NFL Fogadások 2013/2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Lewis52 Dátum szeptember 19, 2013, 15:09:49
Reid volt csapata ellen bizonyíthat

DeSean Jackson fogadó yardjai 92,5 felett @ 1.83

Vélemények?
Hát nem tudom, én még nem bízom meg túlságosan Vickben, aztán meglátjuk, hogy majd mit mutatnak ketten.

#32 szeptember 20, 2013, 00:28:00, psychocska
az a jó a filiben, hogy a védelem elég takony, így rengeteget van fenn a kelly-féle támadósor, ami elég elmebeteg
szerintem jó lesz ez

vick 270.5 felett is jól néz ki

Idézetet írta: psychocska Dátum szeptember 20, 2013, 00:25:56
az a jó a filiben, hogy a védelem elég takony, így rengeteget van fenn a kelly-féle támadósor, ami elég elmebeteg
szerintem jó lesz ez

vick 270.5 felett is jól néz ki

Eredetileg én is azt toltam volna éjjelre, de a Kansas nagyon összerakta a védekezését idén és nehezen hiszem, hogy egy két hét alatt harmadik meccsét játszó Philly-ben benn lesz ma 300+ passzolt yard.
Szerintem játszani fognak egy kicsit az órával, sok futás lesz mindkét oldalon ezért én egy Jamaal Charles rush yard 85.5 felettet vállaltam be a Philly money line mellé.


Ki mit tett a hétvégére?

Én tolom a Miamit (-3.0-on és -6.5-en is) a 49ers-t (őket csak biztonságos -6.5-en, ki tudja milyen nyomokat hagyott a Seahawks a fejekben) és a Chargerst +3.5-en.
Meg van még néhány teaser szeló plusszos Packers, Giants, Bills lineokkal.

Én ha este időben hazaérek beírom majd :D

Nálam Rams hendivel, és a Lions a tutti.

Denver Broncos - Oakland Raiders

Broncos -13,5 @ 1.76
Welker fogadott yardjai 63,5 felett @ 1.83

Vélemények?

Idézetet írta: Lewis52 Dátum szeptember 23, 2013, 17:05:39
Denver Broncos - Oakland Raiders

Broncos -13,5 @ 1.76
Welker fogadott yardjai 63,5 felett @ 1.83

Vélemények?

Csoportrangadó, nincs Clady, bár otthon az elmúlt pár évben a Denver mindig két TD távolságon (vagy azon kívül) tudta tartani a Raiderst, én magam inkább egy under 48.5-et vállalok estére, esetleg Thomas elkapó yardjait. Welkerben nem látok 70 yardot.
De ez csak egy vélemény :)

Szeptember 24., kedd:

02:40   Denver Broncos - Oakland Raiders   1.06   9.83   

Szeptember 27., péntek:
                  
02:25   St. Louis Rams - San Francisco 49ers   [ex]2.51[/ex]   [ex]1.56[/ex]   

Szeptember 29., vasárnap:
                  
19:00   Buffalo Bills - Baltimore Ravens   2.49   1.60   

19:00   Cleveland Browns - Cincinnati Bengals   [ex]2.93[/ex]   [ex]1.46[/ex]   

19:00   Detroit Lions - Chicago Bears   [ti]1.83[/ti]   [ti]2.00[/ti]   

19:00   Houston Texans - Seattle Seahawks   [ex]2.17[/ex]   [ex]1.75[/ex]   

19:00   Jacksonville Jaguars - Indianapolis Colts   4.37   1.24   

19:00   Kansas City Chiefs - New York Giants   1.49   2.74   

19:00   Minnesota Vikings - Pittsburgh Steelers   1.91   1.91   

19:00   Tampa Bay Buccaneers - Arizona Cardinals   1.68   2.32   

22:05   Tennessee Titans - New York Jets   [fw]1.48[/fw]   [fw]2.79[/fw]   

22:25   Denver Broncos - Philadelphia Eagles   [lb]1.22[/lb]   [lb]5.10[/lb]   

22:25   Oakland Raiders - Washington Redskins   [ti]2.20[/ti]   [ti]1.70[/ti]   

22:25   San Diego Chargers - Dallas Cowboys   2.09   1.80   

Szeptember 30., hétfő:
                  
02:30   Atlanta Falcons - New England Patriots   1.97   1.88   

Október 01., kedd:
                  
02:30   New Orleans Saints - Miami Dolphins   1.58   2.69

Ami így elsőre tutinak tűnik, az a Colts győzelem, akár hendivel is. A jaguárok jövőre valószínűleg rámennek egy franchise irányítóra a drafton, ennek megfelelően nem bánkódnak akkor sem, ha 1-16-al zárják a szezont. Colts oktatta a Friscot, a Bradshaw-Richardson futótandem ezen a meccsen is elemében lesz, közben Luck is dobál majd pár TD-t.

A másik, ami tetszik, az a Falcons győzelem a NE ellen. Itt sok függ attól, hogy játszhat e az Amendola-Gronkowski páros. Amennyiben nem, bőven van érték otthon az Atlantában, ez a NE azért annyira nem félelmetes.

Frisco illetve Saints győzelem mehetne még egy kevésbé biztos kombiba.


Idézetet írta: psychocska Dátum szeptember 24, 2013, 11:51:03
Ami így elsőre tutinak tűnik, az a Colts győzelem, akár hendivel is. A jaguárok jövőre valószínűleg rámennek egy franchise irányítóra a drafton, ennek megfelelően nem bánkódnak akkor sem, ha 1-16-al zárják a szezont. Colts oktatta a Friscot, a Bradshaw-Richardson futótandem ezen a meccsen is elemében lesz, közben Luck is dobál majd pár TD-t.

A másik, ami tetszik, az a Falcons győzelem a NE ellen. Itt sok függ attól, hogy játszhat e az Amendola-Gronkowski páros. Amennyiben nem, bőven van érték otthon az Atlantában, ez a NE azért annyira nem félelmetes.

Frisco illetve Saints győzelem mehetne még egy kevésbé biztos kombiba.

Nekem a hétvége vegyesen sikerült (thank you and go to hell cleveland, green bay, new york, frisco), szerintem most csak egy-két nagyobb tétet teszek majd viszonylag simának tűnő kimenetelekre - a Seattle-t tolom -2.5-en, Chicago-t +7.5-en, valszeg kombóban.

Nem tudom, a Colts az első héten nagyon megszenvedett az Oakland ellen, noha én sem hiszem, hogy ez a Jags gondot fog okozni idén bárkinek, de a Brownsról is mindenki azt hitte vasárnap este hét előtt aztán meg a szemem láttára csináltak hülyét a vikingekból az első fél időben - fake puntból 1st down, fake fg attempt-ből TD - volt ott minden. Nincs rosszabb egy csapatnál, aminek tényleg nincs vesztenivalója és azért tud felszabadultan játszani.
A Frisco idén verhetőnek tűnik, mondjuk lehet nem Sam Bradfordnak, de az elmúlt két hetük miatt nekem ez no bet, ahogy a Dolphins ellen sem tennék pénzt most szívesen, azon a meccsen nekem az under 47.5 tetszik.
Falcons kiszámíthatatlan - a hiányzóik nem rogyasztották meg őket a múlt héten, de én a Pats-et majd inkább a következő héten veretem, a Bengals otthonában.

Falcons nálam is játszik, hazai pályán behúzzák szerintem!