astroy és a kosárlabda a világ körül

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Astroy vagyok és elsősorban kosárlabdára fogok fogadni. De nem vetem meg az NFL-t vagy a krikettet sem.
Megpróbálom a tippjeimet alátámasztani érvelésekkel és kiírom ide is.
Sikerekben gazdag jövőt mindenkinek!

Kezdem a szomszédban ahol a Szolnok is érdekelt. Ez pedig az Adria-liga.

Mega Leks - Buducnost
A Buducnost a második legerősebb csapat ebben a ligában. 4 vereséget szenvedtek. (Kétszer a legerősebbtől az Euoleaguben is játszó Crvena Zvezdától, a Cedevitától otthon kaptak ki és a 12. kiemelttől a Metalactól idegenben). Buducnost a negyedik kiemelt.
A Mega Leks jelenleg a 11. helyen áll. Fiatalok és küzdenek a szerbe csapat tagjai. Zvezdától otthon 2 ponttal kaptak ki. Sok pontot dobnak. A novemberi meccs visszavágója lesz ahol a Buducnost nyert 88-80-ra. Igaz, hogy voltak 15 pontos hátrányban is de ledolgozták. Otthon azért más lesz. A télen érkezett hozzájuk Dejan Musli és már sokkal szorosabb meccseket tudnak játszani. 10 ponttal nem hiszem, hogy kikapnának otthon a montenegróiaktól. Azért ez presztízs meccs.

Ezt rakom:
Mega Leks +9,5 1,56 Bet365  :great:
Mega Leks 96 Buducnost 84


MZT Skopje - Partizan
A 12. helyen csúfoskodik az Mzt míg a Partizan a 4. helyről látogat a macedónokhoz.
Régebben még tudtak nyerni a Partizan ellen idegenben is. Érkezett az edző novemberben és távozott januárban. Utolsó öt meccsükön pont a Szolnokot tudták egyedül megverni. Gond van a csapattal mert nem képesek a náluk gyengébb csapatokat legyőzni. 4 győzelmük van csak otthon.
A Partizan viszont szépen teljesít idegenben. Akiktől ki szabad kapni azoktól ki is kaptak. Egyetlen fájó idegenbeli vereségük a Zadar ellen volt. Nagy valószínűséggel nyernek.
De szerintem nem kap ki 12 ponttal az MZT akármilyen rosszak is. A Partizan olyan 70 pont körül dob és egyetlen értékelhető tripla dobójuk van. Az MZT sem büszkélgethet túl sok jó triprázóval de ők legalább próbálkoznak. :D

Tippem ide egy biztonságosnak tűnő hendi

MZT Skopje +11,5 1,54 Bet365  :cya:
MZT Skpje 55 Partizan 63
6 pontot tudott dobni az utolsó negyedben az MZT. :redchug:

A másik két meccsből az egyik nagyon sima a másikat meg inkább nem baszogatom. :D
A biztosat szeretem, sportfogadásban pedig nincs olyan de törekszem, hogy kényelmes legyen. :)

Nézzünk egy duplát egy másik kontinensen.
Usa, fősulis kosár ahol szívvel-lélekkel mennek a srácok.

NCAAB

Georgia Tech - NC State

Majdnem azonosak az oddsok, tehát a bukik szoros meccset várnak.
Az ACC-ben szerepel mindkét cspat. A Georgia Tech az ott szereplő csapatokkal 1-7re áll. Az NC pedig 4-5re.
Az előbbi a csoportban a 15. vagyis az utolsó, míg az utóbbi a 8. helyen áll.
Mezőnygól dobás százalékban jobb az NC és a bűntetőzésben. 3 pontosokra is többet vállalkoznak.
Támadó lepattonázásban jobb a Georgia tech illetve a turnoverekben.
Szerintem itt az NC State fog ma nyerni de nem sok ponttal. Ha a Georgia Tech ki is kapott otthon akkor is csak pár ponttal.
Viszont ha az NC State olyan rossz első félidőt fog csinálni mint a Clemson ellen akkor itt nem lesz esélyük.
Tehát az NC egy csúfos vereség után érkeznek Atlantába. A Georgia Tech pedig meglepés győzelemmel után játszik otthon.
Kiegyenlített jó meccs is lehet ez.

Erre fogadok:
Georgia Tech Yellow Jackets +4,5 1,50 Bet365  :great:


És ha Hunt elkapja a fonalat mint legutóbb a Miami ellen ahol 24 pontot dobott akkor az NC-nek nincs esélye.

