OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Éreztem hogy valami ilyesmi videót raksz be estére  ;D
Amúgy ez a nő nem semmi. Régebben volt fent videója abban is hasonló dolgokat művelt. Áldja meg őt a Jézuska ezért a tehetségéért.  :angel:

Arra már rájöttem, hogy a szerencse nem érdem kérdése, itt a bizonyíték:

http://www.borsonline.hu/20141211_kiderult_hogy_pedofil_a_lottonyertes


#2478 december 12, 2014, 11:08:21, oakland23
Ennyi év után sem láttunk még mindent: Katt a képre   :D

(Kis téttel tettem a fi. 1.5 gól fölött opciót 2.10-es oddson, de erre azért nem számítottam. Az nem látszik a képen, hogy volt tán 10 perc hosszabbítás is)


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 12, 2014, 11:06:11
Ennyi év után sem láttunk még mindent: Katt a képre   :D

(Kis téttel tettem a fi. 1.5 gól fölött opciót 2.10-es oddson, de erre azért nem számítottam. Az nem látszik a képen, hogy volt tán 10 perc hosszabbítás is)

Feladták a leckét a férfiaknak. Igaz a válaszra nem kell sokat várni, mert hamarosan jön az Afrika Nemzetek Kupája.  :angel:


Jó étvágyat  ;D



Idézetet írta: TiB Dátum december 11, 2014, 01:07:31
Grumpy Cat után nem hagyhatjuk ki ezt sem.

Sara X Presents: A Very Sara Xmas

Ha jelentkezett volna a Csillag születikbe, nem marad el az idei széria. ;D

szájbabaszott tetves amerikai büdös kurva geci anyátokat basszátok teherbe, hogy szakadt volna anyátokba a fejetek ti geci szemétládák! szarjatok sünt!

Idézetet írta: luckyzoz Dátum december 13, 2014, 23:45:25
szájbabaszott tetves amerikai büdös kurva geci anyátokat basszátok teherbe, hogy szakadt volna anyátokba a fejetek ti geci szemétládák! szarjatok sünt!

Goodfriend?


Vasárnapi szolárium-Adrienn Lévai:


Mesterek, segítséget kérek!

Tudom viccesen hangzik, de a Mozilla böngészőben nem tudok kezdőlapot beállítani. Gondoltam szólok a 4,5 éves szomszéd kisfiúnak, hogy állítsa be, de ciki lenne. Sok mindent próbáltam már, a hagyományos beállítástól kezdve, a "browser.newtab.url"-t átírni a "about:config" oldalon, de csak addig működik a dolog, míg újra nem indítom a Mozillát.

És mindig erre a kezdőlapra áll vissza, hogy szakadna meg:



Mi lehet a gond, vírus? Ötlet?