Zuhanó oddsok stratégiája (Irtis naplója)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


241. fogadás
Gaziantepspor - Trabzonspor
http://www.oddsportal.com/soccer/turkey/superliga-2013-2014/gaziantepspor-trabzonspor-YkdYAJIo/#over-under;2
tipp: Over 2,5
odds: 2
iroda: Willhill

3-2  :great:


Ezeket a fogadásokat szeretem, amik tükörsimán jönnek. Kár hogy csak ritkán van ilyen.

LSP_232: 24,38

242. fogadás
New York Knicks - Boston Celtics
http://www.oddsportal.com/basketball/usa/nba-2013-2014/new-york-knicks-boston-celtics-h46Mxnte/#home-away;1
tipp: New York Knicks
odds: 1,48
iroda: Coral

73-114  :noway:


Egy pillanatra sem volt esélye a New York Knicks-nek  :redchug:

LSP_233: 23,38

Stratégián kívül: Monaco -2 @ 1,96 (Sbobet)

Nem egy nagy tipp, a szorzók reálisak, túl nagy téttel nem ajánlom, de azért lejöhet. Ez az Ajaccio nem egy nagy szám, minden erősebb csapat 1-nél több góllal verte. A Monaco pedig az utolsó 3 meccsét 0-ra nyerte.

1-0  :noway:


A Monaconak volt 2 kapufája is.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 08, 2013, 10:03:05
Észrevettem, hogy gyakran a stratégia alapján megfogadott csapatok korán vezetést szereznek, de aztán egy részük leadja az előnyt. Ilyen volt például tegnap az AC Milan (0-1 > 2-2), korábban meg a Sheffield Wednesday - Leicester (0-1 > 2-1) és a Genk - Dinamo Kijev (0-1 > 3-1). Persze lehet, hogy pusztán véletlen, de elgondolkoztam, hogy talán sikeresebb lenne a stratégia, ha ilyen esetben élőben visszafogadnám a másik csapatot.

Szerintem néha a végkimenetel szorzócsökkenése már csak annak a következménye, hogy az első gólra vagy a félidei vezetésre érkezett nagyobb tét az irodákhoz...
Az is lehet, hogy a srácok rájöttek, a végeredmény manipulálása sokkal feltűnőbb, mint ha közel ugyanakkora szorzóért játszanak a félidő eredményére.  :)

Mindenesetre a csökkenő végeredmény szorzók esetén az alábbi fogadástípusokra is lehet játszani (ezek szorzója is csökken párhuzamosan): DNB, +0,5-ös hendi, félidei vezetés, első gólt szerző csapat.

A visszafogadás tényleg indokolt lehet, de ki tudja, melyik a jövedelmezőbb út.  :)

243. fogadás
Atl. Nacional - Santa Fe
http://www.oddsportal.com/soccer/colombia/liga-postobon-2013/atl-nacional-santa-fe-KKPqGg8A/#eh;2
tipp: Santa Fe X2
odds: 1,85
iroda: mybet

2-1  :noway:


LSP_243: 22,38

Idézetet írta: Knapp Dátum december 08, 2013, 18:20:49
Szerintem néha a végkimenetel szorzócsökkenése már csak annak a következménye, hogy az első gólra vagy a félidei vezetésre érkezett nagyobb tét az irodákhoz...
Az is lehet, hogy a srácok rájöttek, a végeredmény manipulálása sokkal feltűnőbb, mint ha közel ugyanakkora szorzóért játszanak a félidő eredményére.  :)

Mindenesetre a csökkenő végeredmény szorzók esetén az alábbi fogadástípusokra is lehet játszani (ezek szorzója is csökken párhuzamosan): DNB, +0,5-ös hendi, félidei vezetés, első gólt szerző csapat.

