Női Kézilabda VB 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Női Kézilabda VB 2013: Ki lesz a végső győztes?

Norvégia
45 (62.5%)
Montenegró
5 (6.9%)
Franciaország
2 (2.8%)
Szerbia
2 (2.8%)
Magyarország
15 (20.8%)
Dánia
2 (2.8%)
más
1 (1.4%)

Összes szavazó: 72

Szavazás lezárva: december 15, 2013, 18:28:46


Női kézi-vb: szerb bírók fújják a sípot a magyar-brazilon

Szerb játékvezetői kettős, az Ivan Mosorinszki, Alekszandar Pandzsics páros fújja ma a sípot a 17.30 órakor kezdődő magyar–brazil női vb-negyeddöntőben.

Na ennek kurvára nem örülök. :-\

Francia over 24,5-ről mit gondoltok? Unibeten jelenleg 1,85-ért adják, s mivel a franciák győzelmére kínált 1,23 nem tűnik túl acélos oddsnak nekem, ezen kezdtem el gondolkodni. Illetve, még a szerb - norvég over 48 (1,90) is szimpatikusnak tűnik, ha a hazaiak meg lesznek támogatva, akkor a norvégoktól is maximum közeli teljesítmény kellhet, és így szerintem be kéne érnie 50 környékére. Vagy rossz a gondolatmenet?

Pytlick cserélt: Pernille Holst Holmsgaard helyett Camilla Dalby fog játszani Németország ellen.

Idézetet írta: Alk Dátum december 18, 2013, 12:14:53
Francia over 24,5-ről mit gondoltok? Unibeten jelenleg 1,85-ért adják, s mivel a franciák győzelmére kínált 1,23 nem tűnik túl acélos oddsnak nekem, ezen kezdtem el gondolkodni. Illetve, még a szerb - norvég over 48 (1,90) is szimpatikusnak tűnik, ha a hazaiak meg lesznek támogatva, akkor a norvégoktól is maximum közeli teljesítmény kellhet, és így szerintem be kéne érnie 50 környékére. Vagy rossz a gondolatmenet?

Na mindegy, behúztam mindegyiket, meglátjuk! Természetesen Görbiczéket is raktam! HAJRÁ MAGYAROK! :ok:

Idézetet írta: Alk Dátum december 18, 2013, 12:14:53
Francia over 24,5-ről mit gondoltok? Unibeten jelenleg 1,85-ért adják, s mivel a franciák győzelmére kínált 1,23 nem tűnik túl acélos oddsnak nekem, ezen kezdtem el gondolkodni. Illetve, még a szerb - norvég over 48 (1,90) is szimpatikusnak tűnik, ha a hazaiak meg lesznek támogatva, akkor a norvégoktól is maximum közeli teljesítmény kellhet, és így szerintem be kéne érnie 50 környékére. Vagy rossz a gondolatmenet?
A francia over nálam nem egyértelmű. Norvégok is csak 23-t lőttek a lengyeleknek. Szerb-norvég over 48 már jobban tetszik, de szerintem nagyon védekezős meccs lesz, nem gólparádé.

Az hogy a norvégok kinek mennyit lőnek, sztem irreleváns. Ők bárkinek lőhetnek 30körül ha akarnak. Lengyeleknél én nem élrzem azt a betonvédelmet és kapusteljesítményt sem, és ez már a negyeddöntő.. Én tuti húzom, aztán legfeljebb szidom őket, mint a többit.

(Franciákat idén még úgy sem szidtam)

Nem akartam én senkit lebeszélni róla...
Én úgy gondolom, hogy a lengyelek is tisztában vannak azzal, hogy egy gólpárbajt nem nyerhetnek meg, mert gyakorlatilag a játék minden elemében jobbak a franciák náluk. A legnagyobb esélyük, ha lassítják a játékot és brutálisan védekeznek, sok faulttal (ölni kell az időt és a frankok játékát is...). Ezért gondolom, hogy relatíve kevés gólt fognak lőni.

Bwinen 2,35-ért adják a magyarokat, én annyiért nem bántom. Gyanítom lesz ez még több is. :D

Nincs valakinek egy jo linke a magyar-brazil merkozesre, ha lehet magyar kommentel?

Egyébként adja az M1 is..


IdézetNincs valakinek egy jo linke a magyar-brazil merkozesre, ha lehet magyar kommentel?


itt az 5odik csatornan nagyon jol megy a Sport1, es meg a minoseg is eleg turheto :)

http://tvzzonline.eu/csatornak?csatnev=5

Belegondoltatok már, hogy mekkora pofára esés lesz, ha a norvégok nem nyernek? "Mindenki" bukik..  ;D Jajj, remélem nem lesz gond.  :)

Csajok legyetek szivesek nyerjetek ma! És akkor indulok Belgrádba!!!!!

Ria-Ria-Hungáriaaa ! ! ! ! !