Nyertem, de sajnálom a Techet. -15-ről is visszajöttek majd hosszabításban kikaptak. Eltaktikázták az utolsó 2 percet. 1 ponttal kikaptak.  :(
Georgia Tech 80 NC State 81

Tudom, hogy azt mondtam, hogy dupla lesz tehát 2 meccset rakok meg, de elment az idő az elemzéssel és kezdődött a meccs.
És hát látni akartam. Nem bántam meg. :)

Kora délutánra most egy meglehetősen nehéz meccset választottam.
Kína CBA

Szeretem ezt a bajnokságot. Védekezés minimális, Pontok maxímális.

Bayi Rockets - Zhejiang Chouzhou

A Bayi 19. azaz utolsó előtti. 6 győzelem 31 vereség. Zheijang 11 győzelem 26 vereség.
A Bayi dobja a legkevesebbet de ő kapja a 6. legkevesebbet is. Zheijang a 2. legtöbbet dobó de a legtöbbet kapó. Ezért nagyon pikáns ez a meccs! :)
Bayi: 3 győzelem otthon a 3 leggyengébben idegenben játszó csapattól. A 4. a Zheijang és csak 2 győzelme van 18 meccs alatt idegenben.
De olyan csapatoktól akik a Bayinál jobbak otthon.
Erick Mcculuum és Charles Gaines akik ketten 60 pont felett szoktak termelni a  meccseken. A hazai meccsen ahol még nem játszott Gaines ott 111-98-ra
nyertek. Okés volt helyette Chris Johnson, de nem ugyanaz.
A fontos faktorok közül csak egyben erősebb jelentősen a Bayi ez pedig a turnover. Szerintem ez ma kevés lesz.
Ezen a meccsen akkor fog nyerni a Zheijang ha 100 pont fölött tudnak dobni. Bayi jól védekezik de ebben lehet sok fault amiből büntetőzés lesz
és abban nem olyan rossz a Zheijang. De ha kevés pont lesz akkor Bayi nyer. Persze ha sok pont lesz akkor is nyerhet a Bayi de nekik az a jó ha
Mccullum és Gaines rosszul játszik. Mutatók és statisztika alapján a Zheijangot teszem meg.

Amit megteszek Zhejiang Chouzhou Bank nyer 2,15 Bet365. Mire beírtam az összeget már 2,35.  :crazy:
Bayi Rockets 131 Zhejiang Chouzhou 116

Még egy kis érdekesség. A Bayiban csak kínaiak játszanak, az átlag magasság 200,57 cm.
Míg a Zheijangban "csak" 197,42 cm.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nos nem véletlenül emelték az oddsokat. A Bayi remekül védekezett és a Zheijiang nagyon vacakul. 25 vagy 26 fault a Bayinál és 27 Zhejiangnál. Jobban és többet bűntetőzött a Bayi. A 3. negyed volt a lényeg ott 15 ponttal nyert a Rockets és +21 ponttal mentünk a 4. negyedre. Az marhára aggasztott mert az első negyedben elkezdtem hendivel rakni a Bankot és +15,5 volt a határ majd spreadeltem tovább +17,5, +21,5 és +24,5 ponttal a Bankot. Legutolsót viszont már alacsonyabb téttel. Így szép pluszt hoztam ki a magam számára.
Viszont rendkívül bánt és csalódott vagyok amiért kikapott a Bank. Utána fogok olvasni, hogy miért is sikerült ennyire gyászosan dobniuk. Utálom ha elemzem és olvasok majd így kikap a csapat akik megrakok.
Beteszek egy képet, hogy mutassam, hogy tényleg spreadeltem. Aki csinálja az tudja milyen aki meg nem az ne is akarja megtudni. :D A végére már megint úgy áll a hajam mint Son Gokunak!  :redchug:


Nem szeretnék csak úgy nézni a Super Bowlt ezért kicsit izgalmassá teszem magamnak.

