ATP - World Tour Finals, London

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ATP World Tour Finals: Ki lesz a végső győztes?

Novak Djokovic
8 (47.1%)
Rafael Nadal
2 (11.8%)
Roger Federer
1 (5.9%)
Richard Gasquet
0 (0%)
Stanislas Wawrinka
1 (5.9%)
David Ferrer
0 (0%)
Juan Martin del Potro
5 (29.4%)
Tomas Berdych
0 (0%)

Összes szavazó: 17

Szavazás lezárva: november 06, 2013, 23:40:20

Idézetet írta: Irtis Dátum november 07, 2013, 16:36:33
Djokovic nyer 2-1-re @ 4,2 (Williamhill)

Ennyiért szerintem van benne érték. Ők ketten mindig szoros meccseket játszanak, amire most is jó esély van. Delpo tegnap megszenvedett Gasquet ellen, amiből akár azt is gondolhatnánk, hogy megtört a lendülete, de a francia nagyon jól játszott, és a végén csak behúzta Del Potro. Ma biztos nagyon oda fogja tenni magát Djoko ellen, tudja, hogy csak 100%-al van esélye, így egy szettet nyerhet. Ez Federernek is sikerült mindkét meccsén, aki szerintem kb. egy szinten van jelenleg Delpóval. A végén viszont ki fog jönni a szerb nagyobb tudása és jobb formája, és megnyeri a meccset.

Szép tipp volt!  :beerchug:

November 08., péntek:

15:00  Ferrer D. - Wawrinka S. [ti]2.73[/ti] [ti]1.45[/ti] 

21:00  Nadal R. - Berdych T. 1.22 4.24


Páros

13:00  Granollers-Pujol M./Lopez M. - Paes L./Stepanek R. [fw]2.90[/fw] [fw]1.39[/fw] 

19:00  Peya A./Soares B. - Marrero S. D./Verdasco F. [ex]1.85[/ex] [ex]1.90[/ex]



November 09., szombat:

15:00  Del Potro J. - Federer R. 1.82 1.98 

20:45  Djokovic N. - Gasquet R. 1.06 9.45


Djokovic - Gasquet
19,5 gém alatt
odds: 1,80
[fw]fortunawin[/fw]

Az eddigi 11 meccsből 7 lett három szettes, az utolsó 4 mérkőzés ilyen volt. Itt viszont nem a továbbjutás a tét (persze ott a meccspénz is); Djokonak minél hamarabb le kell tudnia a franciát, aki szerintem fejben már nem tud majd 100%-osan ott lenni.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 09, 2013, 20:31:44
Djokovic - Gasquet
19,5 gém alatt
odds: 1,80
[fw]fortunawin[/fw]

Az eddigi 11 meccsből 7 lett három szettes, az utolsó 4 mérkőzés ilyen volt. Itt viszont nem a továbbjutás a tét (persze ott a meccspénz is); Djokonak minél hamarabb le kell tudnia a franciát, aki szerintem fejben már nem tud majd 100%-osan ott lenni.

Erre én is beszálltam. Hajrá!

Na, a két okos adott a szarnak egy pofont.  ;D

November 10., vasárnap:

15:00 Nadal R. - Federer R. 1.36 3.17 

21:00 Djokovic N. - Wawrinka S. [ex]1.15[/ex] [ex]5.45[/ex]

Nadal - Federer játékok száma 29,5 fölött
odds: 3,75
iroda: Unibet

Federer megtalálta az elveszett játékát, amivel újra meccsben lehet a legjobbakkal is. Sőt! Amit tegnap Delpo ellen nyújtott az nem semmi! Szetthátrányból fordította meg a meccset, plusz a döntő szettben brékhátrányból fordított! Olyan ütéseket produkált, amik a legjobb Federerre emlékeztettek. Úgy tűnik helyreállt az önbizalma. Ezzel a játékkal Nadal ellen is bőven lesz keresnivalója. A borítás is neki kedvez. Szerintem nem reális a spanyolra kínált 1,36-os odds. Tehát úgy vélem, egy szettre minimum jó lesz Federer. Viszont Nadaltól is várok egy szettet, mert ő is nagyon jól tolja mostanában, és nagy küzdő. Egy esetleges elvesztett 1. szett után biztos belead mindet, és visszajön. A három szett szorzója 2,62 (bet365).

És itt jön a tippen lévő érték: nemcsak, hogy 3 szett lesz, de mindhárom szoros is lesz! Ezen a gyors borításon nehéz brékelni, szettenként max 1 brékre számítok. A tippemhez szükséges 30 játék, ha egyenlően oszlik meg, akkor 3 db 6-4-es szettet jelent. Könnyen lehet tie-break vagy 7-5.ös szett is, így pedig belefér egy 6-3 vagy akár 6-2 is. A US Open előtti cincinnati tornán találkoztak legutóbb, ahol Federer egész jól játszott, ami elég volt egy szoros meccshez (31 játék, 5-7, 6-4, 6-3). Most még jobb a svájci, ezért a legalább 30 gém még simábban összejöhet.

Remélem, hogy a döntő szettet Federer nyeri. Hajrá Roger!


A Pinnacle 1,24-es szorzóval kínálja Djokovics szettgyőzelmét. Szerintem ez a legtutibb erre a meccsre. Nadalra szerintem egyáltalán nem tulzó a 2 feletti szorzó, DjokerNole 21 meccses győzelmi szériában van. Amúgy sima Djokovics győzelmet várok, Nole egyszerűen túl hiú ahhoz, hogy ne intézze el Nadalt, és ne mutassa meg, hogy ki a "jani" . Szóval a tippem Djokovics 2-0 @ 2,5