TheGreek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 19, 2013, 00:58:51, Knapp
Ez az iroda is megérdemel egy külön témát.  :)

Pár napja regisztráltam, de más se maradjon le róla, aki még a januári bizonytalanság előtt kalandozna új tájakon...


Az SBR szerint A+ az iroda minősítése, ugyanakkor az oddsportal.com a "közepes" irodák közé sorolja a a BMR rating (a bookmakersreview.com listája) alapján.
95% körüli payout-tal dolgoznak, tehát a szorzóik használhatóak.

Kezdőbónuszuk is jól néz ki:

100 USD-ig 100%-os bónuszt adnak, ugyanakkor a teljes befizetésre plusz 10%-ot!
Elvileg akár 1100 dollár bónuszt is kaphatunk az első befizetésünkre, de mivel a megforgatási követelményeket a befizetett összeg is emeli, ezzel óvatosan bánjunk...

Alapból 100 dollárra 110-et lehet kapni, ha nem vagyunk mohók...
(ha euróban vezetjük a számlánkat, a bónuszok elszámolása akkor is dollárban történik, a dollárban számított értékek a mérvadóak, tehát elegendő kb. 80 eurót befizetni az "optimális" bónuszösszeghez)

A befizetés és a bónusz összegét összesen négyszer kell megforgatni, nincs minimum szorzó, viszont a tét és a várható nyeremény összege közül a kisebb számít bele csak a forgatásba.
(tehát 100 USD tét, 1.1-es szorzóval csak 10 dollárt forgat,
2-es szorzóval 100-at
3-as szorzóval szintén százat)

A regisztrációt követően 48 órán belül meg kell tenni az első befizetést, majd emailben szükséges igényelni azt az ügyfélszolgálattól./[email protected]/

Regisztrációnál az ajánló hatjegyű számlaszáma (vagy a neve) is megadható, ha nincs ötletetek, mit írjatok ide, forduljatok hozzám bizalommal! hehe
(elvileg 20% kapható az ajánlott barát után, ha mindkét számla legalább 30 napja aktív, ami nem csak a meglétét, hanem a heti többszöri használatot is jelenti)

Az ügyfélszolgálat egyből, még a bónusz jóváírása előtt személyit és közüzemi számlát kér. /Nálam abba belekötöttek, hogy a Netellernél megadott lakcímem nem egyezik a gázszámlán lévővel! Hogy a netellerest honnan látták, azt nem tudom, de valóban ott még a számlanyitáskor megadott lakcímem szerepelt. Módosítottam a netellernél, küldtem róla egy képernyőképet, bár lehet, hogy enélkül is látták. hehe/

Ezután a bónusz a számlára kerül.

Befizetésnél elég sok adatot kérnek, illetve minden fogadásnál egy, a regisztráció utáni email-jükben megadott kódot külön be kell pötyögnünk "aláírásként".
Ez 4 karakteres és "wagering initials" névre hallgat.

Az oldalon reklámoznak reload bónuszt, valamint hoki- és amerikai foci tippjátékokat is, de akad 30%-os NBA cashback-jük is.

Kifizetésig még nem jutottam, de a feltételek szerint Skrillre vagy Netellerre akkor kaphatunk ingyen pénzt, ha:
- ugyanoda kérjük, ahonnan befizettünk
- utóbbi 14 napban egyáltalán nem volt kifizetésünk
- az utóbbi 30 napban minden héten voltak fogadásaink


Röviden ennyi.  :)
Az iroda megismerésében nyújtott segítségért köszönet mathero kollégának! 

Én is igénybe vettem a bónuszt de szerencsére 2 fogadás után el is buktam onnan a pénzt, de szerintem még használni fogom az irodát.

Jól értelmezem, hogy a befizetett összeget 1x kell megforgatni+ az egyenlegnek a befizetett összegnél alacsonyabbnak kell lennie?? hogy megkapd a bónuszt.

Idézetet írta: mukusz745 Dátum december 17, 2013, 22:55:09
Jól értelmezem, hogy a befizetett összeget 1x kell megforgatni+ az egyenlegnek a befizetett összegnél alacsonyabbnak kell lennie?? hogy megkapd a bónuszt.

Igen, ez változott!
Amikor ezt a témát nyitottam, a regisztráció után még egyből jött a bónuszajánlat, majd az azonosítás után egyből jóváírták a bónuszt.
Most egyszer meg kell forgatni, legalább 4 fogadással, majd jelezni ezt az ügyfélszolgálatnak, akik visszatöltik az egyenlegedet.
Ha jól értem, ez többször eljátszható a bónusz összeg erejéig.

Ami veszélyes, hogy így egyedileg megnézhetik a fogadásainkat a bónusz jóváírása előtt, így az "átlátszó" bónuszforgatást ki tudják szűrni.