Teszek egy ilyen prop betet:
Játékos összesített passz kísérletei: Tom Brady (New England Patriots) over 36,5 1,65 Bet365  :beerchug:
Szerintem rövid passzokkal fognak operálni Bradyék. Reményeim szernt támadásonként négyszer fog ehhez nyúlni és a 3. negyed végére már
örülhetek is, hogy jön a pénz! :D

Dijon - Fc Bayern München München 1,45 Bet365  :great:

Liege Basket - Antwerp Giants Antwerp 1,52 Bet365  :bash:

Elvileg.... aztán meglátjuk! :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Igen a belgák nagyon balgák -11ről nyert a Liege, 15 másodperccel a vége előtt dobnak 1 hármast. Így az utolsó negyedet 13 ponttal nyerték. Mellesleg az utolsó negyedben az Antwerp 4 büntit hagyott ki. Érdekes.
Köszi belgák én ezt bundának érzem így többet nem teszlek.  :-*

KBL
Incheon Elephants - KCC Egis Incheon  -2,5 1,53 Bet365  :bash:
79-75
De akkor legalább lett volna dönci és hosszabbítás és ne az utlsó 3 másodpercben  menjünk kettővel. De ha már igen akkor csapjon oda valamelyik és legyen egy bónusz dobás. :D Persze nem!  :beerchug:

PBL Commissioners Cup
Talk 'N Text Tropang Texters - Meralco Bolts Talk 'N Text 1,40 Bet365  :noway:
83-91 Szóval még a live betes +6,5 is elment. El is hagyom Bet365 oldalát, mert egyik meccsen össze-vissza ugrálgattak az idővel. 6 percnél megfogadom az overt és utána leugrik valami 3 perc környékére. És semmi felelősség nincs azért, hogy a Betradaros kolléga valószínűleg marha másnapos a tegnap este elfogyasztott vodka mennyiségétől. :D
Megyek Pinnaccle!  :beerchug: :great:

Eurocup
Pinar Karsiyaka - Besiktas Over 154,5 1,53 Bet365
73-64
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEm is akarom minősíteni az elmúlt napokat! :D Ez az Paok még te is kikapsz hárommal az lesz az igazi korona a mai napra!  :redchug:

Kínai CBA ismét, ahol már sokszor nyertem de talán többet vesztettem. :D De mégis szeretem! :)

Shanxi Zhongyu Brave Dragons - Qingdao Double Star Eagles Over 224.5 1,980 Pinnacle  :beerchug:

113-115

Csak összehozták a srácok. A Qingdao -26 pontról jött vissza.

Estére még ezek mentek korábban:

Fenerbahce Ulker (TUR) vs Laboral Kutxa Vitoria (ESP)   Fenerbahce 1.214 Pinnacle
91-90
Majdnem sikerült kikapniuk +15ről! :D

ALBA Berlin (GER) vs Panathinaikos Athens (GRE) Panathinaikos 1.719 Pinnacle
59-65

EA7 Emporio Armani Milan (ITA) vs Anadolu Efes (TUR) Anadolu Efes 1.729 Pinnacle
71-73

Unicaja Malaga (ESP) vs Nizhny Novgorod (RUS) (+6.5)  1.719 Pinnacle
85-76

PBA

Alaska Aces - NLEX Road Warriors  NLEX for the game 2.050 PInnacle
96-95

Túldobják szerintem a keveset dobó de jól védekező Acest.

A bírók sokat (olyan 5-6 pontot elvettek az Nlextől, gondolok itt a be nem fújt 2+1re és a végén 3 ember között eleső Thornton) tettek az Alaska győzelemért. Köszönöm nekik is, hogy ilyen jólindulhatott a napom. De köszönöm az Nlex játékosoknak is akik lepattanózásban sehol sem voltak az egész meccsen.


Irány Kína

Zhejiang Guangsha - Liaoning Over 221,5 1.787 Pinnacle
92-100

2 sokat dobó csapat és remélhetőleg most sem hazudtolják meg magukat.

Nah elmentek oda ahova gondolom.

Kao Drama - AGO Rethymno Over 147.5 1,877 Pinnacle
91-76

És ha ma ez is elmegy akkor be is fejezem határozatlan időre.  :angel:

Vicc, hogy a háromból ez jött csak be!

Szolnoki Olaj - Mega Leks    Szolnoki Olaj for Game 1.327 Pinnacle
88-77

Nincs a Megánál Musli és Bojic. A padjuk nagyon rövid. Ha ezt nem nyeri a Szolnok akkor tényleg én is de ők is fejezzék be a kosárlabdát! :D Na jó, ők ne!  ;)

Purdue/Minnesota U (O 134.5) for Game. 1,9 PInnacle
58-62

Akkor most fejeztem be. 2 darab közel 70 pont körül átlagoló csapat akiknek az ellenfeleik is így átlagolnak éppen csak 60 pontot átlagol mikor én overre teszem őket.