Februári tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 01, 2007, 15:21:14, Milan
Februártól két tippjáték lesz, amint azt már előre hirdettem egy pár héttel ezelőtt.

A további infóval majd este, vagy ma éjszaka jelentkezem.

Addig, csak annyit, hogy:

- az egyik tippjáték amelyett Master Tippjátéknak nevezünk el azoknak fog szólni akik összegyűjtötték a megfelelő hsz. számát és a nyeremény 50 euró lesz.

- a második tippjáték peddig azoknak fog szólni akiknek nincs meg a megfelelő hsz. számuk, ők 20, illetve 10 euróért fognak játszani.

A szabályzat pár pontja is fog módosulni, de ezt majd este jelzem...hogy mi is változott..

több, mint valószinű, hogy a pontos eredmények tippelésénél meg lesz adva egy bizonyos tét korlát.

Még nem biztos 100%-ban, hogy ketté vállik a tippjáték, de kb. 70% az esélye ennek.

Kommentálásokat ma estig várok ezzel kapcsolatban...

en tovabbra se jatszok a tippjatekban de ha a velemenyem szamit akkor en azt mondom aki megerdemi csak az jatszhasson a nagyobb osszegekert aki pedig csak a tippjatek miatt jar be az vagy legyen aktivabb es igy o is jogosult a nagyobb osszegekert jatszani vagy elegedjen meg azzal ami van ...

Szia Milan,
Már vártuk a híreket. Én jó döntésnek tartom a tippjáték szétválasztását. Viszont (lehet, hogy hazabeszélek?) a Master tippjátékban résztvevőkhöz javaslom az 50 és 20 euró széosztását, a második tippjátékban résztvevőknek pedig 10 eurót javaslok.
Érv: nem nehéz elérni a HSZ-eket. Ha pedig valaki nem éri el, akkor mindenféle hozzáértés, vagy elemzés, időráfordítás, stb. nélkül behúzza az X-eket pl. kosárra, és máris top-on van. Azt gondolja: mit veszíthet. Fél perc az egész, és már nyerhet is.
Igazságosabbnak tartom szétosztani a nyereményt azok között, akik megpróbálják tippeikkel, megérzésekkel, elemzésekkel segíteni a társaikat...
Uff. Beszéltem.  :yeah:

Én korábban javasoltam a díj másképpeni eloszlását (hogy többen nyerhessenek)... de gondolom a szonzori utalványokat nem lehet feldarabolni ??? 

Azért tenisznél megmaradhatna a maximális tét set betting esetén  :angel:

Fel lehet osztani a nyereményt úgy hogy:

50, illetve 20 euró az egyiknek

10 euró a másodiknak.

A tétnél valami ilyesmire gondoltam:

1.01-től  2.99-ig 10-es tét

3.00-tól  4.99-ig 7-es  tét a maximum

5.00-tól  6.99-ig 5-ös tét a maximális

7.00-nál nagyobb odds-ra a maximális tét 3.

Idézetet írta: Milan Dátum január 31, 2007, 14:47:26
Fel lehet osztani a nyereményt úgy hogy:
50, illetve 20 euró az egyiknek
10 euró a másodiknak.

Ez már jó! Ezek szerint 50-20 lesz a Master-es játékban, és 10 a "beginner"-esben. ;) Ez jobban hangzik.
Bár szerintem nonprofit2 arra gondolt, hogy az 50-20-at más arányban. Pl: 35-20-15.
Mert ez talán még jobb lenne... Szerintem...

Idézetet írta: Milan Dátum január 31, 2007, 14:51:56
A tétnél valami ilyesmire gondoltam:
1.01-től  2.99-ig 10-es tét
3.00-tól  4.99-ig 7-es  tét a maximum
5.00-tól  6.99-ig 5-ös tét a maximális
7.00-nál nagyobb odds-ra a maximális tét 3.

