OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zotao Dátum június 11, 2021, 21:00:46
A Break Dance is olimpiai program lesz.
https://www.pbs.org/newshour/arts/breakdancing-gets-olympic-status-to-debut-at-paris-in-2024
Evvel el is kestek egy jo negyven evet meg ugye meg egy olyan program ami egyeni biraskodason fog eldolni, szoval a szokasos harom-negy orszagon kivul senki nem fog majd labdaba rugni.
Ha lenne egy kis eszuk kivennek a boxot es betennek az MMA-t helyette. Az termelne rendesen nezoszamot es reklambevetelt is.
Sulyemelesre sem kivancsi mar senki a poszt-szovjet utodallamokon kivul, azt is kicserelhetnek valami erosember versenysorozatra mert az legalabb erdekes es ott is emelgetni kell mindenfele dolgot.
Lenne meg egy rakat otletem mivel lehetne igazan feldobni a programot, de ugye a NOB is egy sohivatal, senkinek nem erdeke elohozakodni eredeti javaslatokkal mert a vegen meg talan erdekesse is valna ez az egesz, azt meg ugye nem szabad.
Mindenkinek azert kell odakapcsolnia mert ez a patriota kotelessege - hogy negyevente hajnal haromig fenn maradj agyaggalamb loveszetet nezni mert ott is van egy magyar akinek szurkolhatsz a tizenotodik helyert.

Ha így esnénk neki az átalakításnak, akkor nyíltvízi úszás kuka, még a résztvevők se tudják követni mi történik, aztán valaki nyer. A gyeplapdát kb 5 ország veszi komolyan, az is kuka. Vitorlázás? Közvetíthetetlen, unalmas mindenkinek, max a résztvevőknek izgalmas. És akkor itt rá is fordulhatunk a népszerűségre, a kajak-kenu a magyarokon, németeken meg esetleg a spanyolokon kívül mindenhol hobbi sport, el evezgetnek a vízen, nem is tudják, hogy ez sport. Szóval az is kuka. Lehetne NFL, UFC meg NBA mert azok népszerűek még Magyarországon és a többi keleteurópai országban is.

Nehéz téma azért ez, mert szinte országonként változik, mi a népszerű. A focit leszámítva, ami mindenhol hódit. Szerintem az egész olimpia idejét múlt, és felesleges. Minden sportágban elegendő a világbajnokság.

Idézetet írta: TiB Dátum június 13, 2021, 09:33:48
Ha így esnénk neki az átalakításnak, akkor nyíltvízi úszás kuka, még a résztvevők se tudják követni mi történik, aztán valaki nyer. A gyeplapdát kb 5 ország veszi komolyan, az is kuka. Vitorlázás? Közvetíthetetlen, unalmas mindenkinek, max a résztvevőknek izgalmas. És akkor itt rá is fordulhatunk a népszerűségre, a kajak-kenu a magyarokon, németeken meg esetleg a spanyolokon kívül mindenhol hobbi sport, el evezgetnek a vízen, nem is tudják, hogy ez sport. Szóval az is kuka. Lehetne NFL, UFC meg NBA mert azok népszerűek még Magyarországon és a többi keleteurópai országban is.

Nehéz téma azért ez, mert szinte országonként változik, mi a népszerű. A focit leszámítva, ami mindenhol hódit. Szerintem az egész olimpia idejét múlt, és felesleges. Minden sportágban elegendő a világbajnokság.

Hát jól van Tibi, de akkor hogyan kefél egy vitorlás egy tornásszal? Az Olimpia az ideális hely erre. 2 hét intenzív orgia, megspékelve egy pár éremmel. Két himnusz között újra dugás.  ;D

Tableten van egy icloudos emailem. Ha ott felmegyek az icloud.com webhelyre bejelentkezes utan latom a leveleimet, fotokat, jegyzeteket, stb. Samsung telefonomon ugyanezt vegigjatszva ezekbol minden latszik, csak a beerkezo levelek nem, pedig nekem az a legfontosabb. Van olyan beallitas, amivel elerheto/lathato lenne a levelezes is?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 14, 2021, 10:39:57
Tableten van egy icloudos emailem. Ha ott felmegyek az icloud.com webhelyre bejelentkezes utan latom a leveleimet, fotokat, jegyzeteket, stb. Samsung telefonomon ugyanezt vegigjatszva ezekbol minden latszik, csak a beerkezo levelek nem, pedig nekem az a legfontosabb. Van olyan beallitas, amivel elerheto/lathato lenne a levelezes is?

Én segíteni nem tudok gyakorlatias tanáccsal, de rákeresve ez másoknál is probléma.

https://szifon.com/2015/08/12/hogyan-allitsuk-be-icloud-mail-fiokunkat-nem-apple-kompatibilis-alkalmazasban-vagy-eszkozon/

https://lanera-austral.com/hu/android/85-how-to-set-up-an-icloud-account-on-android.html

Jennifer Lopez lesz a sztárvendég a Mészáros-Várkonyi lagzin. Cirka 300 millióért vállalja el a fellépést.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 01, 2021, 13:03:23
Jennifer Lopez lesz a sztárvendég a Mészáros-Várkonyi lagzin. Cirka 300 millióért vállalja el a fellépést.

Teljesen türhető ár. +200-ért vállal extrákat is?

Az igazi közösségépítés az lenne, ha kezdeményezés indulna Magyarországon!:

Dobjuk össze Lölőnek JéLót:
- hívható tel szám 500 Ft/hívás
- Puskás Akadémia bérlet vásárlás – 30 %-a az ügyre mehetne
- s persze az unalmas bankszámlaszám...
Sokan akarnának jót nekik szerintem! 

Idézetet írta: Sound Dátum július 01, 2021, 13:45:04
Az igazi közösségépítés az lenne, ha kezdeményezés indulna Magyarországon!:

Dobjuk össze Lölőnek JéLót:
- hívható tel szám 500 Ft/hívás
- Puskás Akadémia bérlet vásárlás – 30 %-a az ügyre mehetne
- s persze az unalmas bankszámlaszám...
Sokan akarnának jót nekik szerintem!

Vajon arra nem lehetne egy gyűjtést szervezni, hogy ezek az alakok véglegesen elutazzanak külföldre, s ne térjenek haza?

Várkonyi Andrea szerint kamu a hír, és örül, hogy nem azt írták, hogy Michael Jackson jön fellépni...

Jennifer Lopez,Michael Jackson.
Hát Fásy Ádám és Fásy Zsülike talán nem emelné eléggé a színvonalat?!

Remélem, a TV2 élőben közvetíti ezt az eseményt, mert hogy nézettsége lenne, az szerintem egészen tuti! Én mondjuk tuti belenéznék  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 02, 2021, 09:29:22
Remélem, a TV2 élőben közvetíti ezt az eseményt, mert hogy nézettsége lenne, az szerintem egészen tuti! Én mondjuk tuti belenéznék  ;D
Megnéznéd a Jlo koncertet mi??  :cya:

Idézetet írta: szalist Dátum július 02, 2021, 13:56:19
Megnéznéd a Jlo koncertet mi??  :cya:
Az érdekel legkevésbé, inkább ki milyen helikopterrel jön, milyen öltönyt visel, hány milliós az órája, kinek milyen csaja van, meg úgy a körítés, mi a kaja...
Jló 300 milla, eljegyzési gyűrű 100 milla, szóval na, azért Lőri megadja a módját. Kár, hogy nem engem vett feleségül  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 02, 2021, 15:06:47
Az érdekel legkevésbé, inkább ki milyen helikopterrel jön, milyen öltönyt visel, hány milliós az órája, kinek milyen csaja van, meg úgy a körítés, mi a kaja...
Jló 300 milla, eljegyzési gyűrű 100 milla, szóval na, azért Lőri megadja a módját. Kár, hogy nem engem vett feleségül  ;D

Azért még ne add fel! Az ilyen financiálisan motivált szerelmek rendszerint nem túl hosszú életűek...