Bazsi tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


véleményem szerint lehet, hogy több esélyed lenne egy 1,4-1,5 körüli oddsal 1 eseményt választani, mint többet kötésben.

Holnapra nem tudtok valami jó tippeket?

Háát, lehet h igazad van, de akkor meg úgy érzem, hogy kevesebb esélyem van! Te is szoktál így játszani?

eleg "gyer" a holnapi kinalat  :crazy:

Én 99%-ban csak single-t játszom. Régebben én is próbálkoztam kötéssel, de tanultam hibáimból, azóta szigorúan csak szólóban. Nem mondom, néha egy-egy kettes kötés belefér, de abban nagyon biztosnak kell lennem. Egyszerűen matematikailag több esélyed van, hogy eltaláld.

De ugyanezt az 1,4-est játszod?
A Real megint cumi!  :great: Biztos sokan "örülnek" neki!  :D

en realra es barcara jo ideig nem fogadok...es a lyon is lassan kezd szivas lenni ...

Nem. Én oddsokat nem figyelek.
Két döntő tényező van szerintem a fogadásnál, egyik a tippek kiválasztása, másik a money management. Kell egy módszer, amivel hatékony lehetsz a tippkiválasztásnál, és kell egy, amivel a pénzedet menedzseled.
Jaaas ún. 1,4-es szisztémájában a money management része tetszett, azaz minden nyertes tipp után 20%-ot félretesz, és a többivel folytatja a fogadást. Én is hasonló elvet követek. Ezzel a módszerrel jobban át lehet vészelni a bukó szériákat. De ez a módszer sem ér sokat akkor, ha nincs megfelelő eseménykiválasztási szisztémád.
A lényeg, hogy véleményem szerint mindenkinek saját magának kell megtalálnia a "nyerő" szisztémát mindkét esetben.

Ez egy szép, tömör, velős összefoglalás volt! Gratulálok! Egyetértek! :beerchug:  :cya:

Idézetet írta: profitles Dátum február 04, 2007, 21:22:42
Nem. Én oddsokat nem figyelek.
Két döntő tényező van szerintem a fogadásnál, egyik a tippek kiválasztása, másik a money management. Kell egy módszer, amivel hatékony lehetsz a tippkiválasztásnál, és kell egy, amivel a pénzedet menedzseled.
Jaaas ún. 1,4-es szisztémájában a money management része tetszett, azaz minden nyertes tipp után 20%-ot félretesz, és a többivel folytatja a fogadást. Én is hasonló elvet követek. Ezzel a módszerrel jobban át lehet vészelni a bukó szériákat. De ez a módszer sem ér sokat akkor, ha nincs megfelelő eseménykiválasztási szisztémád.
A lényeg, hogy véleményem szerint mindenkinek saját magának kell megtalálnia a "nyerő" szisztémát mindkét esetben.

le a kalappal , de azert kivancsi vagyok legalabb 1 ijen esemenyvalasztasi szisztemara ...

Én is így vagyok vele!  :)
Holnap megpróbáljuk újra!  :great:

Ha valaki tud valami jó tippet holnapra írja nyugodtan!  :ok:


Most elég hamar elbuktam! Már a 2.-nál! Na de mindegy, majd...
A mai napi eredményeim!
Tottenham - Manchester United     X2  :ok:
Werder Bremen - Schalke 04     1X  :noway:
Osasuna - FC Barcelona     X2  :ok:

A holnap tippjeim valószínüleg ezek lesznek:
1860 München - Wacker Burghausen     1X
Guingamp - Racing Strasbourg     X2

Vélemény?? :help: