NBA Fogadások 2013/14

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 09, 2014, 12:42:39
Simán lehet ilyen, azt az izomzatot elvinni kemény. Ha mondjuk 8-10 fokkal több van a teremben, jobban izzad, több folyadékot, magnéziumot, stb. veszít, amit nem biztos, hogy vissza lehet tolni. Ivott végig, de bedurrant így is. Mondjuk nem ezért kaptak ki az elsőn, de amin nevetsz, abban szerintem nincs igazad.
Egyébként meg ha Lineker kosárlabdázó lett volna, lassan elmondhatná, hogy a kosárlabdát 10-en játsszák, és mindig az a csapat lesz a bajnok, ahol ez az ősállat van (ha van mellette 1-2 félértelmes csávó)
Mindenki más esetében ezt el tudnám képzelni, de a világ legjobb testfelépítésével rendelkező játékosánál nem. Ez olyan mintha Jordan 0/25 mezőnymutatót hozna egy Nba döntő meccsén. Lebron pályafutásából nem sok sérülésre emlékszek, ráadásul ahogy az edzéseket tolja az kegyetlen. Elképzelhetetlennek tartok egy ilyen sérülést. Mert pl ha ezt Splitter produkálja az még okés lenne. Egyszerűen nem akarok elhinni, hogy akinek ilyen tökéletes az edzettsége, és elnyűhetetlen, azzal egy kis meleg ilyet csinál. Ha pedig ez tényleg így van, akkor ez eléggé érdekes dolog, és a Spurs helyébe még megcsinálnám a hátralévő két meccsükön, mert ezekszerint Jamesnek nem segít a Gatorade (mondjuk jót nevettem a Gatoraden is akik azt nyilatkozták, mikor kérdezték őket, hogy miért történt ez Jamesel, hogy Lebron nem az ő ügyfelük, mert az ő ügyfeleik bírják a melegebb időt is  ;D ;D ).

Sokkal komolyabb James izomzata, mint pl Splitteré, Duncané stb., az ilyen testfelépítésűeket jobban megviseli az ilyen idő. Bár az meglepett, hogy nem akart elmúlni az a görcs.. :redchug:

A 2. meccs utolsó negyedénél már félig álomban voltam, de nem értettem miért nem erőltette jobban a Spurs a palánk alatti területet, egyértelműen ott szétszopatták az első felesben a Heatet, Bosh védekezésben továbbra is dupla nulla.. na majd az ismétlésnél majd jobban figyelek :D Egyet a Spurs is elhoz sztem.

Eszméletlen ez a Spurs. Az első két meccsen amilyen gyengén játszottak, nem gondoltam volna hogy ekkorát fordul a világ. Űrkosárlabda. Bye bye Miami  :cya:

És ezek után kiváncsi vagyok marad-e James, vagy ezek voltak utolsó meccsei Miamiban.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 13, 2014, 06:02:00
Eszméletlen ez a Spurs. Az első két meccsen amilyen gyengén játszottak, nem gondoltam volna hogy ekkorát fordul a világ. Űrkosárlabda. Bye bye Miami  :cya:

És ezek után kiváncsi vagyok marad-e James, vagy ezek voltak utolsó meccsei Miamiban.
Nyugi az NBA komisszárjainak szüksége van a 7 meccsre (bevételek, fordulatok, nagy comeback story amit évek múlva is lehet mesélni stb..) szóval valami isteni csodával (bírók) megnyerik a következő két meccset Jamesék.....(de remélem nem lesz igazam)

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 13, 2014, 09:49:52
Nyugi az NBA komisszárjainak szüksége van a 7 meccsre (bevételek, fordulatok, nagy comeback story amit évek múlva is lehet mesélni stb..) szóval valami isteni csodával (bírók) megnyerik a következő két meccset Jamesék.....(de remélem nem lesz igazam)

Szüksége van, de ez a Heat nem fog 2 meccset nyerni, az tuti. Spurs behúzza otthon az 5. meccset.

Idézetet írta: Cavalorn Dátum június 13, 2014, 10:27:01
Szüksége van, de ez a Heat nem fog 2 meccset nyerni, az tuti. Spurs behúzza otthon az 5. meccset.
Én is ebben bízok  :ok:

