OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Helló!
Vki tudja,hogy lehet át állítani úgy a telefont,hogy ne az sd kártyára akarjon menteni fényképet?
Igy persze nem hagy képet csinálni!
Belső memórián meg ott van kb 500 mb üresen.
Sehol sem találom,hogy kell át állítani,hogy sd kártya helyett belső memoriára akarjon menteni.
Tudja valaki?
Köszi előre is!

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 27, 2020, 00:24:58
Helló!
Vki tudja,hogy lehet át állítani úgy a telefont,hogy ne az sd kártyára akarjon menteni fényképet?
Igy persze nem hagy képet csinálni!
Belső memórián meg ott van kb 500 mb üresen.
Sehol sem találom,hogy kell át állítani,hogy sd kártya helyett belső memoriára akarjon menteni.
Tudja valaki?
Köszi előre is!


Szia!

Sokat segítene, ha legalább egy típust mondanál. :)

Bazmeg, hajnal fel 3-kor csengetnek a kaputelefonon. ( 4 emeletes panel)

Kinezek, egy pizzafutar all a kapuban. Ez a kocsog felcsengetett azokhoz, akik rendeltek a pizzat, mivel nem nyitottak ki, ugy gondolta, hogy az a legfaszabb, ha felcsenget hozzank, en majd beengedem, es akkor fel tudja vinni az ajtohoz.

Mondtam neki, hogy delutan fel 3-kor is igen morcos lennek, ha emiatt becsengetne, es oruljon, csak azert nem megyek le, mert felek, hogy tul komoly lenne a nonverbalis reakciom (neki nem igy mondtam, abban benne volt a megbaszom a szadat is), azt meg nem akarom.

Erre meg visszakerdez, hogy akkor mit csinaljon a pizzaval? Kesz. Felebredt mindenki, ez meg igy utolag is hihetetlen, hogy azt talalta ki, hogy becsenget.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 23, 2020, 21:44:39
Feltörték a gmailemet. Fogalmam sincs hogyan csinálták, de nem tudok belépni és visszaszerezni sem tudom, mert sem a telom sem a gépem nem ismeri fel mint eszközt, így semmilyen módon nem tudom helyreállítani. A helyreállító email megváltozott, és egy teljesen más eszközt kér igazolásként mint az enyém. WTF??

Nem igen találtam neten hogy hova fordulhatnék. Biztosan tudnám igazolni az accot, pl a korábban regisztrált telefonszámmal.

Valaki ötlet hova fordulhatnék?


Sikerült visszaszerezni . :))))


ha valami kis malőr történt az életedben, és úgy érzed, végérvényesen felborult a világ körülötted, nézd meg ezt a Rocky gyereket, honnét állt föl, és milyen teljesítményre képes!

Olvasd el, érdemes!

https://24.hu/sport/2020/09/06/patkas-tamas-uszas-parauszas-boszporusz-atuszas-vonatbaleset/

Én megijedtem, félelmetesek ezek az ultrák. Jujj, hogy mennek napszemüvegben.

https://www.youtube.com/watch?v=LKQUYSNkvOc

Tűzbe jöttem, mint a ColorStar...



Azt hinnéd az MDA egy ország, de nem! Metiléndioxi-amfetamin!

Mi van google, berúgtá'?

Elsírtam magam a Paris Hiltonról szóló dokun, amiben reality helyett valóságot kapunk

https://24.hu/szorakozas/2020/09/19/paris-hilton-dokumentumfilm-valosag-bantalmazas-aldozathibaztatas/

Reality helyett valóságot kapott :o és ahogy írja a szerző, bekönnyezett rajta. Tehát nem könnyezett rajta, hanem befele könnyezett. Ez a 24.hu egy Blikknél többnek látszani akaró Blikk.

"reality helyett valóságot kapunk"

Ez mehet az aranyköpésekhez.  :D

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 22, 2020, 11:18:58
Elsírtam magam a Paris Hiltonról szóló dokun, amiben reality helyett valóságot kapunk

https://24.hu/szorakozas/2020/09/19/paris-hilton-dokumentumfilm-valosag-bantalmazas-aldozathibaztatas/

Reality helyett valóságot kapott :o és ahogy írja a szerző, bekönnyezett rajta. Tehát nem könnyezett rajta, hanem befele könnyezett. Ez a 24.hu egy Blikknél többnek látszani akaró Blikk.
1 night in Paris?

Idézetet írta: csabax Dátum szeptember 22, 2020, 11:24:16
1 night in Paris?
Inkább 1 night in Bankok. Olcsóbbak és biztos vagyok benne, hogy jobban csinálják.

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 22, 2020, 19:50:58
Inkább 1 night in Bankok. Olcsóbbak és biztos vagyok benne, hogy jobban csinálják.
Van egy 1989-ben készült 3 részes film "Bangkok Hilton" címmel, amelyben az akkor még fiatal és feltörekvő Nicole Kidman a főszereplő.
Ajánlom, mert az tényleg jó film. Érdemes megnézni.

Tényleg nagyon jó film a Bangkok Hilton. Gyerekkorom nagy kedvence. Meg is nézem valamikor, ha már csabax így eszembe juttatta.