A visszafogadás tényleg indokolt lehet, de ki tudja, melyik a jövedelmezőbb út.  :)

Igazából nem, hiszem, hogy nyereségesebb a visszafogadás, mert abban a pillanatban amikor vesztésre áll a tipped, a másik szorzóját is lenyomják kettő alá :crazy: Akkor pedig veszteséges már az ügy. Bár ha jó időben kapod el lehet vele csökkenteni a veszteséget valamennyire. De ehhez ott kell ülni végig és várni adott pillanatot mikor már biztos, hogy ugrott a tippem, de még megéri vissza fogadni. Közben estleg egy szar meccset lesni. :redchug: :crazy:

Nem akkor gondoltam a visszafogadást, amikor már vesztésre áll a tippem, hanem amikor egy korai gól miatt nyerésre. Ilyenkor a másik oldal szorzója magas, és biztos nyereményt lehet elérni (igaz kisebbet, mintha megvárnám a meccs végét, és az eredetileg fogadott csapat nyerne).

244. fogadás
Creteil - Metz
http://www.oddsportal.com/soccer/france/coupe-de-france-2013-2014/creteil-metz-bXoAo7iC/#1X2;2
tipp: Creteil dnb
odds: 1,75
iroda: mybet (Creteil) és Pinnacle (X)

Azon kívül, hogy kupameccs, semmi nem szól a Creteil mellett, de bízom a nagy arányú oddsváltozásban.

1-0  :ok:


LSP_244: 23,13

Idézetet írta: Irtis Dátum december 09, 2013, 09:58:06
Nem akkor gondoltam a visszafogadást, amikor már vesztésre áll a tippem, hanem amikor egy korai gól miatt nyerésre. Ilyenkor a másik oldal szorzója magas, és biztos nyereményt lehet elérni (igaz kisebbet, mintha megvárnám a meccs végét, és az eredetileg fogadott csapat nyerne).

Van benne logika kétségtelen. El kell dönteni,
hogy nagyobb nyereményt, vagy biztosat akarsz.
Elgondolkodtató az biztos :-\

Kitöröltem

Hogy én egy mekkora barom vagyok :D beírtam a tippemet
ide a naplódba. ;D
Bocsesz :o


Stratégián kívül egy 7-es kötés:

Selection  1:   World Championships - Women, Handball   
Germany 9-December-2013 8:00 AM PST   
Money Line for Match   1.323   

Selection  2:   World Championships - Women, Handball   
Spain 9-December-2013 9:00 AM PST   
Money Line for Match   1.321
   

Selection  3:   England - Premier League, Soccer   
Swansea City 9-December-2013 12:00 PM PST   
1X2 for Game   1.725   

Selection  4:   Germany - Bundesliga 2, Soccer   
Kaiserslautern 9-December-2013 11:14 AM PST   
Handicap -1 and -1.5 for Game   1.870   


Selection  5:   Denmark - Superliga, Soccer   
Aalborg 9-December-2013 9:59 AM PST   
1X2 for Game   1.532   


Selection  6:   Turkey - Super League , Soccer   
Besiktas 9-December-2013 9:59 AM PST   
1X2 for Game   1.685   


Selection  7:   Romania - Liga 1, Soccer   
Astra Giurgiu 9-December-2013 10:59 AM PST   
1X2 for Game   1.585   


Risking 12.49 to Win 275.22 EUR

Egyik sem olyan erős tipp, hogy nagyobb téttel szólóban megjátsszam, de azért mindegyikben van fantázia.

245. fogadás
Kaiserslautern - Dusseldorf
http://www.oddsportal.com/soccer/germany/2-bundesliga-2013-2014/kaiserslautern-dusseldorf-nD6W0mMl/#ah;2
tipp: Kaiserslautern -1
odds: 1,63
iroda: 188bet

0-1  :noway:


LSP_245: 22,13

246. fogadás
Galatasaray - Juventus
http://www.oddsportal.com/soccer/europe/champions-league-2013-2014/galatasaray-juventus-GIB0YAQg/
tipp: Juventus
odds: 1,91
iroda: Paddypower

Magamtól inkább döntetlenre tippelnék, hiszen ha egy olasz csapatnak jó az X is, akkor miért nyerne? De nagyon megy lefelé a Juve oddsa, és végül is ez a Galata idén nem egy nagy szám, sokkal gyengébbek mint tavaly. A Juve egyik kontrája eldöntheti a meccset.


1-0  :noway:

LSP_247: 22,43