Június 24, 2021, 08:51:22 am CEST

Szerző Téma: OFFTOPIC  (Megtekintve 537799 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető peshark

Re:OFFTOPIC
« Válasz #4335 Dátum: Június 03, 2021, 09:50:01 am CEST »
A gépen és a telefonon is meg lehet nézni. A laptopon a wifi jelen kattintva megnézed a tulajdonságokat, ott látod. Telefono szntén, "kapcsolat állapota". Ha a telon jön jobban, és a kettő nem ugyanazon a frekin csatlakozik, akkor a laptopon szakítsd meg a kapcsolatot, majd keress wifit, és válaszd a telefon által is használtat.  :ok:

És tényleg ez volt a baj, a gépem nem tudja az 5 GHz-et ::) találtam is gyorsan egy usb adaptert ami megoldja a problémát, köszi a segítséget! :great:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Elérhető TiB

« Válasz #4336 Dátum: Június 04, 2021, 07:04:54 am CEST »
Tök jó látni, hogy segítségre is alkalmas a fórum. :)

De én TiB vagyok, szóval insta csaj esete a biznisz klasszal ;D https://www.dailymail.co.uk/femail/article-9647473/Oceane-El-Himer-caught-faking-flying-business-class.html

Nem elérhető curpy82

Nem elérhető curpy82

Nem elérhető Latzka

« Válasz #4339 Dátum: Június 11, 2021, 09:12:04 am CEST »
@TiB tőled majd várjuk az előző cikk folytatását! ;D

Nem elérhető curpy82

« Válasz #4340 Dátum: Június 11, 2021, 16:10:16 pm CEST »
A szambót és a mazsorettet lehet beveszik az olimpiai programba. Nekem akkor szóljanak, ha lesz kispályás kalaplengetés vagy nekifutásból való sóhajtás. :D

Nem elérhető Latzka

« Válasz #4341 Dátum: Június 11, 2021, 20:21:18 pm CEST »
A szambót és a mazsorettet lehet beveszik az olimpiai programba. Nekem akkor szóljanak, ha lesz kispályás kalaplengetés vagy nekifutásból való sóhajtás. :D

Ez eléggé kacsaszagú történet :) Egészen komoly sportoknak sem bekerülni az olimpiai programba vagy esetleg ezen változtattak volna? Hiba lenne az biztos.

Sportfogadas.org

EB Tippjáték
« Válasz #4341 Dátum: Június 11, 2021, 20:21:18 pm CEST »

Nem elérhető curpy82

« Válasz #4342 Dátum: Június 11, 2021, 20:28:09 pm CEST »
Ez eléggé kacsaszagú történet :) Egészen komoly sportoknak sem bekerülni az olimpiai programba vagy esetleg ezen változtattak volna? Hiba lenne az biztos.

Innen vettem.
https://m.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/nob-hat-sportag-kozelebb-kerult-az-olimpiai-szerepleshez-2831729

Nem elérhető zotao

« Válasz #4343 Dátum: Június 11, 2021, 21:00:46 pm CEST »

Nem elérhető sleve

« Válasz #4344 Dátum: Június 11, 2021, 22:37:53 pm CEST »

Judo és a birkózás helyett simán megszavaznám a szambót.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #4345 Dátum: Június 12, 2021, 12:10:03 pm CEST »
Nyugalom, a 2028-as Olimpián már Insta-sztoris olimpiai kvótákért lehet küzdeni, de javában zajlik a TikTok selejtező is.

