OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mikor mentek le szunetben, Courtois-val latvanyosan osszapacsiztak, valamiert kozelrol mutatta a kamera. Meg gondolkodtam is hogy ezek mikor es hol talalkoztak hogy ekkora cimbik. Most mar tudom, reggel a totozoban  :D Viccet felreteve, borzasztoan ostoba a niga, megis mit gondolt, hogyan kepzelte el?  ;D

Srácok! Felvetődött bennem egy kérdés az élő fogadások "közvetítésével" kapcsolatban! :) Hogyan zajlik? pl a tegnapi SZEOL-Méhkerék edzőmeccsen 5 néző volt és mégis ment a bet365-ön élőben! :D

Idézetet írta: Zsoca Dátum augusztus 02, 2017, 21:24:31
Srácok! Felvetődött bennem egy kérdés az élő fogadások "közvetítésével" kapcsolatban! :) Hogyan zajlik? pl a tegnapi SZEOL-Méhkerék edzőmeccsen 5 néző volt és mégis ment a bet365-ön élőben! :D

Az 5-ből az egyik volt a scout.

Idézetet írta: CaeSar Dátum augusztus 02, 2017, 21:35:10
Az 5-ből az egyik volt a scout.

Ők kik? a fogadóiroda alkalmazottai? hogy lehet scout-tá válni? :D

Idézetet írta: Zsoca Dátum augusztus 02, 2017, 21:41:17
Ők kik? a fogadóiroda alkalmazottai? hogy lehet scout-tá válni? :D

Volt itt az oldalon is egy cikk, ami ezzel kapcsolatos.: https://www.sportfogadas.org/elozetesek/interju-mit-csinal-egy-live-data-scout

Nyár idején viharvadászni is szoktam, erről van vizsgám is. Ennek köszönhetően nagy felbontású radarképekhez és nem csak nyilvános meteorológiai adatokhoz hozzáférek. Ez mind segíti, hogy a legjobb helyről, a legpontosabb dokumentációkat készítsek az időjárási jelenségről.
Van nekünk egy Storman-unk, aki Amerikába is kiszokott járni egy-egy hónapra, ahol maga a Kánaánnal találkozik, pontosabban valakik szerint isten haragjával, de mi ezt élvezzük. Elég kommunikatív emberről van szó, így több riportban is lehet vele találkozni.
De talán lehullt a lepel, hogy ő igazából Stroman! Ejnye, pedig egy remek srác...  ;D


A világ legzavaróbb képe, amitől a szemed agyfaszt kaphat.


Mától 3 részletben - aug, szept, okt. - ez a szépség repül rá a bal karomra! Kicsit parázok a fájdalomtól, mert bár van már a másik alkaromon is egy, de egész karostól azért rezeg a seggem! De ha kész lesz, nagyon jól fog kinézni!  :redchug:

Nem rossz az az óra, és ha nem szoros a szíja, akkor fájni sem fog.  ;D Bár nem tudom, miért hordana bárki is egy-egy órát mindkét kezén, kappa  :D

Ez a négy napos bejegyzés most ugrott fel nekem. A nigériai születésű színes bőrű futó lány, aki Bahrein színeiben versenyez, kiköpött Milak Kristóf. Ezért színvonalas a magyar sportújságírás, mert felhívja figyelmet az ilyen nyilvánvalóra, amit te is látsz, de magadtól nem esik le.

#3385 szeptember 07, 2017, 21:53:36, dynand
Ász!




Montoya beült ingbe és tolt egy 42mp-es 0-400-at.  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=PkkV1vLHUvQ

#3389 szeptember 18, 2017, 18:18:08, alexthebest
Hotmail masnal is szarakszik? Feltunt hogy nem kaptam ertesitot a skrill befizetesrol. Reggel meg kaptam hogy megerkezett, de azota semmi e-mail nem jott, meg csak levelszemet sem, semmi. Most masik emailemrol kuldtem magamnak levelet, az sem jott meg  ??? Allitani nem allitottam semmit, szoval nem vagom.


*szerk: elobb kellett volna twittert neznem, hotmail behalt mindenutt  :redchug: