OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem túl derűsek a kilátások... 🤷🏻‍♂️ Szóval a héten meg kell tenni a tutikat...  :redchug: Ja, amúgy anyuéknál a gyógyszertárban valaki a héten rendelt 400 darabot ebből az egészségügyis maszkból...  :o

Kedves Fórumozók!

Én bezárkóztam a spájzba, majd írjatok ha vége. Azért a spájzba, mert itt van három tábla szalonna, meg a sógorom néhány üveg diópálinkája. Aprópó, a diópálinka készítése marha jó buli, na mindegy, majd írjatok.

Üdv,
TiB

Idézetet írta: TiB Dátum január 30, 2020, 15:04:12
Kedves Fórumozók!

Én bezárkóztam a spájzba, majd írjatok ha vége. Azért a spájzba, mert itt van három tábla szalonna, meg a sógorom néhány üveg diópálinkája. Aprópó, a diópálinka készítése marha jó buli, na mindegy, majd írjatok.

Üdv,
TiB

Hol is van ez? Viszek C-vitamint meg szilvapálinkát... Meg Békés megyei disznótoros termékeket... Amúgy @BaXee -val azt beszéltük, hogy egy plázába kéne bezárkózni invázió idején (bár ő megelégedne egy Tesco-val is).

Milyen ez a diópálinka a színét illetően, @TiB !?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 30, 2020, 14:51:46
Ja, amúgy anyuéknál a gyógyszertárban valaki a héten rendelt 400 darabot ebből az egészségügyis maszkból...  :o
Nincs pánik, az a lényeg, biztosra ment a tag.  ;D

A Wuhan-i piac napjainkban... gondolom még a fertőzés kitörése előtt... embertelen, hogy ilyen tényleg létezik...  :o

Csak erős idegzetűeknek...

https://www.facebook.com/monmonmon19/videos/141047600216380/

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 30, 2020, 15:47:23
A Wuhan-i piac napjainkban... gondolom még a fertőzés kitörése előtt... embertelen, hogy ilyen tényleg létezik...  :o

Csak erős idegzetűeknek...

https://www.facebook.com/monmonmon19/videos/141047600216380/
Mondjuk egy jó lángost sehol se láttam.  ::)

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 30, 2020, 15:51:38
Mondjuk egy jó lángost sehol se láttam.  ::)

Pedig itt úgy elmajszoltam volna egy jó lángost...  ;D ;D ;D  A lefejezett kutyák meg macskák azért kemények... Meg a karóba húzott denevérek...  :redchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 30, 2020, 15:56:33
Pedig itt úgy elmajszoltam volna egy jó lángost...  ;D ;D ;D  A lefejezett kutyák meg macskák azért kemények... Meg a karóba húzott denevérek...  :redchug:
Megbolondították volna rendesen azt a lángost.  ;D

#3878 január 30, 2020, 16:05:02, zsivany20

"WUHAN CORONAVIRUS: Six thousand people are being held on a cruise ship docked in Italy after a woman showed signs of the Wuhan coronavirus. "

https://www.facebook.com/WFLANewsChannel8/videos/541937523080561/

Ez is komoly... ez mai... 6.000 embert nem engednek leszállni Olaszországban a tengerjáró hajóról, mert egy nőnél diagnosztizálták a vírust....

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 30, 2020, 15:08:04
Hol is van ez? Viszek C-vitamint meg szilvapálinkát... Meg Békés megyei disznótoros termékeket... Amúgy @BaXee -val azt beszéltük, hogy egy plázába kéne bezárkózni invázió idején (bár ő megelégedne egy Tesco-val is).

Milyen ez a diópálinka a színét illetően, @TiB !?

Na most az úgy van, hogy ez a diópálinka, barnás színű, de volt már olyan, hogy azért nem tudtuk eladni, akarom mondani "ajándékba" adni, mert zöld színt vártak el. Én mondtam, hogy keverjünk bele zöld ételfestéket, ez egyelőre még kérdéses, a fűszerpaprikás üzletünknél működött a téglapor. Vannak megoldás érted.

Én nem C-vitamint viszek a spájzba, hanem D-vitamint, mert ugye nem fog érni a nap, így nem tudok begyűjteni D-vitamint a nap sugaraiból. A plázával sok gond van, filmekben nem derül ki. Túl sok bejárat van, amit le kell zárni. Ha ezeket le is zárod, liftek, mélygarázsok, üzletek hátsó bejáratai stb, akkor is ott lesz a tető, ami többnyire plexi üveg, hogy legyen fény a plázában. Na ott be tudnak szakadni a zombik.

Plázán belül én a moziba zárkóznék be, ott van büfé, meg pánikszoba is, ami a vetítőterem.


Ez tényleg durva. Szegény kutyák, macskák... Hogy tehetik ezt velük...

Idézetet írta: TiB Dátum január 30, 2020, 16:08:55
A plázával sok gond van, filmekben nem derül ki. Túl sok bejárat van, amit le kell zárni. Ha ezeket le is zárod, liftek, mélygarázsok, üzletek hátsó bejáratai stb, akkor is ott lesz a tető, ami többnyire plexi üveg, hogy legyen fény a plázában. Na ott be tudnak szakadni a zombik.

Plázán belül én a moziba zárkóznék be, ott van büfé, meg pánikszoba is, ami a vetítőterem.
Plusz, ha van kéznél egy zombi vagy megfertőzödött Bruce Willis, akkor a szellőzőn át is elkaphat, sosem lehet tudni
https://www.youtube.com/watch?v=dEAjt4Uoo74


Idézetet írta: sportbettorpro Dátum január 30, 2020, 16:09:43
Ez tényleg durva. Szegény kutyák, macskák... Hogy tehetik ezt velük...

Most ezt megnézve nem is sajnálom annyira őket... Egyék meg amit főztek maguknak... Az állatokat jobban sajnálom, több millió kutyát és macskát kínoztak halálra...

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 30, 2020, 15:51:38
Mondjuk egy jó lángost sehol se láttam.  ::)

Meg is van a piaci rés. Pozzato, vágjunk bele. Nyissunk egy lángosost Wuhanban.  :ok:

A fokhagymásat kellene erőltetni, az odabaszna a vírusnak.