sportfogadás külföldön

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 12, 2013, 14:41:36
Istenem...szövegértés...pont ezt írtam, hogy ha az iroda engedi hogy te játssz a tiltás ellenére, akkor működhet a VPN (még példát is írtam, a Pokerstars engedte). Ha nem engedi, és zavarja a külföldi IP, akkor ennyi volt a VPN. Egyértelmű ez, mint a napsütés nekünk is, informatikus geekeknek.
Milyen ID-t küldesz be? Amilyet most is? Most van bármiféle kapcsolat az állam, és a Máltára bejegyzett fogadóiroda között? De inkább hagyjuk is, mint már írtam, a szövegértéssel vannak alapvető problémáid, és ma nem leszek Don Quijote :D

Idézetet írta: La Guerta Dátum augusztus 13, 2013, 20:06:08


remek, hogy már egy kommentet sem tudok megírni, nagyon rossz néven veszem TIB nevű nicktől, hogy a szövegértelmezésemmel van gondja, holott én meg sem szólítottam az illetőt, de talán olvasson kevésbé belterjes blogokat, a geek meg nem pejoratív jelző, riporter meg nem lennék a helyében, és most lehet sértődni.

Idézetet írta: boruski Dátum augusztus 11, 2013, 21:06:04
nem mondok meg én semmit senkinek csak közlöm hogy ezek a helyek még mo-ról sem csábítóak...

Csábító vagy sem ha csak úgy lenne megoldható pakolnék és költöznék ezen országok valamelyik magyarlakta részére.(ahol magyarok laknak az nekem Magyarország)

#33 augusztus 21, 2013, 19:53:04, issey76
Nem árt ha tudtok arról, hogy az irodák általános szabályzata (legalább is a 90%-a) tiltja a magyar ID regisztráció, külföldi IP cím párosítást(persze nyilván nem így szó szerint, hanem általánosan értendő a világ felhasználóira.)Eddig kb. 60 hivatalos választ kaptam az irodák részéről.... Volt(ak), aki(k) egyértelműen kijelentették, hogy a törvény hatályba lépése, illetve a blokkolás után többé nem engedélyezik a magyar lakcímmel rendelkező személyek regisztrációit.

Viszont, fontos tudni MINDENKINEK ha úgymond "átviszitek" a már meglévő regisztrációt VPN-re akkor nem lesz gond , viszont új regisztrációval már problémák lehetnek és lesznek is(természetesen január 1-től!).

Hogy mi lehet a megoldás? Én személy szerint "felhalmozok", azaz több ID-vel fogok regeket gyártani, számomra ez nem nagy macera, hiszen arbos vagyok:

És mi a helyzet mondjuk ha roman haverom regisztral es en tolom magyarorszagrol az o szamlajaval VPNel? :D

Semmi. Csak ne legyen már neki is 5-6 számlája a bónusz miatt  ;D

Idézetet írta: harvy666 Dátum augusztus 23, 2013, 02:01:23
És mi a helyzet mondjuk ha roman haverom regisztral es en tolom magyarorszagrol az o szamlajaval VPNel? :D

Ez is lehet megoldás, már hogy külföldi ID és IP azonossága. Viszont bármely országról van szó, nem árt tisztába lenni az adott ország szerencsejáték szabályozásával illetve lehetséges jövőbeli terveivel, abban az esetben, ha az még nincs szabályozott keretek között.

Idézetet írta: issey76 Dátum augusztus 21, 2013, 19:44:52
Nem árt ha tudtok arról, hogy az irodák általános szabályzata (legalább is a 90%-a) tiltja a magyar ID regisztráció, külföldi IP cím párosítást
...
Viszont, fontos tudni MINDENKINEK ha úgymond "átviszitek" a már meglévő regisztrációt VPN-re akkor nem lesz gond


De a VPN az pont arról szól,hogy külföldi IP t "bérlünk" hogy a blokkolást kikerüljük, nem?
Tehát elvileg ez a kettő üti egymást.
Nem vagyok IP expert, de nekem a VPN ről ez jött le.

mod: vagy csak regisztrálásnál fontos hogy ugyanabból az országból legyen az IP mint ami meg van adva lakcímnek?

na akkor elkezdem én is az ID spajzolást  :laugh:

#38 augusztus 23, 2013, 14:29:33, issey76
Idézetet írta: Dopamin Dátum augusztus 23, 2013, 10:13:13
De a VPN az pont arról szól,hogy külföldi IP t "bérlünk" hogy a blokkolást kikerüljük, nem?
Tehát elvileg ez a kettő üti egymást.
Nem vagyok IP expert, de nekem a VPN ről ez jött le.

mod: vagy csak regisztrálásnál fontos hogy ugyanabból az országból legyen az IP mint ami meg van adva lakcímnek?

na akkor elkezdem én is az ID spajzolást  :laugh:

Tulképpen érted amit írtam, ha jól értem :)

Akkor még egyszer, érthetőbben: Ha ma beregeled magad magyar IP címmel és január 2.-tól külföldi IP-ről használod a már meglévő regedet, na az senkinek sem lesz probléma (ezért is van az, ha bárki elmegy külföldre  és az ottani IP-t fogja használni, senkit sem fog zavarni, hiszen miért ne nyaralhatna a páciens akár évekig bárhol?). És így van jól beszélsz, hogy a REGISZRÁCIÓ-nál fontos az IP és ID lokális származási azonossága. Erre kaptam választ az irodáktól.

Ja, és én sem vagyok IP expert ;)


na akkor elkezdem én is az ID spajzolást  :laugh:
[/quote]

Akkor még egy kis help: ott ne álljon meg a dolog, hogy bespájzolsz ID-ből, az úgy önmagában még nem elég, illetve a regisztráció is önmagában még kevés, a számlák aktivitásának látszatát is fent kell tartani minden esetben, hiszen a túloldalon sem hülyék ülnek, tudják ők pontosan azt, hogy mi is a cél, hiszen kellőképpen tájékozottak.

Remélem, hogy segítettem.

Szóval akkor valaki bespájzol ID-ből és folyamatosan aktívnak kell lennie.  Ezt egy gépről meg lehet oldani vagy már kell hozzá VPN vagy több gép is kell? Arra gondolok hogy ugye egy gépről csak egy ember játszat.

Idézetet írta: dert Dátum augusztus 23, 2013, 21:00:51
Szóval akkor valaki bespájzol ID-ből és folyamatosan aktívnak kell lennie.  Ezt egy gépről meg lehet oldani vagy már kell hozzá VPN vagy több gép is kell? Arra gondolok hogy ugye egy gépről csak egy ember játszat.

Csak külön gépekről, és külön IP címekről, és lehetőleg ne azonos szolgáltatónál, illetve amennyiben a szolgáltató azonos, akkor pedig ne mobilnetről!

Idézetet írta: dert Dátum augusztus 23, 2013, 21:00:51
Arra gondolok hogy ugye egy gépről csak egy ember játszat.
Ez egy ilyen urban legend ;D ;D ;D

Idézetet írta: georgeboyd Dátum augusztus 23, 2013, 23:51:52
Ez egy ilyen urban legend ;D ;D ;D

Én minden ID-m külön gépről és külön netről használom...Egyszerűen így kell és kész ;)

Idézetet írta: issey76 Dátum augusztus 24, 2013, 08:17:39
Én minden ID-m külön gépről és külön netről használom...Egyszerűen így kell és kész ;)

És mindegyikhez külön Skrill és külön bankkártya tartozik? Remélem egyszerűbben is meglehet oldani.  Pl. egy bankkártya több Skrill vagy ezt nem lehet?