OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Láttam. Az egyik legjobb alakítása volt Nicole-nak. Azt hiszem ezután jött össze Keresztes Tamással.

16 évesen spórolt kicsit, és vett egy 4 milliós autót. Gondolom lesz pénze jogsira is.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 25, 2020, 00:34:00
16 évesen spórolt kicsit, és vett egy 4 milliós autót. Gondolom lesz pénze jogsira is.

Ezek a kurva fontos hírek, a világ legnagyobb gondjai. Ugye, kedves Lara?  :crazy:

Nem hiszem, hogy ezért bántani kéne. Volt pénze, hát vett egy kocsit. Ok, kevesen vagyunk, akik 16 évesen autót vettek, de vett egy tök csajos autót, ráadásul nem is egy luxuskocsit. Ha nekem lett volna ennyi pénzem 16 évesen, lehet, sokkal haszontalanabb dolgokra költöm, ha ugyan el nem mixelem  ;D

Szóval nincs ezzel gond, legalábbis szerintem  :ok:

Nem a lánnyal van a baj, hanem ezzel a hülye médiával, hogy erről hírt jelenít meg.

Van rá pénzük, vegyék meg, vezesse majd egészséggel. De miért kell ezt megírni? Ezzel bántják úgy az olvasókat, mint hosszú távon a lányt is.

#4040 szeptember 26, 2020, 22:25:02, SPF Admin
Régen tudtam, hogyan kell a kép beszúrást csinálni; most nem megy :) HELP!

Egy netes képfeltöltő oldalra felteszem a képet; most mondjuk a képkezelőt dobta ki elsőnek a google. Feltöltés után 6 lehetséges linket mutat, melyiket kell kivágnom? Közvetlen Link, Thumbnail fórumba, Thumbnail weboldalra, Link fórumba, Link oldalhivatkozássa, Link weboldalra



[/URL][/img]

A két kiemelt linket elhelyeztem a Kép beszúrása Monsa Lisás ikonnal; ez lett belőle..

Én úgy szoktam, hogy a közvetlen linket választom, ez minden képfeltöltős oldalra igaz. Ez az a link, aminek a vége képkiterjesztés, például jpg vagy png, és a kép megtekintésével lehet oda eljutni. Aztán az ikonsorban a félkövér B alatt van az IMG kód, a keretes zárójelek közé megy a link.

És íme, Cintia.


@Latzka

Valami gond lehet a képpel. Átvettem tőled, s nekem sem jeleníti meg.

img (Mona Lisa) kódok közé kell tenni a címet, úgy működik ez.

Brutál kemény napjai voltak az internetnek, neked feltűnt?

Eleinte csak rajongott, aztán felrobbant, amit valahogy túlélt, majd a posztraumás stressztől megőrült. Ezek után jó kedve lett, röhögött, végül elolvadt.

Használjuk nap, mint nap, és nem is sejtjük miket kell túl-, és átélnie.

Youtube videóknál van egy ilyen köszönési mód, ami engem egy picit irritál: "Helló Youtube"

??? A Youtube nézi?

Ez olyan, mintha írnánk egy cikket, s úgy kezdeném, hogy "Helló Sportfogadas.org".  :D

Bazska esportos tippmixre buzdítja a Bazska-hívőket.

Idézetet írta: TiB Dátum október 08, 2020, 00:09:12
Bazska esportos tippmixre buzdítja a Bazska-hívőket.

Mert nekik lehet.  :noway:


Idézetet írta: zbking Dátum június 20, 2020, 07:52:47
Amióta elolvastam ezt a cikket,

https://index.hu/tudomany/til/2018/10/19/miert_emlekszunk_neha_az_almainkra_maskor_meg_nem/

azóta hajnali vagy reggeli pisilésnél meg tudom csinálni, hogy emlékezzek arra, hogy mit álmodtam. (persze ha nem mondom el valakinek, kitörlődik, de némelyik azért megmarad.)

A múltkor egy ilyet "hoztam" össze:

járvány
Aranyláz Alaszkában
Fishing and Huntings
foci a fiamékkal 4 v 4

Na ebből az lett álom szintjén bazzeg, hogy egy kurvanagy sárga buldózert vezettem Alaszkában, maszkban (???), és egy napig toltam el a földet fasza egyenesre, hogy meglegyen a terület egy focipályához. (maszkban, Alaszkában, a vadonban....)
Meglett a pálya, valahonnan lett kapu is, elkezdtük tolni 4 v 4. Az egyik csapaton volt sárga munkás sisak, a másikon nem.
Amikor kirúgtuk a labdát a pályáról, az legurult egy patakhoz, ahol két Fishing and Huntingsos csávó horgászott (mindketten márnára horgásztak itt Pesten a Dunán, amit legutóbb láttam a tvben  ;D, itt lazacra mentek..... 8) )

Ez így ennyi volt, kb. 3 órás álomnak éreztem, nagy élmény volt...

Próbáljátok ki, néha vannak kurvajó sztorik:-))
Tegnap éjjeli álomban Müller Ceciliával ástunk árkot vízvezetéknek Zalaaegerszegen, természetesen maszkban.

(meg a faszom, ilyet álmodni bazzeg)

Ha nem kamu, akkor ez hatalmas :)