OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


30 perces sajtos rúd Nemzeti Sport Online módra. :D

Idézetet írta: TiB Dátum december 23, 2019, 11:36:36
30 perces sajtos rúd Nemzeti Sport Online módra. :D
a sajtósok csak sajtosokat tudnak ;D



tudod miért nem jó az esperanto sajtó?


Idézetet írta: Greipel Dátum december 25, 2019, 18:29:15
Szabad a gazda.
mert abban sok az e betű, és az nem bio sajt  ;D ÓÓÓÓÓÓÓÓ


Ez itt egy buli. Ez itt egy buli. Micsoda buli. Ez itt egy buli.Ez itt egy buli. Szombat esti láz.
Pisti hozta a sört jani a bort feri csak nézett.És karcsi beszólt, Mi jöhet még ezek után mikor olyan jó a hangulat már.
Ez itt egy buli. Ez itt egy buli. egy nagy buli. Ez itt egy buli.Ez itt egy buli.Micsoda buli.Ez itt egy buli.Ez itt egy buli. Szombat esti láz.
Dóri nézi a fényt Zsófi sokkol Kati sokat nevet és Ági táncol. Mi jöhet még ezek után mikor olyan jó a hangulat már?Ez itt egy buli. Ez itt egy buli. egy nagy buli.Ez itt egy buli.Ez itt egy buli.Micsoda buli.Ez itt egy buli.Ez itt egy buli. Szombat esti láz. yeaaa.
Mindjárt itt a hajnal na húzzunk bele. Nem megyünk mi el még szól a zene.Mi jöhet még ezek után mikor olyan jó a hangulat már. Ez itt egy buli. Ez itt egy buli. egy nagy buli. Ez itt egy buli.Ez itt egy buli.Micsoda buli.Ez itt egy buli.Ez itt egy buli. Szombat esti láz. ye ye ye ye.Ez itt egy buli.  Ez itt egy buli.Ez itt egy buli.Micsoda buli.Ez itt egy buli.Ez itt egy buli. Szombat esti láz.  Ez itt egy buli.Ez itt egy buli.Micsoda buli.Ez itt egy buli.Ez itt egy buli. Szombat esti láz.  Ez itt egy buli.Ez itt egy buli.Micsoda buli.Ez itt egy buli.Ez itt egy buli. Szombat esti láz

Nem tudom ki mennyire követi a repülési statisztikákat, repüléssel kapcsolatos híreket, én követek néhány ilyen oldalt, meg amikor tudom nézegetem az erről szóló dokukat... Csak Debrecenből 2019-ben több, mint 600.000 utas repült, a LOT-nál 10 millió utas szállt gépre 2019-ben, míg Ferihegyről tavaly 16 milliónál is többen utaztak... Az elmúlt pár évhez képest történt egy kis növekedés a balesetek számában, de így is nagyon elenyésző ez a szám ahhoz képest, mennyi ember repül... :)



Sziasztok!
Nincs köztünk véletlenül tb ügyintéző? ;D
Van vagy 4 havi lemaradásom a tb járulékban,amit természetesen majd befizetek,de hamarabb fogy el a vérnyomás csökkentőm,mint,ahogy tudnék fizetni.
Egy havi fog menni,most hirtelen.
Tudja e valaki,hogy így megint jogosult leszek e orvosi ellátásra vagy már él az az új törvény,hogy csak,ha kifizettem minden hátralékot,akkor leszek jogosult?
Úgy tudom,hogy júliustól lesz ez az új dolog bevezetve,hogy nem lehet semmi hátralék.
Szal,ha most befizetek egy havi adagot,akkor tudok majd gyógyszert kiíratni vagy nem?
Köszi az infót!

Idézetet írta: mikisun Dátum január 09, 2020, 21:28:16
Sziasztok!
Nincs köztünk véletlenül tb ügyintéző? ;D
Van vagy 4 havi lemaradásom a tb járulékban,amit természetesen majd befizetek,de hamarabb fogy el a vérnyomás csökkentőm,mint,ahogy tudnék fizetni.
Egy havi fog menni,most hirtelen.
Tudja e valaki,hogy így megint jogosult leszek e orvosi ellátásra vagy már él az az új törvény,hogy csak,ha kifizettem minden hátralékot,akkor leszek jogosult?
Úgy tudom,hogy júliustól lesz ez az új dolog bevezetve,hogy nem lehet semmi hátralék.
Szal,ha most befizetek egy havi adagot,akkor tudok majd gyógyszert kiíratni vagy nem?
Köszi az infót!

Arról volt szó, hogy csak a törvény életbelépése után keletkező hátralékoknak lesz ilyen következménye, nem a korábban felhalmozottaknak.

Egyébként ha túl sok a hátralékod, akkor kérj részletfizetést, mert onnantól, hogy ezt megadják "nullás vagy", tiszta lappal indulsz az átütemezéssel.

#3808 január 10, 2020, 13:04:33, TiB
Nekem főiskola után nem lett egyből munkám, és nem mondta senki, hogy fizetnem kell ezt, aztán jött a levél, hogy naponta számoltak fel késedelmi kamatot, fasza kis összeg lett belőle. Dolgoztam könyvelő mellett, mi volt hogy nem csak részletfizetést kértünk, hanem halasztást vagy épp elengedést. Mondjuk ezekhez nagyon alacsonynak kell lennie a háztartásban élők egy főre jutó keresetének. Ami biztos, hogy minél előbb be kell nyújtani a kérelmeket.

https://nav.gov.hu/nav/letoltesek_egyeb/adatlap/adatlapok_fizkonny_20130101.html

@Szabcsi151 Én is ma reggel kaptam, de elég volt a címet elolvasni, az e-mailt meg se nyitottam  ;D amúgy is a spam mappába kaptam