OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szavazásra bocsátom!

Fásy Zsülike-J-Lo

Zsülike 1 szavazat!  :cya:

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 02, 2021, 18:41:48
Szavazásra bocsátom!
Szia uram.Bòdi Margòra is lehet szavazni?  :laugh:

Fásy Zsülike-J-Lo

Zsülike 1 szavazat!  :cya:

Sajnos (vagy szerencsére )Bódi Margót még nem hallottam énekelni.
Fásy Zsülikét már egyszer igen és ez az élmény azóta is kísért  :crazy:
De az esemény színvonalát csak emelheti ő is,nem kell drága pénzért (ami tulajdonképpen a mi pénzünk,csak még nem tudom hogy mikor szerezzük vissza)külföldi sztár.
Amúgy van még néhány magyar sztár aki tud/tudott is énekelni és már ócsóért (vagy nem is annyira ócsóért) megvették.Ezek akár most ingyen is felléphetnének (pl.Pataki Attila,Nagy Feró,Mándoki Leslie).

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 04, 2021, 10:20:56
Sajnos (vagy szerencsére )Bódi Margót még nem hallottam énekelni.
Fásy Zsülikét már egyszer igen és ez az élmény azóta is kísért  :crazy:
De az esemény színvonalát csak emelheti ő is,nem kell drága pénzért (ami tulajdonképpen a mi pénzünk,csak még nem tudom hogy mikor szerezzük vissza)külföldi sztár.
Amúgy van még néhány magyar sztár aki tud/tudott is énekelni és már ócsóért (vagy nem is annyira ócsóért) megvették.Ezek akár most ingyen is felléphetnének (pl.Pataki Attila,Nagy Feró,Mándoki Leslie).
Nagy Feró ugyis nagy fideszes ott a helye!!!

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 04, 2021, 10:20:56
(ami tulajdonképpen a mi pénzünk,csak még nem tudom hogy mikor szerezzük vissza)

Szomorú hírem van: soha.

A binance weboldalrol kifizetes hogyan mukodik? Egyelore csak egy masik felnek valo atkuldest talaltam meg.

Monica Bellucci <3 (1991)


@hubika88 az autos sztorinak mi lett a vége? Most olvastam egy cikket, hogy betortek egy auto uveget, s elvittek ezt-azt, errol jutott eszembe.



De menő  8) Seiko 1992-ből.

Mi ment rajta? Columbo vagy Twin Peaks? :laugh:

Robert de Niro 7 évesen :)

Lehet hogy csak nekem ennyire érdekesek a régi fotók, mindenesetre, ide kerülnek fel: https://www.facebook.com/thingsfrompast

https://telex.hu/zacc/2021/07/20/azert-buntettek-1500-eurora-a-norveg-strandkezilabdas-lanyokat-mert-tul-hosszu-alsoban-jatszottak

Megérdemelték a büntetést!Teljesen azonosulni tudok azzal a felfogással hogy a nőkön minél rövidebb ruha legyen!Éljen az EHF !   :D