Elnézést, a privát levelezésemmel kicsit elmaradtam az utóbbi napokban! Tudod, az ünnepek előtti megnövekedett forgalom az oka! hehe

Az imént kíváncsiságból rákérdeztem az ügyfélszolgálatuknál, hogy az általam meghívott játékosok után jár-e már bónusz!

3-ból egyet adtak meg (egyből jóváírták), a két elutasításból az egyik azért nem járhatott, mert az utóbbi 30 napban nem volt legalább heti 2-3 fogadása a meghívottnak (ez a meghívónál is elvárás!), a másiknál meg arra hivatkoztak, hogy ő nem "recreational player".
Igazából egyik meghívott sem volt az, szóval még mázlim is van, hogy nem buktak le, ugyanakkor tanulságos, hogy a túl gyors, túl direkt bónuszforgatás az szemet szúr nekik.

Ha valaki meghívásban gondolkodik, az figyeljen ezekre!

Hali
Engem kibasztak 3hónap után,mert nem szoltam,hogy rossz volt az odds.ezek az amik tényleg gyagyássak :bash:
Please be informed that your account was suspended because you wagered on obvious bad line.  We will have a much better relationship if you bring to our attention any errors we may have made, rather than to take advantage of them.

Legalább kifizették a nyereményedet a hibás oddson?

Idézetet írta: Knapp Dátum december 18, 2013, 09:06:50
Igen, ez változott!
Amikor ezt a témát nyitottam, a regisztráció után még egyből jött a bónuszajánlat, majd az azonosítás után egyből jóváírták a bónuszt.
Most egyszer meg kell forgatni, legalább 4 fogadással, majd jelezni ezt az ügyfélszolgálatnak, akik visszatöltik az egyenlegedet.
Ha jól értem, ez többször eljátszható a bónusz összeg erejéig.

Ami veszélyes, hogy így egyedileg megnézhetik a fogadásainkat a bónusz jóváírása előtt, így az "átlátszó" bónuszforgatást ki tudják szűrni.

Elnézést, a privát levelezésemmel kicsit elmaradtam az utóbbi napokban! Tudod, az ünnepek előtti megnövekedett forgalom az oka! hehe

Tehát el kell veszíteni, jobb esetben átjátszani máshova a befizetést hogy megkaphassuk a bónuszt? Gyakorlatilag mint egy freebet? Ha elveszted visszatöltik?

Ugyanitt tartok én is. :) Én azt szeretném kérdezni, hogyha pluszban zárom a befizetés egyszeri megforgatását, akkor van valamiféle forgatási kötelezettségem, vagy - mivel ténylegesen nem vettem igénybe a bónuszt - gond nélkül kérhetek kifizetést? Továbbá, ha pluszban zárom a befizetés egyszeri megforgatását, majd azt követően a befizetés összege alá kerülök, akkor is visszaegészítik? S ebben az esetben kell csak 4 alkalommal megforgatnom a bef.+bónuszt? Azon gondolkodom, hogy jelen esetben hanyagolnám az ellenfogadást, s inkább megkísérlem klasszikus módon pluszban zárni, aztán jönne is ki. Ez így járható út? Köszi előre is!

Sajnos ebben az "új rendszerben" nincsen tapasztalatom, nálam még végigment a bónusz azonnali jóváírással.

Idézetet írta: Irtis Dátum január 30, 2014, 19:53:50
Legalább kifizették a nyereményedet a hibás oddson?


ááá a greek kb 2ora után küld email ,hogy rossz volt az odds...

Idézetet írta: Alk Dátum január 31, 2014, 13:33:10
Ugyanitt tartok én is. :) Én azt szeretném kérdezni, hogyha pluszban zárom a befizetés egyszeri megforgatását, akkor van valamiféle forgatási kötelezettségem, vagy - mivel ténylegesen nem vettem igénybe a bónuszt - gond nélkül kérhetek kifizetést? Továbbá, ha pluszban zárom a befizetés egyszeri megforgatását, majd azt követően a befizetés összege alá kerülök, akkor is visszaegészítik? S ebben az esetben kell csak 4 alkalommal megforgatnom a bef.+bónuszt? Azon gondolkodom, hogy jelen esetben hanyagolnám az ellenfogadást, s inkább megkísérlem klasszikus módon pluszban zárni, aztán jönne is ki. Ez így járható út? Köszi előre is!

Ha pluszban zársz, akkor nincs forgatási kötelezettség, de befizetéstől ( vagy regisztrációtól ) számított 7 napig nem kezdeményezhetsz kifizetést + ha számlád nem aktív egy hónapig ( heti 2-3 fogadás jelent az aktív ) akkor 15usd a kifizetés díja mb-re. Másra nem tudom hogy mennyi.

