OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valakinek van ötlete, hogy miért lehet az, hogy telefonon fullosan jön a wifi által küldött net, míg laptopon kb az 1/8-ada a sebesség?

ELőfordulhat hogy egyik 5 Ghz a másik 2,4 Ghz  frekvencián csatalkozik? Csak 1 ötlet.

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 03, 2021, 09:23:15
ELőfordulhat hogy egyik 5 Ghz a másik 2,4 Ghz  frekvencián csatalkozik? Csak 1 ötlet.

Ehhez annyira nem ertek, a wifin villog az 5 Ghzes kis lámpa, de a gépen nem tudom hogy kellene megnezni ezt. Csak azt latom, hogy a sebesseg kozeleben sincs a telefonenak...

Idézetet írta: peshark Dátum június 03, 2021, 09:24:53
Ehhez annyira nem ertek, a wifin villog az 5 Ghzes kis lámpa, de a gépen nem tudom hogy kellene megnezni ezt. Csak azt latom, hogy a sebesseg kozeleben sincs a telefonenak...

A gépen és a telefonon is meg lehet nézni. A laptopon a wifi jelen kattintva megnézed a tulajdonságokat, ott látod. Telefono szntén, "kapcsolat állapota". Ha a telon jön jobban, és a kettő nem ugyanazon a frekin csatlakozik, akkor a laptopon szakítsd meg a kapcsolatot, majd keress wifit, és válaszd a telefon által is használtat.  :ok:

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 03, 2021, 09:47:44
A gépen és a telefonon is meg lehet nézni. A laptopon a wifi jelen kattintva megnézed a tulajdonságokat, ott látod. Telefono szntén, "kapcsolat állapota". Ha a telon jön jobban, és a kettő nem ugyanazon a frekin csatlakozik, akkor a laptopon szakítsd meg a kapcsolatot, majd keress wifit, és válaszd a telefon által is használtat.  :ok:

És tényleg ez volt a baj, a gépem nem tudja az 5 GHz-et ::) találtam is gyorsan egy usb adaptert ami megoldja a problémát, köszi a segítséget! :great:

Tök jó látni, hogy segítségre is alkalmas a fórum. :)

De én TiB vagyok, szóval insta csaj esete a biznisz klasszal ;D https://www.dailymail.co.uk/femail/article-9647473/Oceane-El-Himer-caught-faking-flying-business-class.html



@TiB tőled majd várjuk az előző cikk folytatását! ;D

A szambót és a mazsorettet lehet beveszik az olimpiai programba. Nekem akkor szóljanak, ha lesz kispályás kalaplengetés vagy nekifutásból való sóhajtás. :D

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 11, 2021, 16:10:16
A szambót és a mazsorettet lehet beveszik az olimpiai programba. Nekem akkor szóljanak, ha lesz kispályás kalaplengetés vagy nekifutásból való sóhajtás. :D

Ez eléggé kacsaszagú történet :) Egészen komoly sportoknak sem bekerülni az olimpiai programba vagy esetleg ezen változtattak volna? Hiba lenne az biztos.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 11, 2021, 20:21:18
Ez eléggé kacsaszagú történet :) Egészen komoly sportoknak sem bekerülni az olimpiai programba vagy esetleg ezen változtattak volna? Hiba lenne az biztos.

Innen vettem.
https://m.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/nob-hat-sportag-kozelebb-kerult-az-olimpiai-szerepleshez-2831729


Idézetet írta: Latzka Dátum június 11, 2021, 20:21:18
Ez eléggé kacsaszagú történet :) Egészen komoly sportoknak sem bekerülni az olimpiai programba vagy esetleg ezen változtattak volna? Hiba lenne az biztos.

Judo és a birkózás helyett simán megszavaznám a szambót.

Nyugalom, a 2028-as Olimpián már Insta-sztoris olimpiai kvótákért lehet küzdeni, de javában zajlik a TikTok selejtező is.