OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A darts topicban miért Cesc18 a moderátor? Már majdnem 2 éve az oldal felé sem nézett. :topbet_125:

Idézetet írta: Greipel Dátum március 25, 2017, 10:43:30
A darts topicban miért Cesc18 a moderátor? Már majdnem 2 éve az oldal felé sem nézett. :topbet_125:

Ki javasolnál moderátornak? Egyáltalán szükség van ott extra moderátorra?

Cesc18 meg úgy gondoljuk megérdemel annyi tiszteletet, hogy akár moderátor maradhat örökre is, még akkor is ha nem látogatja az oldalt, annak függvényében, hogy mit tett le az asztalra. De szívesen várjuk a javaslatokat.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 27, 2017, 11:49:42
Ki javasolnál moderátornak? Egyáltalán szükség van ott extra moderátorra?

Cesc18 meg úgy gondoljuk megérdemel annyi tiszteletet, hogy akár moderátor maradhat örökre is, még akkor is ha nem látogatja az oldalt, annak függvényében, hogy mit tett le az asztalra. De szívesen várjuk a javaslatokat.

Robmillert javasolnám, mint itteni dartsos főszerkesztőt.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 27, 2017, 11:49:42
Ki javasolnál moderátornak? Egyáltalán szükség van ott extra moderátorra?

Cesc18 meg úgy gondoljuk megérdemel annyi tiszteletet, hogy akár moderátor maradhat örökre is, még akkor is ha nem látogatja az oldalt, annak függvényében, hogy mit tett le az asztalra. De szívesen várjuk a javaslatokat.
Szaparmurat Nijazov(türkménbasi) like-olta ezt a bejegyzést.


https://www.youtube.com/watch?v=LySmyyiyMJ8

- Megtagadják az eljárási kérelmemet?
- Ha leveszi a sisakot, nem.
- De akkor megfulladok.

lol

#3321 április 02, 2017, 02:58:35, Knapp
Idézetet írta: TiB Dátum április 02, 2017, 02:19:23
https://www.youtube.com/watch?v=LySmyyiyMJ8

- Megtagadják az eljárási kérelmemet?
- Ha leveszi a sisakot, nem.
- De akkor megfulladok.

lol

Végre utazott valaki a felcsúti kisvasúton!   :P
A rendőrnek meg le kellett betűzni a Vader nevet... Hát hol tart a világ?

Ez is jó ötlet, bár már három éves, én csak most láttam részeket a Comedyn:
https://www.youtube.com/watch?v=WmzML8V9x0o


(a youtube videók már nem jelennek meg automatikusan beillesztett videóként? Vagy nálam van a hiba?)

aliexpress-en vásárolgat valaki?

Átállítottam a pénznemet az oldalon dollárról euróra, majd fizettem az eurós neteller kártyámmal, így megúsztam mindenféle váltási költség nélkül a vásárlást, csak azt nem tudom, mi van akkor, ha valamiért visszautalásra kerülne a pénz.
Netellerre nem tudják visszarakni és tudtommal mastercardra sem...
Mindegy, majd izgulunk, mint egy long term fogadásnál.

Egyébként a mobil appjuk is egész jó, sok termékre van extra kedvezmény ezen a felületen, csak nehéz leállni a vásárlással, különösen akkor, ha már regisztrálva van a kártyád és így egyetlen kattintásra vagy attól, hogy bármikor megvehess egy Darth Vader "lego" figurát pirosan világító fénykarddal.   ::)  (természetesen a gyermekeim örömére, mert nekem egyáltalán nem kéne ilyesmi, hehehe)

Hali!


Én vásároltam már a Wish-en, Gearbest-en és az aliexpress-en is. Sajnos tapasztalatom az, hogy egyre ritkábban érnek ide a cuccok, legutóbb 6-ból 3 ért ide csak. Én mastercarddal fizettem, miután jeleztem, hogy még mindig semmi, a pénzt visszautalták. Nem tudom mi a helyzet netes fizetés esetén. Ráadásul a jónak tűnő cucokkal kapcsolatban is vannak problémák, a bluetoth füles például a második öltésnél megolvadt...   ;D :D

Clint Eastwood lánya: https://www.instagram.com/francescaeastwood/

Ezzel a mellékszereplő színésszel jár, akit biztos ismersz, mert fel-feltűnik filmekben, de a nevét valszeg senki sem tudja: http://bit.ly/2oBFYNQ


#3325 április 03, 2017, 18:11:40, Alk
Idézetet írta: Knapp Dátum április 03, 2017, 01:51:33
aliexpress-en vásárolgat valaki?

