OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Koszonom sracok!!!

A böngészési előzmények törlésével jó lett.  :beerchug:

https://www.youtube.com/watch?v=FWYjjfHPGHk
ezt a vidót szeretném letölteni, tudna vki segíteni hogy kell?
print sceen help a legjobb


Srácok!
Melyik tanfolyamot választanátok?
Műszaki informatika,hegesztő,raktáros,gépi forgácsoló,ügyintéző titkár,szoftver fejlesztő...
Az édekelne még nagyon,hogy ezek az infós állások mennyire matek alapon mennek,mert,ha nagyon,akkor felejtős.
Köszi!

Idézetet írta: mikisun Dátum május 09, 2016, 16:04:23
Srácok!
Melyik tanfolyamot választanátok?
Műszaki informatika,hegesztő,raktáros,gépi forgácsoló,ügyintéző titkár,szoftver fejlesztő...
Az édekelne még nagyon,hogy ezek az infós állások mennyire matek alapon mennek,mert,ha nagyon,akkor felejtős.
Köszi!
Ezektől az imformatika tanfolyamoktól ne várj sokat. Max arra jó, ha otthoni felhasználásra akarod magad kicsit továbbképezni, de mint szakmai képzés (érts: végzettség,bizonyítvány) felejtős.

En valami manualisat valasztanek. Hegeszto vagy a gepi forgacsolo. Szerintem ezt egy tanfolyamon meglehet tanulni, de aprogramozas meg ez a dealerkedes. Abbol egy valag van mar. Teny, hogy egy hegesztot csak kint fizetnek meg...

Idézetet írta: AC_28 Dátum május 09, 2016, 17:52:24
En valami manualisat valasztanek. Hegeszto vagy a gepi forgacsolo. Szerintem ezt egy tanfolyamon meglehet tanulni, de aprogramozas meg ez a dealerkedes. Abbol egy valag van mar. Teny, hogy egy hegesztot csak kint fizetnek meg...
hegessz miki, cnc nincs?

AC,tsabigo,Lajos!
Köszi!
Lajos,sajnos nincs cnc-s!
Nekem is ez volt a tervem,első körben.
Jellemző,hogy az utóbbi 3 évben mindig volt cnc képzés,most meg pont nincs.

Még van két lehetőség:
számítógép szerelő karbantartó
szoftver üzemeltető-alkalmazásgazda
Ezekről vélemény?

Tegnap volt egy kis bunyó a Texas - Toronto baseball meccsen.
https://www.youtube.com/watch?v=tsl5KcQ0lEg

Bautistat úgy állcsúcson vágták.. :DDDD

Kíváncsi leszek az eltiltásokra. :D


Idézetet írta: afrikailajos Dátum május 18, 2016, 13:14:35
http://magyarhirlap.hu/cikk/55597/Nyilt_level_Bill_Clintonnak

Bayer önértékelési zavaraira (magyar nyelvű "nyílt levél" Clintonnak)  vagy "tájékozottságára" akartad felhívni a figyelmet?   :)  (20 év telt el a Monica Lewinsky eset óta, mégis eljutott már hozzá a hír...  :D  )

Ez az ember egyébként egy akkora patkány, most éppen oroszbarát, de 2007-ben még ezt írta:

",,Igazuk van azoknak, akik azt vallják: semmi szükség már arra, hogy bevonuljon ide az orosz hadsereg. Ugyanazt a célt elérik gazdasági eszközökkel is – ha akarják. S miért ne akarnák? Oroszország nagyhatalom, bár már csak árnya régi önmagának, de mi sem természetesebb, minthogy a régi akar lenni. Nem hadsereggel, nem jégcsákánnyal. Olajjal, gázzal.
Jól látja ezt mindenki Európában és az Egyesült Államokban. S tartanak is ettől. Egyvalaki nem tart ettől: Gyurcsány."   

;D

Esélyem lenne 2 db jegyet szerezni a magyar-osztrákra, csak ugye nem az én nevemre szól(nak).

Le vagyok maradva ebben a témában. Van esély így bejutni a meccsre vagy ez szinte 100%-osan kizárt?

Idézetet írta: Knapp Dátum május 18, 2016, 21:38:38
Bayer önértékelési zavaraira (magyar nyelvű "nyílt levél" Clintonnak)  vagy "tájékozottságára" akartad felhívni a figyelmet?   :)  (20 év telt el a Monica Lewinsky eset óta, mégis eljutott már hozzá a hír...  :D  )

Ez az ember egyébként egy akkora patkány, most éppen oroszbarát, de 2007-ben még ezt írta:

",,Igazuk van azoknak, akik azt vallják: semmi szükség már arra, hogy bevonuljon ide az orosz hadsereg. Ugyanazt a célt elérik gazdasági eszközökkel is – ha akarják. S miért ne akarnák? Oroszország nagyhatalom, bár már csak árnya régi önmagának, de mi sem természetesebb, minthogy a régi akar lenni. Nem hadsereggel, nem jégcsákánnyal. Olajjal, gázzal.
Jól látja ezt mindenki Európában és az Egyesült Államokban. S tartanak is ettől. Egyvalaki nem tart ettől: Gyurcsány."   

;D
nekem tetszett a cikk, arra akartam amugy felhivni a figyelmet, hogy abban az USAban, ahol ausztriát és ausztráliát keverik, ott mi érdeke lenne valakinek a magyar/lengyel helyezetrol beszélni?