OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: decoN1337 Dátum október 27, 2014, 18:34:57
Érdekelne olyan sportfogadó oldal ahova gyorsan tudok(1nap) alatt be és kifizetni egyránt internetes mastercard-al.
Köszöntem.

MasterCardra nem lehet sehol kifizetést kérni. Ha nagyon gyors módszer kell, akkor Neteller vagy Skrill, mindkettőhöz kérhetsz kártyát. Befizetsz rá a saját MC kártyáddal, majd az irodához és kifizetés után a Skrill/Neteller kártyával felveszed a pénzt. Buksz valamennyit rajta, de ez a leggyorsabb. A legtöbb irodánál a kifizetés pár óra alatt kimegy ide.

Freudi elszólás (elírás):

Kovács Árpád arról is beszélt, hogy a strukturális hiány ügyében még nem kaptak megfelelő választ arra, hogy az 1,7 százalékos cél miként teljesül majd. Technikailag jó párt területen rendben van a tervezet, jó pár kérdésre pedig a végleges, benyújtásra tervezendő költségvetésben kell megválaszolni még.

http://www.hirado.hu/2014/10/28/nem-helyesli-a-koltsegvetesi-tanacs-az-internetadot/

Petőwifi Sándor - Netadózati Dal

Talpra magyar, hí a haza!
Netadóra: NEM, NEM, SOHA!
Bájtért sok pénzt adózzatok,
Kérdem: erre szavaztatok?!
A magyarok istenére
Esküszünk,
Esküszünk, hogy gigás netet
Nem veszünk!
Nem volt korlát mostanáig,
Lájkolhattak ősapáink,
Kik szabadon böngészhettek,
Mérőórát nem tűrhetnek.
A magyarok istenére
Esküszünk,
Esküszünk, hogy gigás netet
Nem veszünk!
Sehonnai bit-hangember,
Ki most, ha kell, szólni nem mer,
Pedig drágább fájl-bérlete,
Mint az előfizetése.
A magyarok istenére
Esküszünk,
Esküszünk, hogy gigás netet
Nem veszünk!
Szélesebb a sávnál az arc,
Fizetsz úgy is, ha nem akarsz,
Eddig vígan megosztottunk!
Ide veled, régi drájvunk!
A magyarok istenére
Esküszünk,
Esküszünk, hogy gigás netet
Nem veszünk!
A magyar net megint szép lesz,
Méltó régi sávszéléhez;
Ha ránkvernék a bájt-adót,
Lemondjuk a használatot!
A magyarok istenére
Esküszünk,
Esküszünk, hogy gigás netet
Nem veszünk!
Hol kábelek domborulnak,
A forintok kigurulnak,
És Varga Mihályság mellett
Bontják el szervereinket.
A magyarok istenére
Esküszünk,
Esküszünk, hogy gigás netet
Nem veszünk!"

Elég vicces hogy mi megyünk tűntetni a netadó miatt.
Addig külföldön meg megy hogy milyen korrupt a kormány, és az látják hogy igen tüntetünk.
Ahha de miért is...
Az van amit ők akarnak az országon belűl, de külföldön ez nem megy a fidesznek.
Egyik zsebünkben benne marad a pénz a másikból kiveszik.
Korrupcios botrány helyett előrukkoltak egy olyan dologal ami az emberek 80%-át érinti.
Mi meg nyomjuk 1000-el. Nekik meg addig is más a téma..


Idézetet írta: decoN1337 Dátum október 27, 2014, 18:34:57
Érdekelne olyan sportfogadó oldal ahova gyorsan tudok(1nap) alatt be és kifizetni egyránt internetes mastercard-al.
Köszöntem.

A Paddy Power kifizet Mastercardra, kb másfél nap alatt, tehát amikor kikéred még aznap visszavonhatod a kifizetési kérelmet, majd ha nem vonod vissza, vársz egy napot és következő reggel rajta van a pénz a kártyádon. Persze gondolom ez banktól is függ....Pl.  Az OTP megcsinálja így az ERSTE nem.

Fizettél te ki Mastercardra? Visa-ra biztos megy, de Master nem nagyon engedi.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 29, 2014, 09:47:16
Fizettél te ki Mastercardra? Visa-ra biztos megy, de Master nem nagyon engedi.

Igen a Paddyről, OTP-sre, kb egy éve, azóta lehet, hogy változott....

Mastercard-ra maga kártya kibocsátó, azaz a Mastercard nem engedi. Üzletpolitika, vagy mifene. A lényeg, hogy ez bankoktól független. Valószínűleg, ha egy iroda mégis felajánlja, mint kifizetési lehetőséget, akkor az valójában átutalást takar. A viszonylag gyors utalási tranzakciók miatt (nekem volt 1 munkanapon belül teljesülő nemzetközi átutalásom is) lassan meg is szűnik a létjogosultsága ennek a kifizetésnek. Bár soha nem használtam (rég nincs már Visám), ahogy hallottam kell ahhoz is néhány óra/1 nap. Így nem sok értelmét látom. Bár mondjuk aki használja biztos jobban tudja.

Mondjuk az lehet, hogy ezen változtattak már, de én nagyon nem botlottam ilyen hírbe.

Idézetet írta: szumos Dátum október 29, 2014, 09:58:53
Mastercard-ra maga kártya kibocsátó, azaz a Mastercard nem engedi. Üzletpolitika, vagy mifene. A lényeg, hogy ez bankoktól független. Valószínűleg, ha egy iroda mégis felajánlja, mint kifizetési lehetőséget, akkor az valójában átutalást takar. A viszonylag gyors utalási tranzakciók miatt (nekem volt 1 munkanapon belül teljesülő nemzetközi átutalásom is) lassan meg is szűnik a létjogosultsága ennek a kifizetésnek. Bár soha nem használtam (rég nincs már Visám), ahogy hallottam kell ahhoz is néhány óra/1 nap. Így nem sok értelmét látom. Bár mondjuk aki használja biztos jobban tudja.

Mondjuk az lehet, hogy ezen változtattak már, de én nagyon nem botlottam ilyen hírbe.

Igen akkor valószínűleg átutalásnak minősült, de Mastercardra kértem ki az biztos... Köszönöm.

"Szia! Köszönjük érdeklődésed a Tippmix Tanácsadó Baráti Köre iránt! Ebben a zárt facebook csoportban minden Tagunk prémium szolgáltatásban részesül. Sok éves sportfogadói tapasztalattal rendelkező tipster-eink ugyanis megbízható külföldi forrásokra alapozva komoly sport és fogadásszakmai elemzéseket írnak főként a labdarúgás, a jégkorong, a kosárlabda, a tenisz és a snooker világából. Az elmúlt fél év statisztikája szerint pedig a tippjeink 75-85 %-ban nyernek, így felhasználásukkal komoly nyereség érhető el. Az aktuális kínálattól függően napi 5-10 tippet ajánlunk, melyek többsége a hagyományos papír alapú tippmixen és online is megfogadhatóak. A tippek hétköznapokon reggel 7-től, hétvégén pedig délelőtt 9-től folyamatosan kerülnek ki a TTBK csoport belső üzenőfalára, amint meccsdöntő információk jutnak a birtokunkba 1-1 jól fogadható sporteseményről. A Tippmix Tanácsadó Baráti Kör tagsági díja: - 1 hétre: 2000 Ft - 2 hétre: 3000 Ft - 1 hónapra: 5000 Ft. Ez napjainkban a legkedvezőbb ár / érték arányú árfekvés Magyarországon, mely Tagjaink személyes beszámolója szerint általában 1-2 napon belül mindenkinek kamatostul megtérül. Amennyiben szeretnél a TTBK csoporthoz csatlakozni (és elolvastad a főoldalunk ,,Névjegy" füle alatt található Felhasználási feltételeket), kérjük jelezz vissza legalább egy ,,OK"-t, és máris küldjük a tagdíj megtérítéséhez szükséges információkat, hogy mielőbb Tag lehess! üdvözlettel: a Tippmix Tanácsadó csapata"

Puzsér a netadóról:

"...az internet kulturális és polgári minimum. Nem egy fogyasztási cikk a sok közül, hanem az egyetlen esélyünk egy kereskedelmi és párttelevízióktól mentes kultúrára, egy szekértáborok nélküli közéletre...
... az internet megsarcolása nem csak a jelen és a jövő mély meg nem értéséről tanúskodik, hanem frontális támadást jelent a magyar kultúra ellen, magyar polgárok százezrei ellen".