Átállítottam a pénznemet az oldalon dollárról euróra, majd fizettem az eurós neteller kártyámmal, így megúsztam mindenféle váltási költség nélkül a vásárlást, csak azt nem tudom, mi van akkor, ha valamiért visszautalásra kerülne a pénz.
Netellerre nem tudják visszarakni és tudtommal mastercardra sem...
Mindegy, majd izgulunk, mint egy long term fogadásnál.

Egyébként a mobil appjuk is egész jó, sok termékre van extra kedvezmény ezen a felületen, csak nehéz leállni a vásárlással, különösen akkor, ha már regisztrálva van a kártyád és így egyetlen kattintásra vagy attól, hogy bármikor megvehess egy Darth Vader "lego" figurát pirosan világító fénykarddal.   ::)  (természetesen a gyermekeim örömére, mert nekem egyáltalán nem kéne ilyesmi, hehehe)

Nehany hete lemondtam egy korabban hasznalt VPN szolgaltatast, de ennek ellenere levontak a negyedeves dijat. Irtam nekik, es sikeresen visszakerult a Neteller szamlamra a kartyas fizetes osszege, tehat technikailag kivitelezheto (magara a kartyara kuldtek vissza, nem Neteller utalas volt).

Idézetet írta: Alk Dátum április 03, 2017, 18:09:28
Nehany hete lemondtam egy korabban hasznalt VPN szolgaltatast, de ennek ellenere levontak a negyedeves dijat. Irtam nekik, es sikeresen visszakerult a Neteller szamlamra a kartyas fizetes osszege, tehat technikailag kivitelezheto (magara a kartyara kuldtek vissza, nem Neteller utalas volt).

Hány nappal a fizetés után reklamáltál?
Mert ha egyből, akkor elképzelhető, hogy még nem is számolták el, csak zárolva volt a számládon és a zárolást elég volt feloldaniuk a visszakerüléshez.

Mondjuk jobban belegondolva, még az OTP-nél is lehet bankkártyák között azonnali elszámolással utalni, bár még nem próbáltam, de nem olvastam róla, hogy mastercard esetében nem működne...


Idézetet írta: Lacapi Dátum április 03, 2017, 09:05:37
Hali!


Én vásároltam már a Wish-en, Gearbest-en és az aliexpress-en is. Sajnos tapasztalatom az, hogy egyre ritkábban érnek ide a cuccok, legutóbb 6-ból 3 ért ide csak. Én mastercarddal fizettem, miután jeleztem, hogy még mindig semmi, a pénzt visszautalták. Nem tudom mi a helyzet netes fizetés esetén. Ráadásul a jónak tűnő cucokkal kapcsolatban is vannak problémák, a bluetoth füles például a második öltésnél megolvadt...   ;D :D

Elvileg figyelni kéne a bolt illetve az árú értékeléseit, de nyilván egy kínai piacon mindig lesz szórás.  :)
Mindenesetre az ali-n viszonylag egyszerűnek tűnik "behajtani" a pénzt, ha mégsem szállítanak.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 03, 2017, 22:06:32
Hány nappal a fizetés után reklamáltál?
Mert ha egyből, akkor elképzelhető, hogy még nem is számolták el, csak zárolva volt a számládon és a zárolást elég volt feloldaniuk a visszakerüléshez.

Mondjuk jobban belegondolva, még az OTP-nél is lehet bankkártyák között azonnali elszámolással utalni, bár még nem próbáltam, de nem olvastam róla, hogy mastercard esetében nem működne...

Levonast koveto masodik nap vettem eszre, s kozel jartunk a negyedikhez, mire - az adategyeztetest kovetoen - megszuletett a dontes, miszerint visszautaljak.

https://www.youtube.com/watch?v=kyPLy5rp7QI

"Kossuth apánk, ugye aki elment Turinba, aztán onnan írogatta a hülye leveleit, és itt hagyott mindent a szarba, ő meg élt 92 éves koráig, közben meg fiatalokat tettek akasztófára. Na és ez, ez, a Kossuth apánk"

Idézetet írta: TiB Dátum április 05, 2017, 15:56:49
https://www.youtube.com/watch?v=kyPLy5rp7QI

"Kossuth apánk, ugye aki elment Turinba, aztán onnan írogatta a hülye leveleit, és itt hagyott mindent a szarba, ő meg élt 92 éves koráig, közben meg fiatalokat tettek akasztófára. Na és ez, ez, a Kossuth apánk"

Mondjuk legkevésbé Kossuthtal kapcsolatban van igaza.
Az, hogy Kossuthot miként ítéljük meg, nem Kossuth hibája, hanem a miénk.  :)
De az objektivitást az sem segíti, ha utálunk valakit.