Nem elérhető junglefever

« Válasz #4346 Dátum: Június 13, 2021, 07:15:56 am CEST »
A Break Dance is olimpiai program lesz.
https://www.pbs.org/newshour/arts/breakdancing-gets-olympic-status-to-debut-at-paris-in-2024
Evvel el is kestek egy jo negyven evet meg ugye meg egy olyan program ami egyeni biraskodason fog eldolni, szoval a szokasos harom-negy orszagon kivul senki nem fog majd labdaba rugni.
Ha lenne egy kis eszuk kivennek a boxot es betennek az MMA-t helyette. Az termelne rendesen nezoszamot es reklambevetelt is.
Sulyemelesre sem kivancsi mar senki a poszt-szovjet utodallamokon kivul, azt is kicserelhetnek valami erosember versenysorozatra mert az legalabb erdekes es ott is emelgetni kell mindenfele dolgot.
Lenne meg egy rakat otletem mivel lehetne igazan feldobni a programot, de ugye a NOB is egy sohivatal, senkinek nem erdeke elohozakodni eredeti javaslatokkal mert a vegen meg talan erdekesse is valna ez az egesz, azt meg ugye nem szabad.
Mindenkinek azert kell odakapcsolnia mert ez a patriota kotelessege - hogy negyevente hajnal haromig fenn maradj agyaggalamb loveszetet nezni mert ott is van egy magyar akinek szurkolhatsz a tizenotodik helyert.

Elérhető TiB

« Válasz #4347 Dátum: Június 13, 2021, 09:33:48 am CEST »
Ha így esnénk neki az átalakításnak, akkor nyíltvízi úszás kuka, még a résztvevők se tudják követni mi történik, aztán valaki nyer. A gyeplapdát kb 5 ország veszi komolyan, az is kuka. Vitorlázás? Közvetíthetetlen, unalmas mindenkinek, max a résztvevőknek izgalmas. És akkor itt rá is fordulhatunk a népszerűségre, a kajak-kenu a magyarokon, németeken meg esetleg a spanyolokon kívül mindenhol hobbi sport, el evezgetnek a vízen, nem is tudják, hogy ez sport. Szóval az is kuka. Lehetne NFL, UFC meg NBA mert azok népszerűek még Magyarországon és a többi keleteurópai országban is.

Nehéz téma azért ez, mert szinte országonként változik, mi a népszerű. A focit leszámítva, ami mindenhol hódit. Szerintem az egész olimpia idejét múlt, és felesleges. Minden sportágban elegendő a világbajnokság.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #4348 Dátum: Június 13, 2021, 14:37:28 pm CEST »
Ha így esnénk neki az átalakításnak, akkor nyíltvízi úszás kuka, még a résztvevők se tudják követni mi történik, aztán valaki nyer. A gyeplapdát kb 5 ország veszi komolyan, az is kuka. Vitorlázás? Közvetíthetetlen, unalmas mindenkinek, max a résztvevőknek izgalmas. És akkor itt rá is fordulhatunk a népszerűségre, a kajak-kenu a magyarokon, németeken meg esetleg a spanyolokon kívül mindenhol hobbi sport, el evezgetnek a vízen, nem is tudják, hogy ez sport. Szóval az is kuka. Lehetne NFL, UFC meg NBA mert azok népszerűek még Magyarországon és a többi keleteurópai országban is.

Nehéz téma azért ez, mert szinte országonként változik, mi a népszerű. A focit leszámítva, ami mindenhol hódit. Szerintem az egész olimpia idejét múlt, és felesleges. Minden sportágban elegendő a világbajnokság.

Hát jól van Tibi, de akkor hogyan kefél egy vitorlás egy tornásszal? Az Olimpia az ideális hely erre. 2 hét intenzív orgia, megspékelve egy pár éremmel. Két himnusz között újra dugás.  ;D

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #4349 Dátum: Június 14, 2021, 10:39:57 am CEST »
Tableten van egy icloudos emailem. Ha ott felmegyek az icloud.com webhelyre bejelentkezes utan latom a leveleimet, fotokat, jegyzeteket, stb. Samsung telefonomon ugyanezt vegigjatszva ezekbol minden latszik, csak a beerkezo levelek nem, pedig nekem az a legfontosabb. Van olyan beallitas, amivel elerheto/lathato lenne a levelezes is?

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!
« Válasz #4349 Dátum: Június 14, 2021, 10:39:57 am CEST »