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 29, 2014, 10:11:56
"Szia! Köszönjük érdeklődésed a Tippmix Tanácsadó Baráti Köre iránt! Ebben a zárt facebook csoportban minden Tagunk prémium szolgáltatásban részesül. Sok éves sportfogadói tapasztalattal rendelkező tipster-eink ugyanis megbízható külföldi forrásokra alapozva komoly sport és fogadásszakmai elemzéseket írnak főként a labdarúgás, a jégkorong, a kosárlabda, a tenisz és a snooker világából. Az elmúlt fél év statisztikája szerint pedig a tippjeink 75-85 %-ban nyernek, így felhasználásukkal komoly nyereség érhető el. Az aktuális kínálattól függően napi 5-10 tippet ajánlunk, melyek többsége a hagyományos papír alapú tippmixen és online is megfogadhatóak. A tippek hétköznapokon reggel 7-től, hétvégén pedig délelőtt 9-től folyamatosan kerülnek ki a TTBK csoport belső üzenőfalára, amint meccsdöntő információk jutnak a birtokunkba 1-1 jól fogadható sporteseményről. A Tippmix Tanácsadó Baráti Kör tagsági díja: - 1 hétre: 2000 Ft - 2 hétre: 3000 Ft - 1 hónapra: 5000 Ft. Ez napjainkban a legkedvezőbb ár / érték arányú árfekvés Magyarországon, mely Tagjaink személyes beszámolója szerint általában 1-2 napon belül mindenkinek kamatostul megtérül. Amennyiben szeretnél a TTBK csoporthoz csatlakozni (és elolvastad a főoldalunk ,,Névjegy" füle alatt található Felhasználási feltételeket), kérjük jelezz vissza legalább egy ,,OK"-t, és máris küldjük a tagdíj megtérítéséhez szükséges információkat, hogy mielőbb Tag lehess! üdvözlettel: a Tippmix Tanácsadó csapata"

Vicc ez a csoport is, kipróbáltam 1 hónapra -8egység lett volna ha minden tippjüket megjátszom 75-85 %-os nyerési arány közelében sincsenek.
Mondjuk tényleg vannak sportágak amikbe jók,(főleg az amerikai sportágak) jó infokat szednek össze, és talán hosszútávon is profitot tudnak felmutatni,de nem éri meg szerintem előfizetni.

Mondjuk már akkor tudnom kellet volna, hogy valami bűzlik, amikor kértem hogy küldjenek excelbe visszamenőleges adatokat az összes tippről,ROI ről stb, és azt felelték hogy ilyen kimutatásaik nekik nincsenek
;D
(Honlapon a tipparchívum nem teljes, kamu)
Jók voltak sokáig a free tippjeik ténylegesen hosszú elemzésekkel stb, jól meg is szedhették magukat mert a legtöbb előfizető amikor én benne voltam az 250 felett volt és akkoriba 8ezer volt egy hónap, nem rossz biznisz... nekik.

Idézetet írta: Dopamin Dátum október 29, 2014, 16:51:54

Mondjuk már akkor tudnom kellet volna, hogy valami bűzlik, amikor kértem hogy küldjenek excelbe visszamenőleges adatokat az összes tippről,ROI ről stb, és azt felelték hogy ilyen kimutatásaik nekik nincsenek [/size][/font] ;D
(Honlapon a tipparchívum nem teljes, kamu)


Ezek okosabbak, mint hinnénk!
Fejben vezetik a találati arányukat!    ;D

#2369 október 30, 2014, 05:21:50, luckyzoz


Hát srácok, köszönöm a sok gratulációt, de nem jött meg a 90 font a Coraltól. Ez van, ezt csinálja a sok szutyok iroda meg bank élükön az ERSTE bankkal! Hogy rohadnának meg, ja és akkor már O.V. is! :D