OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ittas vezetés vagy célzó víz volt csak?

Szalai Ádám hét meccs alatt egyelőre még nem talált be a Mainzban, itthoni tartózkodása alatt talán bánatában ivott egy pohár bort, majd robogóra ült. Nem tudta, hogy Németországgal ellentétben, itthon zéró tolerancia van, pénzbírság lett a vége. Hétvégén a Leipzig elleni bajnoki után örömében vagy bánatában fog inni?

Szalai Ádám gólt szerez a Leipzig ellen - 4.75


Idézetet írta: buszberlet Dátum október 29, 2019, 12:35:34
kisirtam az enyhitest... nincs mivel kocsmaba jarnom stb. :D

Nagy lett volna, ha ott is ezt mondod ;D

Én szurkoltam, bár akkor még nem tudtam miért kell. Bírság nem jó, de jogsid maradt! :beerchug:

Dehogy maradt. 10 honap az eltiltas. Majus 11 volt a jeles nap, szoval Marcius 11-en telik le. Plusz ujra kell vizsgazni forgalomban. .... legalja.hu

Attol hogy bebaszik az ember meg vezetni nem felejt el.


Nemzeti Sport, 2019.

 :cya:

Pestiekhez inteznem elsosorban a kerdesem, ha jol lattam, az idei Karacsonyi Vasar most hetvegen  indul a Vorosmarty teren, de ez csak a bodekat jelenti es a fenyek csak Advent elso vasarnapjan kapcsolodnak fel (mint Debrecenben..), vagy itt az elejetol kezdve diszkivilagitas van?  ???

Idézetet írta: peshark Dátum november 08, 2019, 14:47:56
:cya:

Pestiekhez inteznem elsosorban a kerdesem, ha jol lattam, az idei Karacsonyi Vasar most hetvegen  indul a Vorosmarty teren, de ez csak a bodekat jelenti es a fenyek csak Advent elso vasarnapjan kapcsolodnak fel (mint Debrecenben..), vagy itt az elejetol kezdve diszkivilagitas van?  ???

Hali! Elejétől kezdve díszkivilágítás van úgyhogy gyertek nyugodtan. Az elején még kevesebben is vannak, és szólj mikor jöttök vendégeim Vagytok Wekerlére akár egy pár 501 re szigorúan softon persze. ;)

Idézetet írta: anarsia Dátum november 08, 2019, 15:52:46
Hali! Elejétől kezdve díszkivilágítás van úgyhogy gyertek nyugodtan. Az elején még kevesebben is vannak, és szólj mikor jöttök vendégeim Vagytok Wekerlére akár egy pár 501 re szigorúan softon persze. ;)

Te is árulsz valamit?

Wishen 600 Ft-ba kerül a semmi! Érdemes lecsapni rá, most akciós a semmi ;D

Idézetet írta: TiB Dátum november 11, 2019, 16:55:54
Wishen 600 Ft-ba kerül a semmi! Érdemes lecsapni rá, most akciós a semmi ;D
ha politikus lennék, az ilyenre 0% áfát javasolnék

Idézetet írta: TiB Dátum november 11, 2019, 16:55:54
Wishen 600 Ft-ba kerül a semmi! Érdemes lecsapni rá, most akciós a semmi ;D

Nesze semmi, fogd meg jól.  ;D


Idézetet írta: afrikailajos Dátum november 17, 2019, 17:25:01

30 éve ment végbe a módszerváltás, melynek fontos személyisége Václav Havel késobbi elnok, aki a képen szó szerint ugy táncol, ahogy Clintonéknak kedves.

A rendszerváltás idején Bush volt az elnök.
Persze ettől még nyugodtan szárnyalhat a fantázia!   :)

Állítólag ez a csaj azon gondolkodik, hogy a tenger Václav Havel miatt kékebb-e, vagy sem.