OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

TiB és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: butyi Dátum december 09, 2019, 12:12:30
Dopping: Oroszországot kizárták a tokiói olimpiáról és a 2022-es foci-vb-ről is
http://www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/dopping-oroszorszagot-negy-evre-kizartak-a-nemzetkozi-versenyekrol-2736837

A WADA alelnöke, Linda Helleland szerint nem elég súlyos a büntetés. ,,Olyan szankciókat akartam, amelyeket nem lehet csak úgy lesöpörni az asztalról. Tartozunk annyival a tisztességes sportolóknak, hogy a lehető legszigorúbb ítéleteket hozzuk meg."

Aztán nehogy Linda felébredjen, hogy véletlenül a fejébe esik egy sorompó.  ;D

Nem ünnepeltem meg a 10 ezredik hozzászólásom, elsiklottam felette. Itt az idő a bulira!

Egy konnektorral és egy villanykapcsolóval szeretnék ünnepelni, szerencsére ez a hülye csaj nem takarja ki a képen egyiket sem.


Idézetet írta: TiB Dátum december 10, 2019, 12:24:00
Nem ünnepeltem meg a 10 ezredik hozzászólásom, elsiklottam felette. Itt az idő a bulira!

Egy konnektorral és egy villanykapcsolóval szeretnék ünnepelni, szerencsére ez a hülye csaj nem takarja ki a képen egyiket sem.



Gratula TiB! Valójában a reális hozzászólásaid lehet, hogy most már közelítenék csabaxét. Sajnos azokat nem tudtuk visszaszerezni, de így is produkálsz rendesen.  :beerchug:

Valaki vágja le nyugodtan tőből a karom, ha valaha még egyszer is élő fogadást rakok.  :noway:

Idézetet írta: Greipel Dátum december 14, 2019, 18:04:40
Valaki vágja le nyugodtan tőből a karom, ha valaha még egyszer is élő fogadást rakok.  :noway:
rendben - félkarú rabló ;D

Idézetet írta: Greipel Dátum december 14, 2019, 18:04:40
Valaki vágja le nyugodtan tőből a karom, ha valaha még egyszer is élő fogadást rakok.  :noway:

Melyik nem kell? Fontos kérdés, ha például a jobbal törlöd ki, és azzal is írsz, akkor nemárt megtartani a jobb karod. De ha a bal kezeddel ügyesebben kanalazod a levest, lehet azt jobb megtartani. Tisztázni kellene ezt Greipel, hogy melyik legyen.

Idézetet írta: TiB Dátum december 14, 2019, 23:40:20
Melyik nem kell? Fontos kérdés, ha például a jobbal törlöd ki, és azzal is írsz, akkor nemárt megtartani a jobb karod. De ha a bal kezeddel ügyesebben kanalazod a levest, lehet azt jobb megtartani. Tisztázni kellene ezt Greipel, hogy melyik legyen.

A jobb. Az az ügyesebb, azzal kattintok az egérrel.

Idézetet írta: Greipel Dátum december 15, 2019, 11:55:02
A jobb. Az az ügyesebb, azzal kattintok az egérrel.

Van egered?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 15, 2019, 12:29:33
Van egered?

Kb mindenkinek van, aki nem sznob touchpadhasználó.

Idézetet írta: Greipel Dátum december 15, 2019, 12:32:21
Kb mindenkinek van, aki nem sznob touchpadhasználó.

Igazad van. Az egér mindig jó egy háznál. Soha nem lehet tudni.  ;D

#3790 december 15, 2019, 18:26:57, TiB
Tudjátok mi a szar, amikor szombat este merül le a köcsög egér, és nincs elemed otthon. Na akkor a kurva anyját valakinek.

Greipel kitartás, tartsd meg a kezeid, az élő fogadás azért veszélyes utca. Engem tenisszel szokott kikészíteni. Jól megy XY-nak, mondom oké, hozza a következő adogatását. Erre mivel kezdi? Kettős hiba ;D

hiánycikk, @TiB kolegához fordulok, szerintem ő gyártotta..újra lehetne uploadolni valahova, mert bennem mély nyomot hagyott  ;D

https://www.facebook.com/sportfogadas/posts/10153153704881497/

Idézetet írta: BaXee Dátum december 15, 2019, 18:42:47
hiánycikk, @TiB kolegához fordulok, szerintem ő gyártotta..újra lehetne uploadolni valahova, mert bennem mély nyomot hagyott  ;D

https://www.facebook.com/sportfogadas/posts/10153153704881497/

Tényleg én követtem el, életem egyik kedvenc alkotása.

Itt látható? Link: https://streamable.com/lyic3

@TiB aktivitási elemzés: ahogyan a csatolt képen látható, nem tölt sok időt alvással fórumozó társunk, azonban ma még abból a kevésből is vett el és a fórumnak szentelte, hiszen 6 órakor posztolt a naplójába egy tippet.

Következtetés: ha van egy tipped, sose tartsd magadba!

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 23, 2019, 08:41:49
@TiB aktivitási elemzés: ahogyan a csatolt képen látható, nem tölt sok időt alvással fórumozó társunk, azonban ma még abból a kevésből is vett el és a fórumnak szentelte, hiszen 6 órakor posztolt a naplójába egy tippet.

Megírom a háttérsztorit. KicsiTib úgy érezte, hogy hajnalban ébred, és csak az én hangomra alszik vissza. Süssögni most nem volt kedvem, ezért elkezdtem neki beszélni a Blackburn Roversről, hogy Kenny Dalglish bácsi vezetésével 1995-ben még bajnokok voltak, Alan Shearer is ott lesz igazán híres, és ehhez képest manapság másodosztályúak. Aztán megbeszéltük a tippet is, de addigra elaludt ;D

Egyébként az élet minden területére nevelem, meséltem neki, hogy ha gazdag lesz, akkor undorító vastag aranyfukszokat kell majd hordania, susogós melegítőben, de a másik oldalt is megtanultuk tegnap este, az ujjlenyomatvételt. Jobb, ha mindenre felkészül (csak viccelek természetesen mielőtt ugye... sima kézlenyomatos játék)