezárták ergo semmire nem jó onnantól. Ja, és még az is kérdés volt, hogy pontosítsak mennyi van számlámon:-) Véletlenül pont tudtam teljesen pontosan, de lenne iroda ahol gőzöm nem lenne róla ha most megkérdeznék, szóval ez elég fura eljárás volt ha arra gondolok, hogy egy olyan számláról van szó amihez már hozzáférésem sincs ezért meg sem tudom nézni.
Ami még érdekes, volt négy függő hosszú távú fogadásom ott. Na, ezekkel az lesz ( elvileg ), hogy meg kell várni míg az adott bajnokságnak vége és akkor majd jelentkezzek ha nyerő. Mondjuk e-mailben pontos listát küldtek ezekről most, esemény, szelvényszám stb., meglátjuk ha nyerő és olyan bő fél év múlva rájuk írok egyszer csak mi lesz belőle  :)