Februári tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: totootto Dátum január 31, 2007, 23:27:37
akiknek van bőven hozzászolásuk,azoknak bőven van ;pontos végeredmény tippjük˝; is! nézzünk magunkba és utána itéljünk. köszi egy csak tippelő játékos.      totootto

amugy neked miert nincs hozzaszolasod ?

hozzászólásom lenne bőven de ídőm annál kevesebb. majd próbálok ígyekezni. csáo

Itt nem csak a hozzászólásról van szó bleah...nem kötelezi senki, hogy hozzászóljon...sőt én megértem, hogy vannak olyan emberek akik naponta ide járnak és rendesen tippelnek és nem csak bohockodnak, mint egyesek...

Nos ezek a bohockodok, sőt nevezhetem ingyenélőknek, megnehezitik a tippek feldolgozását.

Ezért lesz az, hogy februártól 2 tippjáték lesz, sőt a szabályzattot most módositom.

mnah mind1 en visszavonok mindent es kis idore visszahuzodok....

ha rám gondolsz a bóhockodással nem értem,hogy miért? azt akartam az imént taglalni,hogy amit én befogadok a játékban azt a lottózóban is megteszem.ez a külömbség,na csá köszi,hogy meghallgattál

Na, így is el lehet érni azt a 20 hsz-t  :D reggelre meg is lesz  ::)

Idézetet írta: totootto Dátum január 31, 2007, 23:53:20
ha rám gondolsz a bóhockodással nem értem,hogy miért? azt akartam az imént taglalni,hogy amit én befogadok a játékban azt a lottózóban is megteszem.ez a külömbség,na csá köszi,hogy meghallgattál

Ez nem rád vonatkozott...nem kell magadra venned. Tudom, hogy ki az, kik azok...és ha olvassa ezt a témát akkor ő is kapcsol majd, hogy kire vonatkozot az én hozzászólásom.

Reggel megérdeklödöm, hátha fel lehet bontani a nyereményeket. Addig is jelenleg a haladó tippjátékban 50 az első hely, 20 a második. A kezdő tippjátékban peddig 10 euró jár a nyertesnek.
Most megprobálom úgy rendezni, hogy:

- haladó: 30, illetve 20 euró
- kezdő: 20, illetve 10 euró

Ma megoldottam a tippjatek nyeremenyeinek felosztasat.

30, illetve 20 euro a haladoban

20, illetve 10 euro a kezdoben.



Én is gratulálok, jó ötlet volt!

A kiesés ugyanúgy meglesz?

Igen, a kiesés úgyanúgy lesz.

Pfff... ez nem túl jó hír számomra. Megint nem tudok telejsíteni egy hónapot! Bár február egész rövid :D

Milan, a felosztásért kaptál egy  :bigok_125: -t, viszont a kihuzásért nem hurrogtam. Pedig megérdemelnéd! :heul_125:
:great:

jó ez a kihuzás dolog, tök élethű, gondolj bele a pénzed sem végtelen, egyszer az is elfogy, csakugy mint a pontok.