OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: baliizu Dátum december 03, 2015, 16:52:18
Megkönnyeztem  :'( Nagyon megható!

Meg hát!

Idézetet írta: robmiller Dátum november 27, 2015, 14:22:18
Inkább spórolok rá 2 hónappal többet, de nem alacsonyodnék le erre a szánalmas szintre. Sok hülye agymosott..megveszi, aztán nézi rajta a sok baromságot, ami ömlik manapság belőle. Egyedül a sportműsorok, na meg az ismeretterjesztő csatornák miatt éri meg. De ezeket meg már neten is tudod követni, maximum az élvezetértéke csökken a dolognak. Lényeg, hogy vicc ez az egész Black Friday-os faszság...sok ökör!

Netes tartalmakat is nézhetsz egy ilyen tévén, senki nem kötelez rá, hogy közszolgálati csatornákat kövess rajta.  :)

Egyrészt durva, hogy mikre képesek az emberek, másrészt az élet harc! 
Aki odament 10 perccel a raklap érkezése előtt, majd tülekedett 5 percig - tovább nem tarthatott a készlet - az ezzel az energiabefektetéssel elérhetett akár 50 000 ft hasznot is.
Inkább irigylem őket, mint lenézem.  :)
Vagy van egy egész jó tévéjük kifejezetten olcsón, vagy van egy gyorsan, nagy haszonnal eladható "befektetésük"... (ki sem csomagolja és mehet 130-ért a vaterára)

Nyilván a neten több az "értelmes" tartalom, mint a tévében, de baromságból is hatványozottan több esik a nyakunkba, így netfüggőként inkább nem nyilatkozom elítélően a "sima" tévénézőkről.    :P
Inkább a "személyes szűrő" dönti el, hogy mi jut el hozzánk, tök mindegy, hogy tévé vagy net a forrás. Arról meg mindenki úgyis meg van győződve, hogy amit néz, az a jó...







Sziasztok! Kíváncsi vagyok a véleményekre.  :) éjjel néztem a Bolívia bajnokságot és valamit nagyon benézett a bet365 az oddsoknál.  2 kézibe biztos vagyok Dánoknál meg szurkolunk a bíróknak! Amúgy a Sport Boyst x2 vel 4 es pénzzel adták az ment singlebe.

Hajnalban néhány sör után megálmodtam ezt a videót, most nézem, hogy kicsit rákattant a nép. Ezen a ponton szokott jönni a cigánykodó Trollfoci, viszik majd mint a Kolompárok a fémbuszmegállót ;D

Idézetet írta: TiB Dátum december 14, 2015, 10:43:49
Hajnalban néhány sör után megálmodtam ezt a videót, most nézem, hogy kicsit rákattant a nép. Ezen a ponton szokott jönni a cigánykodó Trollfoci, viszik majd mint a Kolompárok a fémbuszmegállót ;D

Bántás nélkül írom, nagyon beteg vagy  :ok: ;D ;D (jöhet a következő videó  ;))

Idézetet írta: TiB Dátum december 14, 2015, 10:43:49
Hajnalban néhány sör után megálmodtam ezt a videót, most nézem, hogy kicsit rákattant a nép. Ezen a ponton szokott jönni a cigánykodó Trollfoci, viszik majd mint a Kolompárok a fémbuszmegállót ;D
Nagyon ott van, sajna pont a Bode EB-je nem lesz 100% a mostani hetvege utan, de a video attol meg remek...

Önálló életre kelt a videó, ha ilyen ütemben folytatja világhódító útját, eléri az 1 milliós megtekintést. :spaz:

Ha esetleg volt itt az orgon olyan, aki megosztotta, kicsit népszerűsítette, vagy akár csak megnézte, annak köszönöm! :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum december 15, 2015, 12:38:12
Önálló életre kelt a videó, ha ilyen ütemben folytatja világhódító útját, eléri az 1 milliós megtekintést. :spaz:

Ha esetleg volt itt az orgon olyan, aki megosztotta, kicsit népszerűsítette, vagy akár csak megnézte, annak köszönöm! :beerchug:
bedarálnak, ha nem vigyázol

Még a végén lenyúl tőlünk a Youtube! Vagy az NS. Vagy az oddsportal. Vagy a tutitippek. Vagy a Trollfoci. Hirtelen ezek jutottak eszembe, ahol láttam megosztva :)


Idézetet írta: TiB Dátum december 15, 2015, 12:38:12
Önálló életre kelt a videó, ha ilyen ütemben folytatja világhódító útját, eléri az 1 milliós megtekintést. :spaz:
946.426 most.  :ok:

Valaki segítsen légyszi  >:(

Jó fél órával egy nyertes élőfogadásom után vesztesnek könyvelték el, így kb megfelezve a bankom. Szögletekre fogadtam a Al Shaab Sharjah v Baniyas SC arab emírségi kupameccsre. Kb 60. percben fogadtam 17 szöglet fölé, a 78. percben már (a kiírás szerint) 16 volt, majd a 92. percben 17, és a 95. percben még láttam a steamon, hogy kipattan a védőről. Bet is jelezte hogy szöglet, megvan a 17 felett, jóvá is írták a nyereményt. Kérdéseim/kéréseim a következőek:

1, Valaki meg tudná mondani pontosan hány szöglet lett?
2, Vajon tehetek valamit? Oké, nem vállalnak felelősséget a kiírt adatok helyességéért, de egy ekkora irodától nem ciki hogy minimum egy félidőn keresztül rossz érték szerepelt?

Köszönöm

1. Én 6-11 szögletarányt látok (elképzelhető, hogy a 18. is "meg volt", csak már nem engedték elvégezni).
2. Semmit nem tudsz csinálni. A fogadás vesztes lett. Más kérdés, hogy Te láttad miként lett az.


lucky visszatért.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 15, 2015, 17:17:07
1. Én 6-11 szögletarányt látok (elképzelhető, hogy a 18. is "meg volt", csak már nem engedték elvégezni).
2. Semmit nem tudsz csinálni. A fogadás vesztes lett. Más kérdés, hogy Te láttad miként lett az.


lucky visszatért.

Akkor valószínűleg tényleg nem engedhette elvégezni. Streamen láttam, h miután kipattant a labda a JV mutatott a szögletzászló felé, és egy játékos is elindult arra, ezután elnyomtam annak tudatában, hogy bejött. Pattanjon lábujjköröm a levesébe  :bash:

Köszi a választ

TiB hatalmas voltál. 1100 új lájkoló a facebookon. És meg sem kérdeztél elötte, tetszik-e ;D ;D

Már rég nem padawan vagy, átmentél a sötét oldalra :ok: