OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ugyanez van a tanárokkal most,felhasználja őket az ellenzék,jól felhergeli őket,aztán ha véletlen hatalomra jutnának,pont leszarnák ők is,ahogy tették mikor kormányon voltak.

Idézetet írta: Donwemer Dátum július 03, 2016, 12:48:32
Ugyanez van a tanárokkal most,felhasználja őket az ellenzék,jól felhergeli őket,aztán ha véletlen hatalomra jutnának,pont leszarnák ők is,ahogy tették mikor kormányon voltak.
és tudod ki találta ki ezt a technikát?

Soros Gyurika?  ;D   Kicsoda? :D


ami a tanárokat illeti, éppen Szlovákiában is tüntetnek, meg romániában is volt ilyesmi, sormintára van az egész, ahogy a bársonyos forradalamak is

Idézetet írta: Donwemer Dátum július 03, 2016, 12:48:32
Ugyanez van a tanárokkal most,felhasználja őket az ellenzék,jól felhergeli őket,aztán ha véletlen hatalomra jutnának,pont leszarnák ők is,ahogy tették mikor kormányon voltak.

A fidesz jobban leszarja őket... MSZP kormányon azért emelt a fizetéseken elég sokat.
http://www.ksh.hu/szamlap/hivatas.html

Idézetet írta: bendehal Dátum július 03, 2016, 13:21:48
A fidesz jobban leszarja őket... MSZP kormányon azért emelt a fizetéseken elég sokat.
http://www.ksh.hu/szamlap/hivatas.html
aki még hisz abban a mesében hogy jobb, vagy baloldal létezik, az nézze meg ezt
https://www.youtube.com/watch?v=oCqxph1WdE4
52 perc

Lajos, ha ennyi időd van, miért nem mész te tüntetni a lisztérzékenyek jogaiért, ahelyett, hogy ez a sok szemetet idezúdítanád?

Majd 2018 tavaszán úgyis megjelennek a "hivatásosok", ahogyan az előző választások idején is minden lehetséges fórumon, hogy az emberek legrosszabb tulajdonságaira rájátsszanak...   

Érdekes, hogy te kritizáltad a facebook-ot a kocsma szintű kommunikációért, miközben te nyomsz be ide egyre gyakrabban olyan linkeket és hozzászólásokat, amelyekkel az igazi lúzereket etetik, akik csak és kizárólag másokban keresik a hibát. Vagy éppen konkrétan az ellenséget...
(az ugye megvan, hogy ha a fél világgal haragban vagy, akkor valójában magaddal nem vagy kibékülve és a saját helyed nem találod?)

Minden mondatoddal tudnék vitázni, de akkor mi lesz ebből a fórumból?

Persze ha a melegfelvonulás konkrétan megzavarta a te családod boldogságát vagy éppen a házaséletedet, akkor természetesen elnézést kérek...     ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum július 03, 2016, 19:39:50
Lajos, ha ennyi időd van, miért nem mész te tüntetni a lisztérzékenyek jogaiért, ahelyett, hogy ez a sok szemetet idezúdítanád?

Majd 2018 tavaszán úgyis megjelennek a "hivatásosok", ahogyan az előző választások idején is minden lehetséges fórumon, hogy az emberek legrosszabb tulajdonságaira rájátsszanak...   

Érdekes, hogy te kritizáltad a facebook-ot a kocsma szintű kommunikációért, miközben te nyomsz be ide egyre gyakrabban olyan linkeket és hozzászólásokat, amelyekkel az igazi lúzereket etetik, akik csak és kizárólag másokban keresik a hibát. Vagy éppen konkrétan az ellenséget...
(az ugye megvan, hogy ha a fél világgal haragban vagy, akkor valójában magaddal nem vagy kibékülve és a saját helyed nem találod?)

Minden mondatoddal tudnék vitázni, de akkor mi lesz ebből a fórumból?

Persze ha a melegfelvonulás konkrétan megzavarta a te családod boldogságát vagy éppen a házaséletedet, akkor természetesen elnézést kérek...     ;D

Knapp, szerintem egy picit túlreagáltad.

Lajos az off-topik témában elmondta a véleményét, hogy ő ezzel a felvonulással nem ért egyet. Nincs ezzel semmi gond.
Én sem értek egyet.
De hogy ebbe belekeverni a politikát?  :o

Otthon, a négy fal közt bárki csináljon bármit, s ha valaki buzi, hát akkor buzi. Elfogadom. De miért kell mindig felvonulni? Erre van magyarázat?
Személyes véleményem, hogy ezeknek nem elegendő az, hogy buzik. Ők ezt napi szinten ki kell kürtöljék, meg elmondják fűnek fának, holott ki nem szarja le őket?

Idézetet írta: Knapp Dátum július 03, 2016, 19:39:50
Lajos, ha ennyi időd van, miért nem mész te tüntetni a lisztérzékenyek jogaiért, ahelyett, hogy ez a sok szemetet idezúdítanád?

Majd 2018 tavaszán úgyis megjelennek a "hivatásosok", ahogyan az előző választások idején is minden lehetséges fórumon, hogy az emberek legrosszabb tulajdonságaira rájátsszanak...   

Érdekes, hogy te kritizáltad a facebook-ot a kocsma szintű kommunikációért, miközben te nyomsz be ide egyre gyakrabban olyan linkeket és hozzászólásokat, amelyekkel az igazi lúzereket etetik, akik csak és kizárólag másokban keresik a hibát. Vagy éppen konkrétan az ellenséget...
(az ugye megvan, hogy ha a fél világgal haragban vagy, akkor valójában magaddal nem vagy kibékülve és a saját helyed nem találod?)

Minden mondatoddal tudnék vitázni, de akkor mi lesz ebből a fórumból?

Persze ha a melegfelvonulás konkrétan megzavarta a te családod boldogságát vagy éppen a házaséletedet, akkor természetesen elnézést kérek...     ;D
Nem zavart meg semmit, offtopicban az irok amit akarok, meg más is azt ir amit akar.
Akkor szoktam kikérni magamnak amikor politikát kevernek be, meg leszarom azt magasrol.
pont mielott benéztem ide, ezt olvastam:
http://pest.hvim.hu/hirek/lazadj-a-modern-vilag-ellen-legy-normalis remélem ez se zavarja meg senki családja boldogságát vagy éppen a házaséletét
:-)

Idézetet írta: TiB Dátum június 28, 2016, 01:00:31
Alex Dunphy újra szingli, én most nem érek rá, de ha nektek van időtök, egy próbát megér.

Ez oszt igen! :crazy: :crazy: :crazy:
Hanyas motor van ebben a motorcsónakban,állati király! :ok:

Milyen motorcsónakban?  ;)

lapozz vissza egyet :D

Csak egy egész estét betöltő segget látok.  ;)

#3164 július 05, 2016, 01:40:45, Knapp
Idézetet írta: Milan Dátum július 03, 2016, 20:32:21
Knapp, szerintem egy picit túlreagáltad.

Lajos az off-topik témában elmondta a véleményét, hogy ő ezzel a felvonulással nem ért egyet. Nincs ezzel semmi gond.
Én sem értek egyet.
De hogy ebbe belekeverni a politikát?  :o

Otthon, a négy fal közt bárki csináljon bármit, s ha valaki buzi, hát akkor buzi. Elfogadom. De miért kell mindig felvonulni? Erre van magyarázat?
Személyes véleményem, hogy ezeknek nem elegendő az, hogy buzik. Ők ezt napi szinten ki kell kürtöljék, meg elmondják fűnek fának, holott ki nem szarja le őket?

Tudom, tudom, te sem kerestél még rá soha leszbiző csajokra a neten, mert ugye az árt a családnak...   ;)

Szerintem nem napi szinten vonulnak fel. 
Bár mondjuk ez nem csak egy felvonulás, hanem egy 10 napos fesztivál, ami kicsit többről szól a magamutogatásnál...

Apránként vívtak ki maguknak a melegek közel egyenlő jogokat, éppen a nyilvánosság és önmaguk felvállalásának segítségével, s még most is van miért "küzdeniük".
Ha megnézed, a világ fejletlenebb részén sok helyen még mindig büntetik a homoszexualitást, nálunk is így volt ez bő 50 évvel ezelőttig.
És egyáltalán nem tűnik visszafordíthatatlan folyamatnak, főleg az elmúlt évek leépülését látva.
Ez ellen a nyilvánosság az egyik megoldás.

De a jogaik bővítése/megtartása mellett az a fontosabb része a dolog, hogy ha lassan is, de elfogadottá teszik a társadalom számára, hogy elég sok olyan ember él köztünk, aki a saját neméhez vonzódik.
Konkrétan szerintem ez nem a felvonulókról szól, hanem azokról a tízezrekről, akik a mindennapjaikban hazugságban élnek, a barátaik és a szüleik előtt is titkolva a másságukat.

Aki felvonul, az már elfogadta, felvállalja magát és szerintem helyesen teszi, ha ebben segít a hozzá hasonlóaknak.
Aki először-másodszor-tizedszer fújól, köpköd, az is megszokja egy idő után. Legalábbis a többségük. Aki nem szokja meg, annak meg majd a gyerekei lesznek elfogadóbbak.

Ezzel érdemes megbarátkozni, mert a te haverod vagy éppen a gyermeked is lehet meleg.   ;)
(még a csajod is, de ezt tényleg nem kívánom neked.)

Az más kérdés, hogy főleg a kezdetekben a melegek közül is elsősorban az exhibicionisták vonultak, akik a hétköznapokban egyébként is felvállalták a másságukat vagy kifejezetten ebből is éltek.
Nekik nem volt veszíteni valójuk a nyilvánossággal.
Ennek ellenére nem azonosítanám a Capella polgárpukkasztó travijaival a melegeket, mint ahogyan sokan teszik.
Szerencsétlen fotósoknak is egyre többet kell vadászniuk "felháborító" felvonulókra a sokezres tömegben...

Szerintem az a heteroknak is hasznos lenne, ha a médiában nem kéne nőfaló macsóknak beállítani a hótmeleg x(x)-faktorokat, csak mert a társadalom még nem elég felkészült az igazságra...
De azt sem hiszem, hogy a bujkáló melegek ne tudnának hasznosabb tagjai lenni a társadalomnak, ha végre a görcsölés helyett hasznosabb dolgokkal foglalkozhatnának.

(egyébként engem az sem zavarna, ha 5 millió magyar férfi vallaná magát melegnek holnaptól, mivel a "kordonon kívül rekedve" elképesztően megnőnének az esélyeim a génállományom továbbörökítésére...   ;)  )





Ha meg Lajos nem politizál, mikor Obamáról, az USÁ-ról, a "felbújtott" tanárok sztrájkjáról, a migránsokról mond véleményt vagy éppen Drábik úr zsidózós összeesküvés-elméleteit népszerűsíti, esetleg a hazai jobboldal sajátos családértelmezése mellett "érvel" vagy a "liberális agymosásra" panaszkodik (ez az elmúlt pár hét termése), akkor nem tudom, hogy mi a politizálás...    ???
A melegek elleni kampány is mindig a magát jobboldalinak mondó politikai oldal sajátja nálunk, de ez már csak hab a tortán, önmagában ettől nem is akadtam volna ki.

Engem abszolút nem zavar, ha ezek is helyet kapnak az oldalon, de eddig az offtopic-ba a vicces, érdekes dolgok miatt volt érdemes benézni, és nem mások frusztrációi és tév(?)képzetei miatt.

Ha ilyen faszságokra  érdekességekre vagyok kíváncsi, akkor nézem az Echo Tv-t vagy olvasom a Magyar Hírlapot, esetleg a kurucinfot, ahonnan eleve vándorútra indulnak ezek a csodák.

Persze azt is tudomásul veszem, hogy a fórumszabályzatot nem sérti, ha elmondom én is a véleményemet a Lajos által említett témákról.   :)