OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


@zsivany20 Köszi a tippet, most mar nem vagyok ott ahol ez a galiba volt, de holnap delelott meg tesztelni fogom es jelzek az eredmennyel kapcsolatban.. ;D

Idézetet írta: peshark Dátum január 16, 2020, 14:09:14
@zsivany20 Köszi a tippet, most mar nem vagyok ott ahol ez a galiba volt, de holnap delelott meg tesztelni fogom es jelzek az eredmennyel kapcsolatban.. ;D

Hajrá!  :ok: :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum január 16, 2020, 11:51:19
Spórolj az idővel: 2 órás erekció 2 perc alatt!

Trükkös ez a magyar nyelvtan ;D

"Túlzott használata több órás erekciót okozhat."
Ingyen kalaptartó.  ;D

Soha ne add fel az álmaid! :D


Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum január 21, 2020, 11:25:26
Igazából már 1 héttel ezelőtt szerettem volna megosztani, csak nem tudtam mennyire vevő rá a fórum közössége. Na, mindegy próbáljuk ki: Faterom a nemrégiben volt a Tesco mosdójába és ezt a zenét hallotta: Na, nagy Magyarország itt még a csap sem működik, szegény románok tekergették a csapot jobbra-balra, pedig csak rá kellett ütni egyet.

Amit minap olvastam az ezen bőven túltesz. Ezt már biztos sokan olvasták, de azért úgy, hogy 2 őrült kerget abban a hiszemben, hogy "Luke te vagy az apánk" az már kicsit nekem is durva.  ;D

Szabcsi, ez több embernek sem egészen világos chaten, onnan tudom, hogy megbeszéltük  :D Kifejtenéd? Szerintem kimaradt valami, illetve több valami is ami érthetővé teszi az egész sztorit.

Szabcsi, aggregátorról megy a gép? :D Esetleg egy aggregátorban ülsz? Mert van ismerősöm aki abban ül rendszeresen.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum január 21, 2020, 13:41:54
imádkozom érte

Benéznél chatre most? Lennének kérdései az embereknek szerintem, de ezt viccen kívül írom.


Pedig butyi és a trollspanjai ki akarnak hallgatni :D ilyen lehetőség kihagyni, hát te tudod. ;D


Idézetet írta: TiB Dátum január 21, 2020, 14:10:39
Pedig butyi és a trollspanjai ki akarnak hallgatni :D ilyen lehetőség kihagyni, hát te tudod. ;D

Ezt most nem veszem magamra, pedig engem is érdekelt volna ez a fajta gondolatmenet, amit Szabcsi bemutat.. ; ::)

Nem akart román-magyar ellentétet szítani gondolom én, ezért körbeírta, hogy a románok agyi képességeit meghaladta ez a csap, amit ha lenyomsz, jön belőle a víz.


Idézetet írta: firgabácsi Dátum január 21, 2020, 13:43:33
Benéznél chatre most? Lennének kérdései az embereknek szerintem, de ezt viccen kívül írom.

@Knapp @Wonder68 @Powell @lencsab @LanMaffia @MarkoPolo is benézhetnének már vége. Remélem nem hagytam ki senkit.

Idézetet írta: TiB Dátum január 21, 2020, 15:08:08
Nem akart román-magyar ellentétet szítani gondolom én, ezért körbeírta, hogy a románok agyi képességeit meghaladta ez a csap, amit ha lenyomsz, jön belőle a víz.



Persze, ez eddig ok is, ez érthető, bár már ebben is szerepel egy ilyen szösszenet hogy "ezt a zenét hallotta", ami kissé fura volt, de egy másik topikban meg ilyen hangzik el, szintén Szabcsitól, hogy "ez nekem Hale" ami szintén valami szleng lehet, többen sem tudtuk mi a jelentése, de jól hangzik meg mondjuk sejtjük mit jelenthet, na.
Viszont utána ez, hogy "Ezt már biztos sokan olvasták, de azért úgy, hogy 2 őrült kerget abban a hiszemben, hogy "Luke te vagy az apánk" az már kicsit nekem is durva."
Na ez  már elég kemény  :) Luke Skywalker nyilván, de ettől még az egész valahogy nem áll össze.  Szabcsi, muszáj lesz értelmező lábjegyzetet mellékelned ehhez.

Én úgy állok az élethez, hogy nem kell mindent értenünk. Például a kétemberes bugyinak sincs értelme, mégis létezik, és 3300 forintért valakik meg is veszik.


Nem hiába a kategória neve: Mindenféle "zagyvaság"   ;D