Magyarul a cél az lenne, hogy valaki akkor nyerjen, ha folyamatosan jól teljesít, és ne akkor, ha egyszer van egy iszonyatos nagy mákja, aztán azon felül semmi... :pimp: Ez jól hangzik. Egyre jobb lesz ez!  ;D  :ok: 

Idézetet írta: newgis Dátum január 31, 2007, 14:52:25
Idézetet írta: Milan Dátum január 31, 2007, 14:47:26
Fel lehet osztani a nyereményt úgy hogy:
50, illetve 20 euró az egyiknek
10 euró a másodiknak.

Ez már jó! Ezek szerint 50-20 lesz a Master-es játékban, és 10 a "beginner"-esben. ;) Ez jobban hangzik.
Bár szerintem nonprofit2 arra gondolt, hogy az 50-20-at más arányban. Pl: 35-20-15.
Mert ez talán még jobb lenne... Szerintem...

Sajnos ezt nem lehet...

Idézetet írta: Milan Dátum január 31, 2007, 15:01:03
Idézetet írta: newgis Dátum január 31, 2007, 14:52:25
Idézetet írta: Milan Dátum január 31, 2007, 14:47:26
Fel lehet osztani a nyereményt úgy hogy:
50, illetve 20 euró az egyiknek
10 euró a másodiknak.

Ez már jó! Ezek szerint 50-20 lesz a Master-es játékban, és 10 a "beginner"-esben. ;) Ez jobban hangzik.
Bár szerintem nonprofit2 arra gondolt, hogy az 50-20-at más arányban. Pl: 35-20-15.
Mert ez talán még jobb lenne... Szerintem...

Sajnos ezt nem lehet...

Ja, 40+20+10   és 10 volt a javaslatom.... de itt Milan keze van megkötve a szponzor felé, erre céloztam ::)

Hozzászólnék, ha tudnék valami okosat mondani. Nem lesz igy már egy kicsit tulbonyolitva, ha még az odds alapján a tétet is variálni kell? Illetve akkor konkrétan tisztázzuk, hogy melyik csoport mire tippelhet: mehetnek teniszmeccsek szettre is? Illetve hosszabb tornák (ATP, WTA, esetleg jégkorong kézi foci vb) esetén végső nyertesre lehet-e, és az mikor kerül elszámolásra? Arra a napra amikor fogadtál, vagy amikor végetér az adott esemény?  :o:
Lacapi

Idézetet írta: Lacapi Dátum január 31, 2007, 16:27:31
Hozzászólnék, ha tudnék valami okosat mondani. Nem lesz igy már egy kicsit tulbonyolitva, ha még az odds alapján a tétet is variálni kell? Illetve akkor konkrétan tisztázzuk, hogy melyik csoport mire tippelhet: mehetnek teniszmeccsek szettre is? Illetve hosszabb tornák (ATP, WTA, esetleg jégkorong kézi foci vb) esetén végső nyertesre lehet-e, és az mikor kerül elszámolásra? Arra a napra amikor fogadtál, vagy amikor végetér az adott esemény?  :o:
Lacapi

Lehet továbbra is tippelni, mint eddig....sőt a pontos eredményre vonatkozó tippeket is megtartjuk, csak az változik, hogy a tét az odds függvényében fog változni...egyáltalán nem bonyolult.

Ha igy nem jó, akkor megcsináljuk azt, hogy nem lehet tippelni pontos eredményre, meg félidő/vége kimenetelre...

Hosszútávú tippeket nem lehet tippelni. Az a februári hónaptól már nem lesz érvényes...mert elég bonyolult a feldolgozás szempontjából.

akiknek van bőven hozzászolásuk,azoknak bőven van ;pontos végeredmény tippjük˝; is! nézzünk magunkba és utána itéljünk. köszi egy csak tippelő játékos.      totootto

Idézetet írta: totootto Dátum január 31, 2007, 23:27:37
akiknek van bőven hozzászolásuk,azoknak bőven van ;pontos végeredmény tippjük˝; is! nézzünk magunkba és utána itéljünk. köszi egy csak tippelő játékos.      totootto

Szerinted az helyes ha jön valaki, feliratkozik 50-szer és tesz 5-5 tippet...amiből ha egy kijön akkor már majdnem megnyeri az egész havi tippjátékot....ez szerintem nem logikus.  :wall: