OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum október 06, 2021, 20:26:45
Mondjuk másodjára már tök értelmesnek (na jó érthetőnek) tűnik, hogy mire gondol :)
Akkor én gyogyós vagyok baszki, nem tudnám elmondani, miről beszélt.  ;D

Idézetet írta: zbking Dátum október 07, 2021, 07:37:19
Akkor én gyogyós vagyok baszki, nem tudnám elmondani, miről beszélt.  ;D

Egy kommentelő egészen sikeresen lefordította ;D

Sok horgásztársunk van itt az ország minden részéről, ebből adódóan sok különböző módszert és praktikát osztanak meg egymással az emberek. Ráadásul hamarosan jön a tavasz, gyakrabban fog járni mindenki horgászni.

Idézetet írta: Latzka Dátum október 07, 2021, 09:07:16
Egy kommentelő egészen sikeresen lefordította ;D

Sok horgásztársunk van itt az ország minden részéről, ebből adódóan sok különböző módszert és praktikát osztanak meg egymással az emberek. Ráadásul hamarosan jön a tavasz, gyakrabban fog járni mindenki horgászni.
Azt a kurva
Mondjuk nekem a horgászás se volt meg, így nem voltam közel

Jó biznisz. Már akinek.

Halott író Nobel-díjára is lehetett fogadni az angoloknál
https://index.hu/kultur/2021/10/07/nobel-dij-irodalmi-nobel-sved-akademia-amos-oz/


Király cikk volt, köszönöm! :beerchug:

Kenyában tényleg nem kínaiakra számítanék :) de így összejöhet a négerkínai irányvonal, amiben én sok lehetőséget látok. Albánia egész jó opció, szigorúan saját autóval :D

Csak a legtöbb buki kirugna, ha ilyen egzotikus országokból lépsz be accodra.
Így is feketelistás a magyar fogadó

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum október 13, 2021, 17:50:34
Hogyan tudnánk megélni sportfogadásból a világ különböző városaiban?

Mennyi az annyi? Megéri-e másik országba költözni? Olvasd tovább

Nekem tetszik, most jöhet a cikk arról hogyan érjünk el havi 500 ezer forintos stabil profitot.  ;)

Idézetet írta: TiB Dátum október 13, 2021, 18:10:43
Király cikk volt, köszönöm! :beerchug:

Kenyában tényleg nem kínaiakra számítanék :) de így összejöhet a négerkínai irányvonal, amiben én sok lehetőséget látok. Albánia egész jó opció, szigorúan saját autóval :D

Ami csak Merci lehet. :D

Idézetet írta: sleve Dátum október 14, 2021, 07:52:07
Nekem tetszik, most jöhet a cikk arról hogyan érjünk el havi 500 ezer forintos stabil profitot.  ;)

Azt más oldalakon szokták reklámozni nagy előszeretettel. Aztán, hogy mennyi a valóságalapja....

Bazzeg, a munkahelyemen egy 4 fős cigánycsapat újítja fel a társalgót. Jól dolgoznak egyébként, nem tudom, hogy kerültek oda, de nem lényeg.

Ma odajön hozzám az egyik, a főnök, és azt kérdezi:

"Figyeljen már, maga szerint én cigány vagyok?"

Hát bazmeg, erre mi a jó válasz???? ;D

Nem tudtam, hogy miért kérdezte, most se tudom.

Hirtelenjében Nem-et nem akartam mondani, Igent pláne nem, végül annyit sikerült kinyögnöm, hogy fogalmam sincs, svédnek nem tűnsz, az biztos.

Aztán elment, most se tudom, mi volt az ok, a cél stb.

Idézetet írta: zbking Dátum október 14, 2021, 18:59:24
Bazzeg, a munkahelyemen egy 4 fős cigánycsapat újítja fel a társalgót. Jól dolgoznak egyébként, nem tudom, hogy kerültek oda, de nem lényeg.

Ma odajön hozzám az egyik, a főnök, és azt kérdezi:

"Figyeljen már, maga szerint én cigány vagyok?"

Hát bazmeg, erre mi a jó válasz???? ;D

Nem tudtam, hogy miért kérdezte, most se tudom.

Hirtelenjében Nem-et nem akartam mondani, Igent pláne nem, végül annyit sikerült kinyögnöm, hogy fogalmam sincs, svédnek nem tűnsz, az biztos.

Aztán elment, most se tudom, mi volt az ok, a cél stb.

Adjál zsidó választ és kérdezzél vissza: Te romának érzed magad?  ;D

Én sem tudom, de nem túl szimpatikus kérdés.

Farkasházy Tivadar mondta egyszer:

"Használjuk ki minden percét az életünknek, mert annál szomorúbb nincs, mint amikor egy tiszavirágnak rossz napja van".

Zseniális.

Érdekes ez a cigányozás, szerintem nem lehet párhuzamba vonni a niggerezéssel, mert a cigány az egy elfogadott megnevezés évszázadok óta, még az irodalomban is megjelent. Szerintem semmi rasszista nincs benne, csak eljutottunk oda, hogy már szinte semmit sem szabad mondani. Szóval én simán mondtam volna neki, hogy figyelj haver, szerintem cigány vagy, de ezzel semmi baj, jó munkát!