Hála a jó istennek nem jött le a megérzésem.  :ok:
Simán elhozta a Spurs az ötödiket. Abszolút megérdemelték a bajnoki címet. Már tavaly is nekik kellett volna nyerni, de most végre tényleg kijött a két csapat közti tudás és kosár IQ különbség. Azért az komoly, hogy a Spursnek az elmúlt 15 évben két lotterys játékosából döntő MVP lett....A liga legjobb játékos fejlesztő csapata. Lehet mondani, hogy PJ király volt edzőként, de akkor Pop maga az isten. Olyan mint fociban Fergie. Egy igazi legenda.
Kíváncsi leszek ezek után a nyári offseasonra:
-James marad a most már egyre jobban gyengülő miamiban?
-Anthony hova megy? Bulls, Rockets, Heat, Dallas?
-Wade felvállalja, hogy már nem 10+ millás játékos, és nem bír végig egy meccset?
-Mi lesz így a Miamival?
-Love hova szerződik? Bulls,Boston,Dallas?
-Duncanék maradnak jövőre is (elvileg igen)?
-Mi lesz a Bullsal? Elvileg Boozer megy, Mirotic jön, és még kéne nekik egy sztár
-Stephenson tényleg otthagyja majd az Indianát, és a belső viszályok miatt felbomlik Lebronék egyetlen komoly ellenlábasa keleten?
- Mi lesz a New Yorkkal, és PJ triangle-vel?
Lehetne még sorolni a kérdéseket, de felesleges. Újra egy izgalmas nyári szezonnak nézünk elébe az NBA-ben.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 16, 2014, 10:45:47
Hála a jó istennek nem jött le a megérzésem.  :ok:
Simán elhozta a Spurs az ötödiket. Abszolút megérdemelték a bajnoki címet. Már tavaly is nekik kellett volna nyerni, de most végre tényleg kijött a két csapat közti tudás és kosár IQ különbség. Azért az komoly, hogy a Spursnek az elmúlt 15 évben két lotterys játékosából döntő MVP lett....A liga legjobb játékos fejlesztő csapata. Lehet mondani, hogy PJ király volt edzőként, de akkor Pop maga az isten. Olyan mint fociban Fergie. Egy igazi legenda.
Kíváncsi leszek ezek után a nyári offseasonra:
-James marad a most már egyre jobban gyengülő miamiban?
-Anthony hova megy? Bulls, Rockets, Heat, Dallas?
-Wade felvállalja, hogy már nem 10+ millás játékos, és nem bír végig egy meccset?
-Mi lesz így a Miamival?
-Love hova szerződik? Bulls,Boston,Dallas?
-Duncanék maradnak jövőre is (elvileg igen)?
-Mi lesz a Bullsal? Elvileg Boozer megy, Mirotic jön, és még kéne nekik egy sztár
-Stephenson tényleg otthagyja majd az Indianát, és a belső viszályok miatt felbomlik Lebronék egyetlen komoly ellenlábasa keleten?
- Mi lesz a New Yorkkal, és PJ triangle-vel?
Lehetne még sorolni a kérdéseket, de felesleges. Újra egy izgalmas nyári szezonnak nézünk elébe az NBA-ben.

Nagyon megérdemelte ezt a Spurs, tökéletes csapat. Az utolsó három meccsen lealázták a Miamit.
Jó kérdések. Az Indianából remélem csak Stephenson megy el, és akkor a belső amortizálásnak talán vége lenne. James szerintem jobban járna ha menne. Az utóbbi három meccsen látszódott mennyire egyedül maradt. Kiváncsi vagyok Rose-ra is, de róla annyira nincs hír, hogy úgy érzem nem lesz ebből már semmiféle karrier. Pedig milyen jól indult, a liga korszakos játékosa lehetette volna... A New York-iak belehúztak, Phil mellé (alá) ott van Derek Fisher mint újonc edző (mekkora rookie meccs lesz a városi derbi, a BRO-NY  8)), és talán így maradna Anthony is. Na és tényleg mi lesz a Spurs-szel? Minden év végén úgy volt hogy ez volt az utolsó jó évük, már kiöregedtek. De itt a bizonyíték  ;)
Jó offseason lesz.

New York: Szerintem Fischer csak egy báb lesz ott. PJ mondta, hogy triangle fogják erőltetni (magyarul ahogy elnézem sok beleszólása nem lesz Derek bácsina  ;D ). Anthony nekem hatalmas kérdés. Egyre inkább olyan nyilatkozatok vannak, hogy nem akar már ott játszani.
Miami: Én is úgy gondolom, hogy Jamesnek mennie kell, vagy ha marad akkor Wadenek (de egy korszakos zsenit, és a csapat ikonját nem hiszem, hogy kidobja Riley).
Indiana: Mióta megérkeztek Turnerék (Turner és Bynum) azóta kezdődött el ez az egész balhé. Kiderült, hogy Stephenson is valójában milyen ember, és lehet rájuk férne egy nagytakarítás.
Chicago: Rose mindig csak igérget. Szegény már rendesen sajnálom. El lett szúrva az egész franchise ezzel a hatalmas Rose szerződéssel.....Meg van kötve a kezük.

Ami egyből feltűnt,hogy ez volt az első olyan bajnoki címe a Sanának,amit páros évben tudott megnyerni!:D
Nagyon örülök a SAS győzelmének,hiszen 2.kedvenc csapat nálam.
Amúgy sem tett volna jót a ligának,ha triplázni tud a Miami!