Akkor jöjjön a sztorim  :)

Első számlámnál itt, felmentem 300€-ig, egyszerűen mindent ide nyertem. Foci x-eket tettem, mindig x lett. NHL 1,5 goal hendikepp fogadások csak 3as szorzó felettire fogadtam a greek-nel, szinte mindig ide nyertem. Majd 300€-nál meguntam és nem próbálkoztam, hogy lenullázzam magam, mert lehet, hogy többe került volna  a leves, mint a hús :)
Egyébként 1,5 goal hendikepp NHL fogadásoknál a Marathon-nal jó párokat lehet találni. 0 és -2% között, ha a 3 feletti odds a greek-nél van

Mostani számlámnál amit kedden nyitottam: befizettem 100€-t ( bár kevesebb is elég ), feltettem a fent említett hendikepp fogadásokra 5 részre osztva a 100€-at, és 98€ jött vissza. Majd mérgemben feltettem egy 8-as oddsra, nba money line, amit a marathonnal fedeztem. Ez egy 0,5%-os arb volt. És természetesen jött a 8-as odds :bash: :bash:

Most kérhetem ki megint 15$-al mínuszban zárva.

Idézetet írta: mukusz745 Dátum január 31, 2014, 17:09:02
Ha pluszban zársz, akkor nincs forgatási kötelezettség, de befizetéstől ( vagy regisztrációtól ) számított 7 napig nem kezdeményezhetsz kifizetést + ha számlád nem aktív egy hónapig ( heti 2-3 fogadás jelent az aktív ) akkor 15usd a kifizetés díja mb-re. Másra nem tudom hogy mennyi.

Akkor jöjjön a sztorim  :)

Első számlámnál itt, felmentem 300€-ig, egyszerűen mindent ide nyertem. Foci x-eket tettem, mindig x lett. NHL 1,5 goal hendikepp fogadások csak 3as szorzó felettire fogadtam a greek-nel, szinte mindig ide nyertem. Majd 300€-nál meguntam és nem próbálkoztam, hogy lenullázzam magam, mert lehet, hogy többe került volna  a leves, mint a hús :)
Egyébként 1,5 goal hendikepp NHL fogadásoknál a Marathon-nal jó párokat lehet találni. 0 és -2% között, ha a 3 feletti odds a greek-nél van

Mostani számlámnál amit kedden nyitottam: befizettem 100€-t ( bár kevesebb is elég ), feltettem a fent említett hendikepp fogadásokra 5 részre osztva a 100€-at, és 98€ jött vissza. Majd mérgemben feltettem egy 8-as oddsra, nba money line, amit a marathonnal fedeztem. Ez egy 0,5%-os arb volt. És természetesen jött a 8-as odds :bash: :bash:

Most kérhetem ki megint 15$-al mínuszban zárva.

Akkor abban van fantázia hogy addig nyomok all-int amíg nem nullázok? Ha meg nulla, akkor megkapom a bónuszt. Kikérésnél volt valami macera? Én most küldtem el a bankszámlakivonatot és az útlevelet, ha elfogadják, akkor szabad az út, tolom neki az all-int  :D

Nem jobb lassan haladni és megőrizni működőképesen a számlát?!

Az "all in" azt mutatja, hogy arbolsz vagy csak esetleg egyszerűen hülye vagy.   ;D

Én szép kényelmesen, az előírt heti 2-3 fogadással 20-50 eurós tétekkel haladtam és onnan tudom, hogy "nem buktam le", mivel a barátajánló bónuszokból kaptam is jóváírást később.
(arb vagy arb közeli fogadásaim voltak főleg a Pinnacle ellen)

Ugyanakkor mint korábban írtam, volt olyan "rajtam keresztül" regisztráló, akit profinak minősített az iroda.
Na ugye ez azért nem jó, mert van reload bónusz és barátajánló bónusz is, meg ingyenes NHL és NFL játékaik és ki tudja, mikor lepnek meg további bónuszajánlatokkal.

Idézetet írta: Alk Dátum január 31, 2014, 13:33:10
Ugyanitt tartok én is. :) Én azt szeretném kérdezni, hogyha pluszban zárom a befizetés egyszeri megforgatását, akkor van valamiféle forgatási kötelezettségem, vagy - mivel ténylegesen nem vettem igénybe a bónuszt - gond nélkül kérhetek kifizetést? Továbbá, ha pluszban zárom a befizetés egyszeri megforgatását, majd azt követően a befizetés összege alá kerülök, akkor is visszaegészítik? S ebben az esetben kell csak 4 alkalommal megforgatnom a bef.+bónuszt? Azon gondolkodom, hogy jelen esetben hanyagolnám az ellenfogadást, s inkább megkísérlem klasszikus módon pluszban zárni, aztán jönne is ki. Ez így járható út? Köszi előre is!

Thank you for your email.

Please note that all new accounts must wait at least seven (7) business days after the first deposit before making a withdrawal.

For additional information you may visit the following link http://www.thegreek.com/withdrawals.asp

Thank you for choosing The Greek.