Augusztus 14, 2020, 09:40:19 am CEST

Szerző Téma: OFFTOPIC  (Megtekintve 468558 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető robmiller

Re:OFFTOPIC
« Válasz #4020 Dátum: Augusztus 01, 2020, 14:28:38 pm CEST »

Nem elérhető TiB

« Válasz #4021 Dátum: Augusztus 01, 2020, 20:59:09 pm CEST »
Durva eset, szegény család :(

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #4022 Dátum: Augusztus 01, 2020, 22:22:11 pm CEST »
Kínában volt ilyen valahol, de ott az ugró életben maradt még egy ideig. Aztán kivégezték gyilkosságért.

Nem elérhető TiB

« Válasz #4023 Dátum: Augusztus 05, 2020, 09:46:19 am CEST »
9:45 - még nem nyúlta az NSO, este ránézek újra, hogy lenyúlták-e.

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #4024 Dátum: Augusztus 06, 2020, 17:55:49 pm CEST »

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Elérhető zbking

« Válasz #4025 Dátum: Ma - 01:18:18 »
Visszanéztem az RTL-en a Cápák között utolsó adást, volt benne egy akkora ötlet, mint egy ház. (az egész műsor nagy királyság)

Autómosó applikáció

Beszarás mekkora ötlet bazzeg

Amíg dolgozol, tárgyalsz, ebédelsz, stb.,  megrendeled a városban az autó mosást applikációval. Ki is fizeted. Oda megy egy csávó a cégtől elektromos biciklivel,(biciklin elöl hátul láda, a felszereléssel) és kevés vízzel, de fasza alaposan lemossa a kocsidat 5-8 ezer forint közötti összegért. (nyilván nem a csóró népség, egy benzinkúton 2-3 ezer lenne kb., de idő)

Az applikációval utána csillaggal tudod értékelni a minőséget, stb. Egy kocsin 2-3 ezer forint haszon van. Egy ember 8 óra alatt 4-5 kocsit tud lemosni, a fizetésük kijön az árból, ők az alvállalkozók. Ha ez beindul, 10-50 ember 50-250 kocsi között tud/nap, az 150.000-750.000 Ft haszon/nap

Zseniális. 1+ millió autó van Pesten és az agglomerációban, akik bejárnak dolgozni.

Ugye az applikáció rendeléskor leírja azt, hogy hol parkol az autó, rendszám, szín, stb.

Egészen zseniális. Szeretem az ilyet, egy baj van, hogy nem nekem jutott eszembe, bár az is igaz, hogy ételfutár cég is több van, ebből is lehetne több  is.

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #4026 Dátum: Ma - 02:37:47 »
Es ami tovabb javít a dolgon hogy minimalis vizet hasznalva. Mennyi liter karba megy ha valaki otthon mossa le a haznal, vagy az automosoban.

Lattam en is a műsort, nagyon kiraly. Es egyszerre vicces is, amikor 200milliokra értékelik az eppen induló vallalkozasukat azzal hogy 20milliot kérnek 10%ért.. 😂

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #4026 Dátum: Ma - 02:37:47 »
5000 forint értékű ingyenes fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető Tomka

« Válasz #4027 Dátum: Ma - 08:22:02 »
Én azért egy kicsit még kételkedem abban, hogy ilyen minimális mennyiségű vízzel hogyan lehet karcmentesen tisztítani. Értem én, hogy nanotechnológia, de azért na...
Ha az ajtók alsó részén áll a sár azt víz nélkül nem lehet leszedni karcmentesen.
Illetve ott van a lotus cleaning - én nagyon kedvelem a termékeiket. Azzal is lehet mosni egy nem nagyon koszos kocsit csak törlőkendővel és a kapott termékekkel.
Külön van egy univerzális tisztító, amivel minden felületen át kell menni, utána pedig egyedileg mindenre van külön tisztító. Felni, üveg, gumi és utána még van wax is, amit ráfújsz és letörlőd.

Egyébként éppen a hétvégén futottam össze egy "alvállalkozóval", viszont nem tudott a kérdéseimre választ adni, hogy miért nem karcol illetve, hogy a törlőkendőd mennyi időnként kell ehhez cserélni/mosni.

Továbbá nekem az jutott eszembe, hogy tök jó, hogy ott mosogatják az autót. De majd ezt egy jobb autó lopásokból élő banda eltanulja. Fel sem fog tűnni, hogy piszkálják a kocsit, a végén pedig addig törölgetik, hogy a csak a helye marad.  ;D

De nem akarok ennyire negatív lenni, legyen szerencséjük és sok megrendelőjük.  :)

Elérhető peshark

« Válasz #4028 Dátum: Ma - 08:23:01 »
Es ez a mobil automoso mar mukodik is, cleango a neve. :D

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #4028 Dátum: Ma - 08:23:01 »